Jump to content

Unattended Driver Select And Install

Recommended Posts

arkadaşlar internet cafem için katılımsız bir xp cd si hazırladım. cd nin içerisinde cafe de kullandıgım tüm programlar var ve bu programlar sorunsuz bir şekilde runonceEx ile yükleniyo. sorum ise şu şekilde; toplam dört çeşit pc var cafede. bunların driverleri farklı. bi cd hazırlamak istiyorum. cd nin içerisinde 4 pc çeşit pc için de gerekli olan tüm driverler olucak. cd çalıştığında o pc nin driverlerinin hangisi oldugunu otomatik olarak seçip sadece onları yükleyecek. bu zaten birçok anakart cd sinde var. bunu tamamen katılımsız hale getirmek istiyorum. yardımlarınız için tşkler...

4 ayrı pcnin driverlarını nlite ile eklerseniz zaten pc kendi driverını yükleyecek ses kartı haricinde diger driverlar sorun cıkartmaz büyük ihtimalle

Driver derken windowssun sadece donanımları tanımasını istemiyorum. yani ekran kartı nın ek yazılımları mesela ati catalyz control center directx gibi ek yazılımların içinde oldugu yükleme paketini nlite ile nasıl driver olarak entegre edecem? mesela bir çok anakart cd sinde anlatmaya calıstıgım olay var. yani cd pc ye takıldıgı zaman otomatik olarak pc yi tarıyo autorun ekranında tespitettiği driverleri listesini gösteriyo ve bu drierleri yüklüyü. umarım anlatabilmişimdir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...