Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

karadurak
 Share

Recommended Posts

kralturk02, Bir saat önce yazdı:

kesinlikle güncelleme gelmeli hatalı bu windows 10 net framework kurulmuyor bildirim merkezi kapalı 2 sorun yaşıyorum

Windows kurulumu sırasında özellikleri sen seçmişsin zaten . Evet güncellemeleri açmazsan framework u kuramazsın. Hizmetlerden güncellemeri aktif et. Trg kayıtları ise setup klasörünün içinde mevcut. Oraları biraz kurcala bulacaksın 

karadurak, 4 dakika önce yazdı:

Windows kurulumu sırasında özellikleri sen seçmişsin zaten . Evet güncellemeleri açmazsan framework u kuramazsın. Hizmetlerden güncellemeri aktif et. Trg kayıtları ise setup klasörünün içinde mevcut. Oraları biraz kurcala bulacaksın 

;Отключить Центр уведомлений 
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Policies\Microsoft\Windows\Explorer]
"DisableNotificationCenter"=dword:00000001
;Включить режим "Не беспокоить"
[HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Notifications\Settings]
"NOC_GLOBAL_SETTING_TOASTS_ENABLED"=dword:00000000 

bildirim merkezi bu işte bunu açmak için hangi reg kodu kullanacağım usta ?

abicim kusuruma bakmayin cok özür dilerim simdi size derdimi anlatmak istiyorum ben 64 gb usb bellek kullaniyorum  ntfs fat32 yi yapmak istedim acikcasi cünkü

programlari ve driver pack vs bu usb de kullaniyorum ama sorun surda 6 gb bölüm acip kendine fat32 yapti  geri kalani ntfs yapmis ama bütün sistemleri  ekleyecegim bölüm w7 w8 w10 vs orda kaldi ne büyütebiliyorum ne kücültebiliyorum allah rizasi icin bana bir yardimci olurmusunuz nasil yapmam gerekiyor bu sistemi video resimli anlatimlar olmadan beceremedim :( 

karadurak, 1 saat önce yazdı:

dword 01 aktif 00 pasif olması lazım ya da tam  tersi bi dene haber ver @kralturk02  tüm sistemler için Tweaks  reg kaydına bakıyorsun değil mi 

kmpe klasörü setup klasöründen tweaks ayarlarıyla oynadım sonra tekrar format attım düzeldi ayrıca win 7 ve win 8 tweaks ayarlarıylada oynadım bütün windowsun ince ayarları yalnış dostum hepsini düzelttim saol yinede :)

kralturk02, 23 dakika önce yazdı:

kmpe klasörü setup klasöründen tweaks ayarlarıyla oynadım sonra tekrar format attım düzeldi ayrıca win 7 ve win 8 tweaks ayarlarıylada oynadım bütün windowsun ince ayarları yalnış dostum hepsini düzelttim saol yinede :)

İnce ayarlar yanlış değil . Zaten tweaks ve diğer ayarları seçmezsen standart bir kurulum yapmış olursun. Eğer diğer özellikleri  seçersen ince  ayarlı yüklemiş olursun tabi kendine göre bir reg kaydı da oluşturabilirsin ama mesela ben Windows updatenin kapalı olarak gelmesini isterim.  

Ayrıca reg kayıtlarını uygulamak için tekrar format atmana gerek yok. Reg dosyasına çift tıklayıp uygulaman yeterli 

Edited by karadurak

bu çalışmayı da indirip kullandım ve süper buldum  teşekkürler  BU ÇALIŞMALARI YAPAN ÇOK  DEĞERLİ dostlarıma sesleniyorum yapılan çalışmalarda gercekten akla hayale dahi gelemiyecek çok degerli proğramlar ve faydalı araçlar ekliyorsunuz gercekten çok takdire şayan bir iş çıkarıyorsunuz .tabi olabiliyorsa diyorum benimkisi sadece bir teklif öneridir olur olmaz o sizlerin bilebileceği bir iştir ben istek duyduğum için sadece hatırlatma babından yazıyorum eminimki sizlerde olaya bir dikkat kesilirseniz olmayacaklarıda olduruyorsunuz .malum bu yaptığınız multiboot ta okadar faydalı araç yanınında yarı ayrı bölümlerde menülerde açmış bulunmaktasınız  birde şu isteklerime bir göz atsanız sizce nasıl olur diyorum. örneğin   bu çalışmada kurulumsuz bir win98 . bir xp sp3     bir bir  vista    win7   birde şu meb in pardusu olsa artık ingiliz anahtarı gibi bir çalışma olmuş olamazmı .doğrusu ben ihtiyac duyuyorum.mesela win10 ile bazı olduramadığımız işleri winxp ile olduruyoruz . ben şahsen mutlaka bir xp ile denemeden sorunu tamam buda bir sorundur demiyorum ve sürekli yanımda bir xpde taşıyorum özelliklede   winxp  win 7  vin 8  win 10 hep elimin altında ama ayrı ayrı proğram yada usb cd şeklinde  bunların hepsi tek çatı altında olsa  bence bir harika olurdu diyor önerimi sunuyorum  hayırlı çalışmalarınızda allah yar ve yardımcınız olsun diyor teşekkürlerimi sunuyorum

Edited by tahsin4345

@tahsin4345  win98 ,  xp sp3 ,  vista,   win7    de yapıp da win10 da veya win8 de yapamadıgınız neler var.  XP yi anlarım da vista gereksiz olur.  xp ve win7 çalışmaları forumda köylü ustanın vardır. 

Benim bu çalışmaları yapmam pek mümkün görünmüyor ama belki XP eklenebilir hirens boot daki gibi

• Thanks 1

karadurak, 12 saat önce yazdı:

@tahsin4345  win98 ,  xp sp3 ,  vista,   win7    de yapıp da win10 da veya win8 de yapamadıgınız neler var.  XP yi anlarım da vista gereksiz olur.  xp ve win7 çalışmaları forumda köylü ustanın vardır. 

Benim bu çalışmaları yapmam pek mümkün görünmüyor ama belki XP eklenebilir hirens boot daki gibi

KÖYLÜ USTANIN  bağımsız olarak sadece winxp  ve vin7 çalışmaları var onu biliyorum ve var bağımsız olarak  kullanıyorumda sizin bu çalışmaya bahsettiğim işletim sistemlerininde köylü usta tarafından eklenmişi varsa  bana linkini atarsan makbule gecer ve ben onu indirip arşivimde onu tutarım diyorum. yardımlarınız ve cevabınız için teşekkür ederim

karadurak dostum doğru dedin vista olmasada olur lakin bana göre bu çalışmanın içinde okadar fazla konu varki belki onu hayatımızda birkez bile kullanmıyacağız. bende işte bu bollugun içinde vista da olsa fena olmaz diye yazmıştım tabi sizlerin yogun çalışmaları arasında vaktinizde olmaya bilir zaten degerli çalışmalarınızdan fazlasıyla istifade ediyoruz ve memnuniyet ve teşekkürlerimizi iletiyoruz allah yar ve yardımcınız olsun degerli dostum 

• Like 1

Keep, 11 saat önce yazdı:

hocam selamlar, bu multiboot'un içerisinde hali hazırda win 10 var mı? yoksa bizim mi eklememiz gerekiyor ?

Kurulum için windows iso dosyalarını sizin temin etmeniz gerekiyor.

bitmez13, 3 saat önce yazdı:

linux pardus gibi işletim sistemlerinin nasıl yükleneceği hakkında bilgi verebilirmisiniz . Özellikle iso kalıbından çalışmaları hakkında.

grub2 dosya yönetisi ile yükleyebilirsiniz. Ayrıntılı bilgi verme imkanım şuan yok  ama kurulum yapan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

karadurak, 5 saat önce yazdı:

bir de köylü'nün 7.z xp çalışması vardı kurulum için. elinde ola varsa test edelim. katılımsız kurulumu

bcd dosyasını winxp ve win7 yide ekleyerek editleyip bana atabilirseniz makbule gecer yoksa ben bcd yi editleme işini bilmiyorum teşekkürler

mrb @karadurak üstadım  iki güzel çalışmadaki emeklerin için  sonsuz teşekkürler. ben BootInst_(HideBoot).cmd dosyasını çalıştırdığımda resimdeki hatayı alıyorum ve cmd dosyası çalışmıyor.muhtemelen benden kaynaklı vüris proğr.kapalı.neden olabilir acaba

Please register to see this content.

herz, 11 dakika önce yazdı:

mrb @karadurak üstadım  iki güzel çalışmadaki emeklerin için  sonsuz teşekkürler. ben BootInst_(HideBoot).cmd dosyasını çalıştırdığımda resimdeki hatayı alıyorum ve cmd dosyası çalışmıyor.muhtemelen benden kaynaklı vüris proğr.kapalı.neden olabilir acaba

Antiler silmiş olmalı Programı buradan indir tools daki bootinst klasörüne at sonra cmd yi yeniden çalıştır 

karadurak, 3 saat önce yazdı:

Yeni Güncelleme : 20.06.2018
Kaspersky Grub2 çalışma hatası düzeltildi.
Çalışmayan uygulamalar kaldırıldı.

Hocam yeniden indirmek yerine güncelleme olarak neler eklendi ve neler silindi? komple indirmek zor

keyfoagam, 34 dakika önce yazdı:

Hocam yeniden indirmek yerine güncelleme olarak neler eklendi ve neler silindi? komple indirmek zor

İndirenlerin bir daha indirmesine gerek yok. bir sayfa önce vermiştim. 

LINUX klasörünün adını DATA  olarak degiştir.  

dosyasını indir flash bellegin ana dizinine atıp degiştir.

• Like 1