Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Vbe Kod çözücüsü 1.0

YAGMURADAM
 Share

Recommended Posts

VBE Kod Çözücüsü 1.0

VBE Kod Çözme Yolu

Program hakkında bilgiler:
vbe dosyası vbs betiğinin şifrelenmiş halidir. Bu nedenle içeriğie baksanız dahi karmakarışık bir karakterler dizisi görürsünüz.
vbe şifrelenmiş halinden kurtarıp kodlarını görmek için iki minik programa ve Not Defter'ine ihtiyacımız var.
1. Textify : Bu uygulama açılan pencerelerde görünen yazıları kopyalamanızı sağlar.
2. VBEKodÇözücüsü: VBE betiğini okuyup içindeki asıl kodu size bir pencerede gösterir.
Nasıl yaparım?

Aşağıdaki linkten dosyayı indirip klasöre çıkartınız.
1. Textify uygulamasını açın. Gelen pencerede sizden bir kısayol belirlemenizi isteyecek. Farenin sol tuşuyla +Shift tuşunu seçip Tamam' basın ve çarpı işaretine basıp pencereyi kapatın. Program saain yanında çalışır vaziyette kalacaktır.
2.Şimdi vbe uzantılı dosyanızı, VBEKodÇözücüsü.exe üzerine sürükleyip bırakın. Hemen bir pencere belirecek burada vbe ningerçek kodları görünecektir.
3. Şimdi bu yeni açılan pencereyi seçip Farenin sol tuşu +Shift tuşuna vasın.
4. İkinci bir pencere açılacak ve ilk penceredeki kodlar burada görünücektir. Tümünü kopyalatın ve Not defterinizi açın.
Ve yapıştırın. Ve kaydederken tüm dosyalar deyip adının istediğiniz bir isim koyup uzantısını vbs yapın. Bu kadar. Defalarca denedim işe yaradı.

Not: VBEKodÇözücüsü ait kodlar bana ait değildir. Ben sadece exe haline çevirdim.

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu: 135 kb tır.

İndirme Adresi :

https://yadi.sk/d/07U1sAtt3Wdu7n

• Like 3
  • Thanks 1

• 4 years yıl...
  • 7 ay sonra...