Jump to content

Cd-rw Im Var Ve Dvd Rw Aldım

crazy_sempatik

Recommended Posts

CD RW ye bağlanan kabloların üzerinde ve yanında yedekleri vardır.Onları Dvd ye takacaksın ve kasadaki yerine oturtmadan önce jumper ın yerini ortaya takmayı unutma yoksa Bilgisayarın Dvd yi görmez.Yani CDRW birincil ise DvdRam ikincil olacak Birde ince olan elektrik soketinin kırmızı tarafını kırmızıya gelecek Anlamayabilirsin ama kabloları görünce anlayacaksın

Jumper ın ne olduğuna gelince Eğer kutulu dvd almışsan içindeki kitapcıkta var.Şimdi burda anlatmama imkan yok.

Yerine tak bakalım durumu bildir.

CD RW ye bağlanan kabloların üzerinde ve yanında yedekleri vardır.Onları Dvd ye takacaksın ve kasadaki yerine oturtmadan önce jumper ın yerini ortaya takmayı unutma yoksa Bilgisayarın Dvd yi görmez.Yani CDRW birincil ise DvdRam ikincil olacak Birde ince olan elektrik soketinin kırmızı tarafını kırmızıya gelecek Anlamayabilirsin ama kabloları görünce anlayacaksın

Jumper ın ne olduğuna gelince Eğer kutulu dvd almışsan içindeki kitapcıkta var.Şimdi burda anlatmama imkan yok.

Yerine tak bakalım durumu bildir.

herşey icin sağol arkadaşım.dvd sürücüm kutuyla gelmedi sadece dvd sürücüsü geldi.kaplo yok v.b. gibi hic bir şey yok.şimdilik cd sürümü cıkardım dvd sürücümü taktım.sorun yaşamadım dvd bir yazdırdım.benim sorunum şu.tek bir sürücü icin tek kaplo var .sürücüden,hart diske sonra anakarta gidiyor.başka boş yok.sadece disket sürücüsünden cıkan boş bir tane var ama cd sürücüsünden cıkanla aynı boyutta değil daha kücük.yeni kaplomu almalıyım yoksa disket sürücünden cıkanımı takmalıyım?.benim bilmediğim başka bir şeymi var.bilgisayarımı 2004 de aldım xp pro pentium ® 4 3,00 GHz

tardmcı olursanız sevinirim saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...