Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Km Boot & Pe V2 (x86/x64) 2018

karadurak
 Share

Recommended Posts

keskinasil, 8 saat önce yazdı:

Hocam yeni bir güncellleme yapsanız herkes bekliyor tabi zamanınız olursa

günceleme yapayım yapayım da ne için yapayım. Bazı arkadaşlarda görünen hatalar bende görün müyor ya da herkeste aynı olmuyor. Dolayısıyla şimdi bişeyleri düzelttim deyip güncelleme yapsam yine başka hatalar çıkacak. 

Siz söyleyin ne gibi bir güncelleme bekliyorsunuz. Ben degerlendireyim

windows 7 boot wim  dosyası windows 8 olan olduğu için hata verebilir ona ayrı olarak windows 7 normal windows 7 esd olan gibi iki farklı yer olursa iyi olur birde şifre kırma programlarına lazesoft eklenirse iyi olur onu göremedimde buarada dosya gayet başarılı bende windows 7de hatalar verdi ama içerik olarak çok gelişmiş bir dosya eline koluna sağlık diyorum

mustafakarasan, 52 dakika önce yazdı:

windows 7 boot wim  dosyası windows 8 olan olduğu için hata verebilir ona ayrı olarak windows 7 normal windows 7 esd olan gibi iki farklı yer olursa iyi olur birde şifre kırma programlarına lazesoft eklenirse iyi olur onu göremedimde buarada dosya gayet başarılı bende windows 7de hatalar verdi ama içerik olarak çok gelişmiş bir dosya eline koluna sağlık diyorum

Windows 7 için ayrı bir boot.wim dosyası hazırlayıp size gönderecegim. esd veya normal olması fark etmez siz boot.wim dosyasını test edip bana dönüş yaparsınız.

lazesoft programı kmpe üzerinde resimde görünen degil mi;? yoksa ben mi yanlış biliyorum.

Please register to see this content.

karadurak, 3 saat önce yazdı:

günceleme yapayım yapayım da ne için yapayım. Bazı arkadaşlarda görünen hatalar bende görün müyor ya da herkeste aynı olmuyor. Dolayısıyla şimdi bişeyleri düzelttim deyip güncelleme yapsam yine başka hatalar çıkacak. 

Siz söyleyin ne gibi bir güncelleme bekliyorsunuz. Ben degerlendireyim

Hocam sizde haklısınız her isteneni yapmak istenince sistem büyüyor kişisel sorunlar çıkıyor nerdeyse sistem 7gb dayandı

(-entegre Java 10.0.1  ,DirectX 12 , Full .NET Framework 2.0 SP1 – 3.0 SP2 – 3.5 SP2 – 4.7.2,  Powershell 5.1.17134.1 sisteme entegre ederek pe sistem dışında çalışmayan programlarda çalışır hale gelebiliyor)

buna örnek olarak  Bob.Omb'ın Modifiye Win10PEx64 v4.4 RS5 verilebilir 1.9 gb (iso hali 2.92gb) oldukça hızlı bir sistem istenen programlar sonradanda üzerinde çalıştırılabiliniyor

Torrent Download: 

benim önerim ;

1-sistem Win10PEx64 -RS5  (olabiliyorsa LTSC 2019)

2-sabit disklerin bakımını, yedekleme ve geri yükleme işlemlerini, veri kurtarma, bilgisayar arıza tespitini ve Windows kurulumu yapabileceğiniz araçların güncel ve stabil olan birer yazılımı

3-entegre Java 10.0.1 ,

DirectX 12 

Full .NET Framework 2.0 SP1 – 3.0 SP2 – 3.5 SP2 – 4.7.2 

Powershell 5.1.17134.1

4-Legacy ve UEFI desteği

5-sistem iso su  4 gb geçmiyecek şekilde oluşturulması

Edited by 34ero
  • Like 1

karadurak, 3 saat önce yazdı:

Windows 7 için ayrı bir boot.wim dosyası hazırlayıp size gönderecegim. esd veya normal olması fark etmez siz boot.wim dosyasını test edip bana dönüş yaparsınız.

lazesoft programı kmpe üzerinde resimde görünen degil mi;? yoksa ben mi yanlış biliyorum.

evet lazesoft orda ona nerden giriliyor tam olarak birde windows 7 boot dosyası farkediyor eski pclerde windows 8in boot dosyasını kullandınmı hata veriyor esdli yüklenmediği için diğer kullandığım multibootda öyle oyüzden onda birde sade windows 7 kurma seçeneği var onla kuruyor

merhabalar@karadurak  hocam sizden bir konuda yardım istiyorum. ben bu proğram ile bir türlü UEFI kurulum yapamadım.UEFI kurulum makineme win 10  uefi sini kuramadım .kurulum ekranı ilerliyor hdd bölümüne geldiğimde hdd 3-4 bölüme bölünmüş görünüyor onları siliyorum sonra yükle dediğimde bu disk GPT disk değil diyor. şimdi bu bölümde  diski nasıl GPT formatına çevirebilirim. yada UEFI kurulumunun farklı bir yöntemi farmıdır. bu arada usb de uefi li iso dosyası var.

GImageX ile boot.wim dosyasının içinden   resimde görülen boot.wim  opsiyonu nasıl oluşturuluyor  ( boot.wim'in içinden nasıl alınıyor )  .  Üstadlardan ricam... mümkünse adım adım resimli olması.  Beceremedim.  :)

karadurak, 16 saat önce yazdı:

@herz Sistemi UEFİ den başlatman gerekiyor. yani grub2 den giriş yapmalısın. Pc eger UEFİ de degilse bıos ayarlarına girip boot bölümünden LEGACY  olanı UEFİ yap sonra tekrar tüm diskleri silip bölüm oluşturarak format at.

Teşekkür ederim hocam birde güncel Mınstall nereden bulabilirim

UZUNLAR, 18 saat önce yazdı:

GImageX ile boot.wim dosyasının içinden   resimde görülen boot.wim  opsiyonu nasıl oluşturuluyor  ( boot.wim'in içinden nasıl alınıyor )  .  Üstadlardan ricam... mümkünse adım adım resimli olması.  Beceremedim.  :)

GImageX  ile yapabilirsiniz. klasöre çıkaracaksanız mount bölümünden tekrar oluşturacaksanız capture bölümünden yapabilirsiniz.

herz, 6 saat önce yazdı:

Teşekkür ederim hocam birde güncel Mınstall nereden bulabilirim

Mınstall uygulamasından bahsediyorsanız bizdeki zaten güncel ama Mınstall  uygulamalarından bahsediyorsanız. sergeideki güncel programlar ile bizdekileri degiştirebilirisniz.

karadurak kardeş. inanki sistemini taaaaa hazirandan beri arada takip ediyorum. acaba yenisi çıktımı çıkacak mı? bi ara tatildeyim dedin. inanki insan güzel bi çalışma görünce devamını bekliyor.

seninki çok mükemmel bir sofra sonuna tatlı olmaması gibi geldi bana. neyse sen gene bir V2.1 ayarla en azından. Selamlar. 

• Like 1

serhat100, 12.06.2018 - 13:13 yazdı:

arkadaşlar grldr yi açın hepsini seçip şunu yapıştıralım.

configfile /BOOT/grub/menu.lst

title reboot
    reboot

title halt
    halt

ayriyeten kendime göre değişiklikler yapıyorum. istenirse arka siyah fon yerine resimde konabilir.

GIF.gif.b79f8d56107e658ff1e64e3dcc82322d.gif

bu grldr yi nasıl yada hangi proğramla açmamız gerekiyor.

serhat100, 06.12.2018 - 20:52 yazdı:

Bootice program ile 

@serhat100 hocam bunu bootice proğramı ile nasıl yapacağımızı  kısa bir video ile anlatabilmeniz mümkünmüdür.grub4 dos  daki resimi değiştirebiildim.ama ana ekrandaki siyah zemini değiştirmek istiyorum.

herz, Bir saat önce yazdı:

@serhat100 hocam bunu bootice proğramı ile nasıl yapacağımızı  kısa bir video ile anlatabilmeniz mümkünmüdür.grub4 dos  daki resimi değiştirebiildim.ama ana ekrandaki siyah zemini değiştirmek istiyorum.

ana ekran anlamadım? 

şundan mı  bahsediyorsun menu.lst dosyanı aç 

graphicsmode  yazan satırın altına 

splashimage /resmi koyduğun klasör yolu/resim.bmp  

yaz arka fon da koyduğunuz resim gözükür

resim değilde  arka fon ve yazıların renkli olmasını istersen 

timeout: 

default:

altına şunu yapştır 

color black/cyan yellow/cyan
color normal=magenta/black     
color highlight=0x0022222200FFFF00