Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 7 Shappire™ [x64] [nisan 2012] Xargrax Edition V6

Share

Recommended Posts

Windows 7 Shappire™ [x64] [NisaN 2012] XargraX Edition v6

Selam Aleykum elinde "Windows 7 Shappire™ [x64] [NisaN 2012] XargraX Edition v6" olan varsa paylaşabilir mi?

>> v6

https://drive.google.com/drive/folders/1dd-vGd_FROWD8WOF6SRA3kgqkGh9L3u5?usp=sharing

Windows 7 Antiochia™ [ x86 ] [ x64 ] [ XargraX Edition v7 ]

Edited by semsibey
Link eklendi.

asd720, 2 saat önce yazdı:

adnan bu linkler sağlam mı acaba üye olayımmı indirmek için

linkler ölü boşa girme link yüklendikten sonra 3 / 6 / 9 ay sonra upload siteri siliyor  6 yıl oldu yani ölü bir kac gün daha bekle bir arkadaş bir sitede de yüklenmişti elinde varsa yükleyecek sabredelim illa bir yerde kopyası vardır xargrax kullanıcıya ulaşsak onda illa vardır benim hdd vardı 20 kere format attım kurtarma yapsam çıkarmı onuda bilmiyorum sabredelim hayırlı günler.

Edited by AdnanG252m252351
yazım hatası

Evet hocam aradıkları bu. bende de var ancak upload edecek internet yok

2012 yılında ilk çıktığında da dediğim gibi,  nerdeyse her yerde Xargrax logosu yazısı/reklamı var, birde 10 sistemin 9'unda boot animasyonu yüklenmiyor :)  bunun haricinde güzel sistem

Edited by kacaksevgilim

Yukarıda arkadaşta yazmış , sistemin uefi desteği yok, üstelik nispeten güncel sistemlerde sata desteği sorunu yaşamanız olası(sistem 6 yıllık, haliyle bazı yeni sata sürücüleri eksik)

Onun yerine benimde kullanım tavsiye ettiğim Team OS'un "Windows 7 Blue Core " sistemini kullanın

Yok illa bu sistemi kullaancagım diyorsanız ultra iso ile iso'yu açın içindeki" install.wim" dosyasını alıp, eufi desteği olan bir Windows 7 'nin içindeki install.wim dosyası ile değiştirin.

kacaksevgilim, 3 saat önce yazdı:

Yukarıda arkadaşta yazmış , sistemin uefi desteği yok, üstelik nispeten güncel sistemlerde sata desteği sorunu yaşamanız olası(sistem 6 yıllık, haliyle bazı yeni sata sürücüleri eksik)

Onun yerine benimde kullanım tavsiye ettiğim Team OS'un "Windows 7 Blue Core " sistemini kullanın

Yok illa bu sistemi kullaancagım diyorsanız ultra iso ile iso'yu açın içindeki" install.wim" dosyasını alıp, eufi desteği olan bir Windows 7 'nin içindeki install.wim dosyası ile değiştirin.

İnstall.wim değişikliği ile UEFI kurulum desteği sağlanmaz.

Biraz araştırın, UEFI desteği için 1mb tan küçük bir dosya isoya eklenecek. Başka birşey yok.

• Like 1

Sanırım anlatamadım. Hali hazırda zaten uefi desteği olan bir çalışmanın install.wim dosyasını bu çalışma ile değiştirdim.  Shappire x64 için ne yaptıysam  UEFI formatına gelmiyor iso dosyası.Gelse dahi yine GPT disk hatası aldım .Ben böyle çözdüm

Yada beceriksizliğiem geldi, herneyse.

Edited by kacaksevgilim
  • Like 1

ben kurdum uefi hp marka laptopa burası önemli değil ama bu iso harbiden güzel kurulum çok hızlı ram tüketimi minimum yani şu ana kadar baya win7 denedim bunda baya bi hızlılık var kurmaya değer yani ilginç bi windows 7

AdnanG252m252351, 22.06.2018 - 12:55 yazdı:

buyrun linkler yüklendi hayırlı olsun. x64 bit

Please register to see this content.

Adamsın hocam. Peki bu iletişim sisteminin x86 sı var mı?
Sistem eski diyen arkadaşlar eski bilgisayarlar için arıyorum. Artı içinden alacağım şeyler var.

• 2 ay sonra...