Jump to content

Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite Başarı Oranı  

121 members have voted

1. 1. Kms/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite Başarı Oranı Nasıl?

Recommended Posts

Spoiler

Ayrı ayrı indirmek isteyenler için:

KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına injetct (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.

Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.

Aktivasyon işlemi esnasında aktivasyon dosyaları olan KMS.exe ve KMSInject.dll dosyaları otomatik olarak Windows Defender uygulamasının izin verilenler listesine eklenir.

Diğer antivirüs uygulamalarında bu işi manuel yapmak zorundasınız.

RAR Şifre

(RAR'dan çıkartmak için Winrar v5 kullanmanız gerekmektedir.)

www.tnctr.com

Link:

KMSInject_Aktivasyon_v5.rar

KMS (WinDivert BETA) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına injetct (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.

Aktivasyon işlemi esnasında aktivasyon dosyaları olan KMS.exe ve KMSInject.dll dosyaları otomatik olarak Windows Defender uygulamasının izin verilenler listesine eklenir.

RAR Şifre

www.tnctr.com

Link:

Teşekkürler hocam elinize sağlık, windivert ile inject arasındaki farkı anlayamadım. Açıklamayı okuyunca  ikisi de aynı işi yapıyor gibi görünüyor.

Edited by efe34

efe34, 5 dakika önce yazdı:

Teşekkürler hocam elinize sağlık, windivert ile inject arasındaki farkı anlayamadım. Açıklamayı okuyunca  ikisi de aynı işi yapıyor gibi anladım.

aktivasyon yöntemi farklı. dijital aktivasyona geçildi. ayrıtıyı @mephistooo2 hocam açıklayacaktır.

red_d, 8 dakika önce yazdı:

aktivasyon yöntemi farklı. dijital aktivasyona geçildi. ayrıtıyı @mephistooo2 hocam açıklayacaktır.

Dijital aktivasyonu biliyorum hocam, konu  açtım onunla ilgili : diğer ikisinin arasındaki farkı sormuştum.  3 çeşit aktivasyon var bu programda

Edited by efe34

@mephistooo2  hocam sonraki güncellemede arayüzde değişiklik yapabilir misin? Siyah zemin üzerine mavi yazı olunca okumak zorlaşıyor, okunaklı olması adına siyah zemin üzerine sarı yazı kombinasyonu daha kolay okunmasını sağlayacaktır.

• Like 1

efe34, 10 saat önce yazdı:
Please login or register to see this link. İçeriği Görüntüle

Ayrı ayrı indirmek isteyenler için:

KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

RAR Şifre

www.tnctr.com

Link:

KMSInject_Aktivasyon_v5.rar

KMS (WinDivert BETA) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:

RAR Şifre

www.tnctr.com

Link:

Teşekkürler hocam elinize sağlık, windivert ile inject arasındaki farkı anlayamadım. Açıklamayı okuyunca  ikisi de aynı işi yapıyor gibi görünüyor.

İki yönteme de aynı açıklamayı yazmışım, farkında değilim :)

Düzelttim...

• Like 1

windows 7 Uefi Ultimate x64 bit sürümünde işe yarıyormu ?

italyano43, 5 saat önce yazdı:

Hayır

italyano43, 8 saat önce yazdı:

• Like 1

Kms & Dijital Aktivasyon Suite uygulaması v5.1'e yükseltilmiştir.

v5.1 Değişiklikleri:
- Dijital aktivasyon yöntemi için gerekli olan .dll dosyaları yeniden kodlama neticesinde en düşük boyuta getirildi. (teşekkürler angelkyo [nsnaeforums])

- Dijital aktivasyon yönteminde Microsoft’un yeni piyasaya sürdüğü Server RDSH (Remote Desktop Session Host) desteği eklendi. (test amaçlı)

- Inject yönteminde Office sürümleri kalıcı etkinleştirildiği halde KMS ile tekrardan etkinleştiriliyor ve Office kalıcı lisansı kayboluyordu, bu hata giderildi.

- Inject yönteminde $OEM$ aktivasyonun etkinleştirmemesi sorunu giderildi.

- WinDivert yöntemi için gerekli olan .dll dosyaları v1.4.1 sürümüne güncellendi.

- WinDivert yönteminde nadiren Office sürümleri etkinleştirilmiyordu, bu hata giderildi.

- WinDivert yönteminde Office sürümleri kalıcı etkinleştirildiği halde KMS ile tekrardan etkinleştiriliyor ve Office kalıcı lisansı kayboluyordu, bu hata giderildi.

- WinDivert ve Inject yöntemlerinin etkinleştirme sorgusu geliştirildi.

----------------------

Şahsi fikrim, artık Windows 10 sürümleri için dijital yöntem sayesinde kalıcı etkinleştirme yapılabiliyor;  ancak Office sürümleri için hala KMS gerekli. KMS yöntemleri de maalesef kodlamadan kaynaklı olarak güvenlik programları tarafından zararlı olarak görülüyor. Bu, piyasadaki hangi aktivasyon aracı olursa olsun değişmez bir gerçek; ancak WinDivert yöntemi sorunsuz ve % 100 temiz bir tercih olacaktır. (en azından şimdilik 😉)

Edited by mephistooo2
  • Like 5

Kms & Dijital Aktivasyon Suite uygulaması v5.2'ye yükseltilmiştir.

v5.2 Değişiklikleri:
- Online aktivasyon yöntemi eklenmiştir.

Online Aktivasyon Menüsü

Online.thumb.JPG.b69dd9c9f13ace42d6db538bcf0c9aec.JPG

Edited by mephistooo2
  • Thanks 3

rasgun, 1 saat önce yazdı:

İnternet olmadan çalışıyor mu???ÇOK TŞK...

dijital aktivasyon çalışmaz

efe34, 1 dakika önce yazdı:

dijital aktivasyon çalışmaz

Dijital ve Online aktivasyon yöntemleri internet bağlantısı olmadan çalışmaz...

WinDivert ve Inject yöntemleri internet  bağlantısı olmadan çalışır...

Daha önceden indirenlerin tekrardan indirmeleri rica olunur :)

Dikkatsizliğimden dolayı can sıkıcı bir hata yapmışım onu düzelttim...

Şuanda sorunsuz çalışmaktadır...

• Like 2
  • Thanks 2

üstad diger çalişmaların linkleri nerde?        ( KMSInject_Aktivasyon   ve   KMSWinDivert_Aktivasyon )

Edited by bozart

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By mephistooo2
      Windows 10 19H2 v18363.418'e güncellenmiştir.  (Güncelleme Tarihi: 13.10.2019)
      Tüm sürümler 2019 Ekim güncellemesini ve sonrasında yayımlanan güvenlik güncellemeleri içerir. Sadece Windows Defender güvenlik güncellemesi çıkacaktır.
      Son sürüm güncel Windows 10 Version 1909 v18363.418 19H2 RTM 32 & 64 bit Tüm Sürümler:
      x86 ve x64 bit ISO içerikleri aşağıdaki sürümlerden oluşmaktadır.
      Windows 10 Home x86 & x64
      Windows 10 Pro x86 & x64
      Windows 10 Home Single Language x86 & x64
      Windows 10 Pro Education x86 & x64
      Windows 10 Pro for Workstations x86 & x64?
      Windows 10 Education x86 & x64
      Windows 10 Enterprise for Remote Sessions x86 & x64
      Windows 10 Enterprise x86 & x64
      Windows 10 IoT Enterprise x86 & x64
      UEFI ve MBR kurulumuna uygundur.
      Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
      * NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
      * 2019 Ekim ve sonrasında çıkan tüm güncellemeler eklenmiştir.
      * ESD sıkıştırma yapılmıştır. (Güncellemelerle birlikte Windows iyice şiştiği için dosya boyutunu küçültmek için esd sıkıştırma tercih edilmiştir.)
      x64 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x64.ISO
      CRC-32       : f78dc21e
      MD4             : 15dc8406dbb77bf7b523be9497c6c562
      MD5             : 576a763b2469901af7cf3b95967ae879
      x64 bit ISO İndirme Linki:
      Please login or register to see this link.

x86 bit ISO Doğrulama Değerleri:
      Dosya Adı  : Windows 10 19H2 v18363.418 AIO x86.ISO
      CRC-32       : fb6d4e36
      MD4             : 32beaa0b523489b63edd79adfbc88467
      MD5             : f6206872771e46efaeee6efcc71f627f
      x86 bit ISO İndirme Linki:

Aktivasyon için lütfen KMS & Dijital & Online Aktivasyon Suite konusunu ziyaret ediniz
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl Edition İşletim Sistemleri
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.

Kokteyl OS Tanıtım Videosu

Kokteyl OS Görselleri Ve Açıklamaları

Daha Fazla Söze Gerek Olduğunu Düşünmüyorum //İndirme Linkleri

Ekstra Açıklamalar

• By eXtrmE_sPoRtS
      Win 10 Sürümler
      Win 8.1 Embedded Enterprise x64
      Win 7 PRO VL x64 SP1 v2
      Win Vista SP2 X64 BUSINESS
      Extralar
      Son olarak gelmek isterseniz bekleriz. ~ ApeX Çeviri
    • By EgeGrkn
      Kokteyl Ekosistemi 
      Kokteyl & Kokteyl Tools
      Kokteyl projeleri en başta kendi ihtiyaçlarım doğrultusunda ortaya çıkmıştı, daha sonra insanların projeyi beğenmesi ve kullanmak istemesi yüzünden sonu gelmeyen bir gelişim sürecine girmiş ve yedi-sekiz senedir de geliştirilmektedir. Senelerdir her gün verilen emek doğrultusunda projeler başka hiç kimsenin imza atamayacağı bir seviyeye gelmiştir. Sektöründe lider birçok firma, yayıncı ve en basitinden kusursuz bir windows deneyimi yaşamak isteyen herkes Kokteyl projelerini sevmiş ve kullanmaya başlamıştır. Tüm projeler güvenle hazırlanmakta olup bunca senedir aksi yönde hiçbir kötü geri dönüş alınmamıştır. Sizler de donanımlarınızın yazılım dar boğazı olmadan “Gerçek Performansını” hissetmek ve hatta bu performansı bir tık daha ileriye taşımak istiyorsanız Kokteyl projelerini kullanabilirsiniz. Sadece Kokteyl projelerinin sunabileceği stabilite ve performans sizleri oyun ve iş dünyasında ileri taşıyacaktır. En hızlı, stabil ve güvenilir işletim sistemine ve onunla uyumlu ekosistemine hoş geldiniz.
      Tüm projeler, internet erişimi olmayan linux tabanlı bir bilgisayarda orjinal windows işletim sistemi çalıştıran bir sanal makina içinde eset internet security eşliğinde hazırlanmaktadır.
      Please login or register to see this link.  - Please login or register to see this link.
      Kokteyl Nedir?
      Kokteyl işletim sisteminiz ne olursa olsun (XP-Vista-7-8-8.1-10 veya custom) bilgisayarınız için gerekli herşeyi içeren bir katılımsız tweak yazılımıdır. Bu uygulamanın amacı her bilgisayarı performanslı ve hatalardan arınmış bir hale getirmektir.
      Her formattan sonra saatlerce ince ayar yapmak yerine bir kokteyl uygulamak yeterli olacaktır. Zaten bir kere kullandıkdan sonra birdaha bırakamayacaksınız...
      Kokteyl Tweaks Neler Yapar?
      Kokteyl bilgisayarınızda işletim sisteminize göre özel ayarlar yapar, Bu ayarlara detaylı olarak çalışmanın içerisindeki info dosyasından bakabilirsiniz. Çok fazla olduğu için buraya yazmıyorum, En Basitinden  directplay vs aktive etmekden, güvenlik açıklarını(telemetry) kapatmaya kadar onlarca ayar içerir. Bunların yanında kokteylin görüntüyü tipik kokteyl işletim sistemi haline getirmek için kurduğu birkaç ufak tool vardır. (hesap makinesi, startisback, aeroglass, oldnewexplorer gibi) Bunlar gene sisteminize göre karar verirlir ve uygun hali kullanılır. Herşey otomatik ve doğru kararlarla yapılır.
      Kimler kullanmalı?
      Bilgisayarını gerçekten performanslı, hatasız, stabil ve güvenilir bir şekilde kullanmak isteyen herkes.
      Not: Program çok komplike ve geri alnımayacak (alınması çok uzun süren) işlemler yapar. Sizlere tavsiyem programı tanımak için önce sanal makinanızda test ediniz...)
      Kokteyl Nasıl Çalışır?
      Antivirüs ve uac mümkünse kapalıyken programı yönetici olarak çalıştırınız, Kokteyl önce UACyi kapatır daha sonra tam yönetici hakları ile çalıştırabilmek için win+r tuş kombinasyonuyla reg ve bat dosyalarını sırayla çalıştırır. Yaklaşık 1 dakika süren bir işlem sonrası bilgisayarınız birkaç güvenlik açığından kurtulmuş, hatalardan arınmış ve olası hatalar için gerekli ayarlamalara sahip olacaktır. Bunun yanında performans ve altyapı için gerekli ayarlamalarda yapılmış olacaktır.
      Nereden Nereye?
      Bu program aslında senelerdir geliştirilmekde ancak türkiyede sadece belli başlı insanlara sunulmakdaydı. Normalde aylık kullanıcı sayısı blog statiklerine göre birkaç bini geçiyor. Ve bu kullanıcıların yüksek bir bölümü yabancı ülkelerden geliyor. Programın tek amacı insanlara yardımcı olabilmek. Yüzlerce liraya format attıran veya bilgisayarını performanslı kullanamayan insanlara yardımcı olmak için bir süre ücretsiz paylaşıyorum. Lütfen içeriğini değiştirip başka yerlerde veya projelerinizin içinde kullanmayınız... İzin vermemiş olsamda bir çok insanın projesinin içinde Kokteyl.reg editlenerek iznim olmadan bazı projelerde kullanılmıştır. Bu projelere güvenmeyiniz ve kullanmayınız.

Kokteyl Uygulanmış Bir Bilgisayar Görünüm Olarak Şöyle Görünür
          Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.    

Kokteyl Tools
      Başlıklar İndirme Linkleridir
      Please login or register to see this link.  Please login or register to see this link.
      Katılımsız İnce Ayar Yazılımıdır. Yukarıda Anlatılmıştır. Kokteyli Kullanmadan Önce INFO Dosyasını Okuyun, Önce Sanal Makinanızda Test Edin. Bilgisayarımı Bozdu Vs Gibi İtamlarda Bulunmayın. Kokteyli Geri Alması İmkansız Olduğundan Kullanmadan Önce Tam Olarak Ne İşe Yaradığını Öğrenin Ve Sıkça Sorulan Soruları Okuyun. Please login or register to see this link.
      Kokteyl Piyasadaki Tüm İnce Ayar Yazılımları Ve Privacy Güvenlik Reklam Yazılımı Ayarlarını Bünyesine Katmıştır. Başka Hiçbirşey Kullanmanıza Gerek Yok. WinaeroTweaker - OOSU10 - W10Privacy - WPD - DoNotSpy10 Yazılımları İçerisindeki Bütün Ayarlar İncelendi Ve İşe Yarayan Bütün Kodlar Kokteyl'e Entegre Edildi.
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Bilgisayar Altyapısını Eksiksiz Kurar. Katılımsızdır.
      (NetFramework 3.5-4.x.x, Visual, Directx, KliteCodecPack, MSXML, FlashPack, DirectPlay)
      Please login or register to see this link. Please login or register to see this link.
      Windows Ve Ofis Yazılımları İçin Katılımsız KMS Ürünüdür. Extra Olarak; Ofis Retail Sürümleri Aktivasyondan Önce VL'a Çevirir. Windows 10 Dışında Windows XP-Vista-7-8-8.1-Server 'ide Aktive Eder. Önce Gömülü Lisansınız Varsa Onu Aktive Etmeyi Dener. Sonra KMS Dışında Sınırsız Aktivasyon Yapılabiliyorsa Yapar. Son Çare KMS Aktivasyonu Yapar.
      rar pass: 2019
      Ekstra Açıklamalar
    • By mephistooo2
      Süper Yönetici eklentisi daha önceden forumda yayımladığım Please login or register to see this link. uygulamasının daha geliştirilmiş halidir.
      Süper Yönetici eklentisini yükledikten sonra Admin Explorer uygulamasına hiç ihtiyacınız kalmayacak.
      Normal kullanıcı hakkı ile çalıştırdığınız Windows Explorer ara yüzünden sistem dosyaları üzerinde herhangi bir kopyalama, silme, isim değiştirme vb. işlemler yapamazsınız.
      Bu işlemleri yapabilmek için öncelikle ilgili dosya/klasörün sahipliğini almanız gerekir. Bu işlem de aslında kolay olmakla birlikte biraz vakit alan bir iş.
      İşte bu noktada Süper Yönetici işinizi çok kolaylaştıracaktır.
      Süper Yönetici eklentisi kurulduktan sonra, bilgisayarınızda sürücüler, bat, cmd, vbs, vbe, exe, reg vb. yürütülebilir dosyalar ve klasörler üzerinde ayrıca masaüstündeki bilgisayarım, geri dönüşüm kutusu vb kısayollarda sağ tıkladığınızda kullanabileceğiniz bir eklentidir.
      Süper Yönetici çalıştırıldığında kendisini Windows sistemine güvenilir yükleyici olarak tanıtır ve kullanıcı da dosyalar/klasörler üzerinde sınırsız işlem yapma hakkına sahip olur.
      Süper Yönetici uygulamasının mantığı root hakkına sahip Android sistemlerde kullanılan root explorer tarzı uygulamalarla aynıdır.
      Bu uygulama ile korumalı dosyaları ve klasörleri uyarı almadan rahatlıkla silebileceğinizden ve sisteme müdahale eden reg kayıtlarını rahatlıkla çalıştırabileceğinizden dolayı  DİKKATLİ kullanmalısınız, aksi takdirde Windows'unuz bir sonraki açılışı göremeyebilir.
      Ayrıca bu uygulama ile sildiğiniz dosyalar geri dönüşüm kutusunda gözükmez, sildiğiniz dosyaları tekrardan geri döndürmek veya bilgisayardan tamamen silmek istiyorsanız geri dönüşüm kutusunu Süper Yönetici Yetkileriyle Aç ile açmalısınız.
      RAR arşivi içindeki Yukle.cmd dosyasını çalıştırdığınızda işletim sisteminizin bitine göre Windows klasörüne Nsudo.exe dosyası kopyalanır ve sağ tık kısmına da "Süper Yönetici Yetkileriyle Aç" kısayolu yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.
      Dilerseniz Kaldir.cmd dosyası ile Süper Yönetici eklentisini bilgisayarınızdan tamamen kaldırabilirsiniz.

Süper Yönetici eklentisi Windows 10 x64 sürümü üzerinden hazırlanmıştır ve sorunsuz çalışmaktadır.
      Teorik olarak Windows 10 x86 sürümünde ve diğer Windows sürümlerinde de (7, 8, 8.1 x86-x64) çalışması gerekir.
      Süper Yönetici eklentisi için regedit kayıtları tarafımca oluşturulmuştur ancak NSudo programı, MDL'den @Mouri_Naruto'ya aittir.
      Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış bir Explorer örneği:

Normal kullanıcı ve Süper Yönetici ile açılmış regedit kaydı örneği:

RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      Süper Yönetici.rar

• Recently Browsing   1 member

• Create New...