Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Facebook Ana Sayfam Görünmüyor

Recommended Posts

Facebook ana sayfam görünmüyor

Arkadaşlar kafayı yiyeceğim 4-5 gündür face ye giriyorum 2-3 kişinin gönderisini görüyorum gerisi yok yüklenmiyor bazende tamamen bomboş hiçbir şey yok bütün tarayıcıları denedim hepsini silip tekrar kurdum ama olmadı face de bilmediğim bir ayar falan mı var acaba 

GST'i bilgisayarınızda çalıştırıp,sistemi şişiren kök dizinleri tamamen temizleme işlemi sonunda tekrar'dan deneyin kolay gelsin. :) 

Spoiler

GST Normal

GST SSD Diskler için olanı (Disk birleştirme yapmaz!)

Please register to see this content.

Çok acayip bir durum anlamadım isterse internet hızı 4 mbps olsun gene sayfa gelir gecikmelide olsa gelir her sayfayı yenilediğim de ya hiç gönderi gelmiyor ya da 2-3 tane geliyor dahası yok

Teşekkürler arkadaşlar ama ne yaptıysam olmadı anlamadım herhangi bir şahısın veya sayfanın içine girsem sonuna kadar en eski gönderileri görebiliyorum ama ana sayfada 2-3 gönderi den sonra yükleme yapmıyor, 5-6 farklı bilgisayardan girdim ama aynı, ya bana bir yasak getirdiler anlaşılan , teşekkür ederim herkese

Edited by G)-(OST

• 5 ay sonra...

Hemen hemen aynı sorunu yaşadığımdan ayrı bir başlık açmadım. Bilgisayarda, Anasayfam yeni üye olmuşum gibi hiç bir haber akışı yok. Telefonda ise normal. Bilgisayarda bu problemi nasıl düzeltebilirim? zaman tünelimde ve diğer yerlerde sorun görünmüyor.

Bilinen en çok kullanılan 5 Browseri denedim hepsinde aynı. Şu şekilde: 

Please register to see this content.