Jump to content
TNC-TR
karadurak

Kmpe 8-10 (x86/x64/ Native.x86) 11.06.2018

Recommended Posts

http://vault.theworkpc.com/

hocam buradaki winpe gibi yönetici ayarları ve  birçok programın gereksimi olan yazılımları ( DirectX 12 Full .NET Framework 2.0 SP1 - 3.0 SP2 - 3.5 SP2 - 4.7.2 Powershell 5.1.17134.1 ) ilave edebilirseniz sonradan birçok programıda kendimiz çalıştırabiliriz ...

bu arada yumi 2.5.6 ile usb hazırlayanlar

KMPE yi single winpe olarak eklerseniz sorunsuz birşekilde çalışıyor

Win10 u Multi Winİnstaller olarak, Linux Mint ide Mint kategorisinde ekledim. Bu 3 dağıtımda normal boot ediyor. USBnizi önceden tek parça ntfs formatlayın.

• Like 1

34ero, 14 saat önce yazdı:

http://vault.theworkpc.com/

hocam buradaki winpe gibi yönetici ayarları ve  birçok programın gereksimi olan yazılımları ( DirectX 12 Full .NET Framework 2.0 SP1 - 3.0 SP2 - 3.5 SP2 - 4.7.2 Powershell 5.1.17134.1 ) ilave edebilirseniz sonradan birçok programıda kendimiz çalıştırabiliriz ...

dediginiz bileşenleri eklersem lite windows gibi birşey olur yani boyut olarak bir winpe çekirdeginin nin    yüksek olası  makina da açılma süresini  oldukça etkileyecektir.

• Thanks 1

karadurak, 2 saat önce yazdı:

dediginiz bileşenleri eklersem lite windows gibi birşey olur yani boyut olarak bir winpe çekirdeginin nin    yüksek olası  makina da açılma süresini  oldukça etkileyecektir.

Yukarıdaki winpeyi deneyebildiyseniz açılışı süresi bana çok yüksek gelmedi (2gb boyutlarında) iyi tarafı winpe de problem yaratan birçok programın çok rahat kurulup çalışması oldu tabii bu konuda siz daha iyi bilirsiniz deneme fırsatınız olursa bizim Kmpe için  :) faydalı olur diye düşündüm...

Edited by 34ero