Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

xereax, Bir saat önce yazdı:

merhaba ben bu paylaştğınız aktivasyon aracından hatırlamadığım bir sürümü kullanmıştım bugün pcme format attım windows otomatik lisanslandı hiçbir aktivasyon aracını kullanmama rağmen internete bağlanınca otomatik etkinleştirildi windows bunu nasıl yaptı anlamadım arka planda format atmama rağmen bir sey mi çalışıyor anlayamadım :s yardımcı olursanız sevinirim bunu kapatma şansım var mı? 

teşşekkürler

Siz dijital aktivasyon yöntemi ile etkinleştirme yapmışsınız.

Dijital aktivasyon olayı direkt donanımla ilgili ve hesabınıza yüklenir bir kere yapıldıktan sonra artık her formattan sonra otomatik aktivasyon gerçekleşir...

• Like 2

mephistooo2, 01.03.2019 - 20:28 yazdı:

Siz dijital aktivasyon yöntemi ile etkinleştirme yapmışsınız.

Dijital aktivasyon olayı direkt donanımla ilgili ve hesabınıza yüklenir bir kere yapıldıktan sonra artık her formattan sonra otomatik aktivasyon gerçekleşir...

üstat bunu kapatamaz mıyız ? bilgisayar açılışımı yavaşlatıyor sanki alakası var mı ?  bilemiyorum biraz tilt oldum 

xereax, 12 saat önce yazdı:

üstat bunu kapatamaz mıyız ? bilgisayar açılışımı yavaşlatıyor sanki alakası var mı ?  bilemiyorum biraz tilt oldum 

Dijital yöntemin asla bilgisayarın açılışına olumsuz bir etkisi olmaz... Dijital yöntem Microsoft'un yöntemidir...

Dijital yöntem kullanmak istemiyorsanız slmgr /rearm komutu ile lisansı sıfırlayın ve pc yi yeniden başlatın... Sonrasında istediğiniz yöntemi kullanın...

• Like 3

Mehmet, 45 dakika önce yazdı:

@mephistooo2 Autoit ile ortaya karışık birşey güzel olurdu 😉

autoitle kodlanırsa çok fazla virüs uyarısı çıkar antivirüsler bilgisayara hırsız saldırmış muamelesi yapar düşünce güzel ama mantıklı değil

Mehmet, 07.03.2019 - 23:58 yazdı:

@mephistooo2 Autoit ile ortaya karışık birşey güzel olurdu 😉

@Mehmet üstat KMS Suite çalışmasında kodlar ortada, hepsi cmd dosyası, dll dosyaları da embed edilebilir.

AutoIt'te senin kadar iyi değilim, boş vaktinda bir gui hazırlarsan hepimiz kullanırız :)

Edited by mephistooo2
  • Like 1
  • Thanks 1

Photoshop ile nasıl bir gui istediğini çizersen elbette yardımcı olurum neden olmasın :)

Mehmet, 5 saat önce yazdı:

Photoshop ile nasıl bir gui istediğini çizersen elbette yardımcı olurum neden olmasın :)

Senin çalışman, senin tasarımın...

Benim için farketmez...