Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Pro Sp1 X64 Türkçe 10.06.2018

Erdal1980
 Share

Recommended Posts

Windows 7 Professional x64 Türkçe 10.06.2018

windows7_sp1_tr.jpg

Orjinal windows 7 iso dosyasına 10.06.2018 e kadarki yamalar el değmeden entegre edilmiştir , herhangi bir modifikasyon içermez tek linktir. Kurulumdan sonra Aktivasyon anahtarınızı girmeniz gerekir. Şifresizdir.

CRC32: 3ae372ab
MD5: f4d4b000091ce789c91bbdca08900544
SHA1: ca28f23f1e05e3c0be013440e04328ba1f5a4efe

Not: Entegre işlemi bana ait değildir ( konu Alıntıdır)

Download

https://lstu.fr/sordumnet
Edited by Erdal1980
hatalı yazım
  • Like 7
  • Thanks 1

Kurdum denedim arkadaşlar , sistem stabil , İnternet explorer 11 entegreli , Netframeworkları güncelleme olarak buluyor 4-5 tane artı Microsoftun telemetrik güncellemelerinden bazılarını buluyor (onlar ISO ya konmamış) uzun lafın  kısası bunu kurduktan sonra 7-8 güncelleme  fix i  yüklenebilir. ama gösterdiği bütün güncellemeleri  yüklemeyin derim , bir diğer husus kurulumdan sonra C  diski için sistem koruması aktif halde geliyor (varsayılan) bunu kapatınki geri planda çalışmasın  , birde windows defenderi silerseniz seri bir sisteme sahip olursunuz. Şu an bu sistemi kurdum kullanıyorum. 

Edited by Erdal1980

nerosmart, 16.06.2018 - 14:17 yazdı:

Kurdum denedim, stabil herhangibir hatayla karşılaşmadım.Emeği gecenlere TEŞEKKURLER..

Aynen , şu an bende bunu kullanıyorum , Hiçbir modifikasyon içermemesi tercih sebebim oldu , önceden birkaç modifikasyonlu ISO da ile sıkıntılar olmuştu

Edited by Erdal1980

Tanıdıklara format lazım oluyor bazen, donanımlar eski windows 10 kuramıyoruz bazende kendileri istemiyor. Güncel ve temiz Windows 7 sürümleri lazım oluyor.

Haziranda güncelleme çıktı mı farkında değildim. Paylaşım içi çok teşekkür ederim.

Güzel paylaşım yapan arkadaşın emeğine sağlık 

Usb 3.0 sürücüleri var mı bu sistemde yoksa nasıl ekleyebilirim kuracağım bilgisayarda usb 3.0 var usb 2.0 yok o yüzden sürücü seç hatası alıyorum.

Bu konuda yardımcı olurmusunuz _?

• 2 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...