Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 11.06.2018

karadurak
 Share

Recommended Posts

Kurulum, dosyaları hdd ye yükledikten sonra hata veriyorsa iso dan kaynaklı olabilir, çünkü kopyalama işleminden sonra kmpe nin pek işi kalmaz. 

Bir de özellikle belli bir sürümden önceki w10 larda (1709 dan önceki miydi tam hatırlamıyorum) pro ve home sürümleri haricinde bir sürüm kuruyorsanız hata verebilir. Aklıma gelen ihtimaller bunlar. 

• 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

mrb @karadurak hocam usb belleği 2 ye bölerek kullanmak istiyorum.BootInst_(HideBoot) yi yönetici olarak çalıştırıyorumresimdeki gibide ayarlarını yapıyorum başlata basınca  bootıce proğramı açılıyor.bootıce yi iptal ediyorum proğram yüklemeye başlıyor ama bittikten sonra test ediyorum açılmıyor.neden olabilir.

Please register to see this content.

@herz bootice kapanmadıgı  için mi iptal e basıyorsun  eger öyleyse biçimlendirme yarım kalıyor ve mbr kayıtları yüklenmiyor. Bu windows ile alakalı bir durum. Bootice ile manuel olarak bölümlendirmeyi dene ve dosyaları kendin kopyala

karadurak, 18 saat önce yazdı:

@herz bootice kapanmadıgı  için mi iptal e basıyorsun  eger öyleyse biçimlendirme yarım kalıyor ve mbr kayıtları yüklenmiyor. Bu windows ile alakalı bir durum. Bootice ile manuel olarak bölümlendirmeyi dene ve dosyaları kendin kopyala

evet bootice kapanmadığı için kapatıyorum. dediğniz gibi yarım kalıyor ve sonrasında yazma hatası diyor ve sonlanıyor.

herz, 9 dakika önce yazdı:

evet bootice kapanmadığı için kapatıyorum. dediğniz gibi yarım kalıyor ve sonrasında yazma hatası diyor ve sonlanıyor.

Farklı PC de dene ya da kmpe üzerinden boot edebilirsen oradan da aynı işlemleri yapabilirsin 

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

hocam çalışmalarınız efsane ben KM 10 PE 2 yi kullanıorum. iso dosyası 1,46 gb yeni çalışmalarınıza mükemmel diyeceğim ama yorum yapacak düzeyde bile değilim.

benim merak ettiğim konu şu yeni çalışmalarda boyut haliyle artıyor. bu çalışmalarınızı bazen 4 gb flash belleklere kuruyorum. her yeni çalışmanın bir de lite sürümünü yapsanız az yer kaplaması için

mesela norton ghost benzeri programlar yerine 1 tane olsun lite olsun gibi

maksat az yer kaplasın

• 4 ay sonra...
karadurak, 39 dakika önce yazdı:

Az kaldı salı veya çarşamba günü paylaşırım. Yeni sürüm Office 2010 ile birlikte geliyor üstelik daha hızlı...

Please register to see this content.

Eee  Üstadlar yaptımı işte  böyle yapar.  Ben kendi adıma yorum yapacak olursam kendi yaptığım multibootlara   güzel bir  Shift+Delete  çekme zamanı geldi  diye düşünüyom.  :)  :)

NAMIKABI, 10 dakika önce yazdı:

Ustam dört gözle bekliyoruz.

Acronis 2020 (veya 2019) Türkçe de var değil mi.

Şimdiden ellerine sağlık.

evet ekran görüntüsündeki gibi ATI 2020 mevcut

UZUNLAR, 1 dakika önce yazdı:

Eee  Üstadlar yaptımı işte  böyle yapar.  Ben kendi adıma yorum yapacak olursam kendi yaptığım multibootlara   güzel bir  Shift+Delete  çekme zamanı geldi  diye düşünüyom.  :):)

bir farkımız olsun degil mi ?

• Like 2