Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

mephistooo2, 15.01.2019 - 18:35 yazdı:

Eğer KMS Görev zamanlamayı aktifleştirirsen 180 gün her pc açılışında yenilenir...

Peki  " zamanlamayı aktifleştirme "  işlemini nasıl yapacağız. Açıklarsanız sevinirim. Emekleriniz için teşekkürler.

KMS Görev zamanlama sadece WinDivert ve Inject yönteminde mevcuttur.

Örneğin Inject yönteminde menü seçeneklerinden sadece 2. seçeneği seçmek yeterlidir.

551337384_grevzamanlama.JPG.73d9317560a01001ee32b25f8bda283a.JPG

Teşekkürler mephistooo2 ben aktivasyonu farklı bir seçenekten yapmıştım. Sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda " 2 " nci seçenek üzerinden aktivite ettim. Bu durumda " Görev zamanlayıcı " süresiz aktivite olmuş mudur? Gerçi " Başarı ile oluşturuldu " şeklinde ekran meMsajı verdi ama size sorayım dedim. Yoksa M.Office silip tekrar yükleyip direkt " 2 " nci seçenekten mi aktive etmem gerekiyordu.

Tbey35, 3 saat önce yazdı:

Teşekkürler mephistooo2 ben aktivasyonu farklı bir seçenekten yapmıştım. Sizin verdiğiniz bilgi doğrultusunda " 2 " nci seçenek üzerinden aktivite ettim. Bu durumda " Görev zamanlayıcı " süresiz aktivite olmuş mudur? Gerçi " Başarı ile oluşturuldu " şeklinde ekran meMsajı verdi ama size sorayım dedim. Yoksa M.Office silip tekrar yükleyip direkt " 2 " nci seçenekten mi aktive etmem gerekiyordu.

KMS Görev zamanlamayı oluşturdaysınız başka birşey yapmanıza gerek yok artık her pc açılışında hem windows hem office lisanslanacaktır, böylece 180 günlük lisans süresi hiç bitmeyecektir.

Teşekkür ederim mephistooo2 . Sizlerin bilgi ve paylaşımlarından çok yararlanıyoruz. Her şey gönlünüzce olsun. İyi günler.

Please login or register to see this link.

2 gün önce sağ altta lisans  belirdi.  Sizin en son aktivasyon suit ile lisanslıyayım dedim ne yaptıysam lisanslamadı. LTSC kullanıyorum, KMS ve kms38 dahil hertürlü yöntemi denedim olmadı. Lisans kontrol dediğimde şu hatayı alıyorum;

HATA.png

Edited by eca2424
edit

eca2424, Bir saat önce yazdı:

Please login or register to see this link.

2 gün önce sağ altta lisans  belirdi.  Sizin en son aktivasyon suit ile lisanslıyayım dedim ne yaptıysam lisanslamadı. LTSC kullanıyorum, KMS ve kms38 dahil hertürlü yöntemi denedim olmadı. Lisans kontrol dediğimde şu hatayı alıyorum;

Yönetici modunda slmgr /rearm yaparak öncelikle lisans bilgilerini sıfırlayın.

Daha sonra KMS yöntemi kullanacaksanız Injekt yöntemini veya KMS38 yöntemini kullanın...

LTSC sürümlerde digital olmuyor zaten.

Edited by mephistooo2
  • Like 1