Jump to content

Teşekkür Botu

Recommended Posts

Gerekli dosyaları ftpndeki gerekli yerlere upload edeceksin. Sonra xml dosyasınıda kontrol panelinden çalıştıracaksın. En azından vb de böyle bunda da fark olacağını sanmam. Bu arada verdiğim teşekkür botu

Advanced Thanks 2.3 gerekli bilgileri bulabilesin diye söylim dedim.

Gerekli dosyaları ftpndeki gerekli yerlere upload edeceksin. Sonra xml dosyasınıda kontrol panelinden çalıştıracaksın. En azından vb de böyle bunda da fark olacağını sanmam. Bu arada verdiğim teşekkür botu

Advanced Thanks 2.3 gerekli bilgileri bulabilesin diye söylim dedim.

Ftp Gerekli yerler neresi hangi klasöre atıcam bunları

Oo Apoo sana hazırın hazırı lazım bak klasör içinde iki klasör var ya Fresh Install içindeki install.htmli aç orada anlatım var orada neyi nereye atacağını hangi kod değişikliklerini yapacağını belirtmiş. Diğer klasör ise updatei onu ister yükle ister yükleme...

Oo Apoo sana hazırın hazırı lazım bak klasör içinde iki klasör var ya Fresh Install içindeki install.htmli aç orada anlatım var orada neyi nereye atacağını hangi kod değişikliklerini yapacağını belirtmiş. Diğer klasör ise updatei onu ister yükle ister yükleme...

İçindeki anlatım ingilizce

• Administrator
Sitenin aynısı olmuş ne demek

bullet teması tnctr ait özel bir tema değil

Lütfen tartışma yaratıcı iletiler yazmayınız

Sinirlendirmeyin apoyu. Tartışma çıkarırsa kötü olur sizin için. Ayrıca moderatör yaptı beni. Ters ters konuşmayın Team@Webyağmur hakkında. :rolleyes2:

Sinirlendirmeyin apoyu. Tartışma çıkarırsa kötü olur sizin için. Ayrıca moderatör yaptı beni. Ters ters konuşmayın Team@Webyağmur hakkında. :rolleyes2:

Saolun Teşekkür ederim

İşte Örnek team@webyağmur moderatorü

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...