Jump to content

Turkcell Tv+ Hk.

deli_petro06
 Share

Recommended Posts

Turkcell TV+ Hk.

Arkadaşlar merhaba bugün eve Turkcell TV+ bağlamışlar.  Kanal listesi çok dağınık ve kendime göre düzenleme menüsü bulamadım. Bu kanalları kendi isteğimize göre sıralayamıyor muyuz? Kanal listesini düzenlemem lazım. Düzenleyemezsem muhtemelen ailem bilmeden içerik satın alabilirler. Kullanım klavuzuna baktım bu kanal listesi düzenleme gibi herhangi bir açıklama bulamadım. Bunun dışında sizin tavsiyeleriniz var mı? Herhangi bir uyarınız v.s var mı? Muhtemelen bayağı pahalıya patlayacak gibi geliyor bana. Annem ve Babam bu kadar karmaşık işlerle uğraşamazlar. Yanlışlıkla yeni abonelikler satın alabilirler. Kullanan ve belli konularda uyarısı olan varmı?

Sistemleri Tivibu, dijitürk ve DSmart gibi olduğundan kanal liste sırasına müdahale edemiyorsunuz maalesef. 

4 sene falan Tivibu kullandım. IPTv olayı bence tamamen gereksiz (Normal Tv İzleyicisi için). Bir çok sorun ile karşılabiliyorsunuz. En iyi Türksat devam. Sizde kullanmayacakmışınız zaten. 

Edited by KenanK

KenanK, 22 dakika önce yazdı:

Sistemleri Tivibu, dijitürk ve DSmart gibi olduğundan kanal liste sırasına müdahale edemiyorsunuz maalesef. 

4 sene falan Tivibu kullandım. IPTv olayı bence tamamen gereksiz (Normal Tv İzleyicisi için). Bir çok sorun ile karşılabiliyorsunuz. En iyi Türksat devam. Sizde kullanmayacakmışınız zaten. 

Hocam benim haberim yoktu çoktan kurmuşlar gitmişler.  Sanırım 2 yıllıkta taahhüt etmişler. Korkum mesela film kiralama, bazı kanallarda da paket dışı olduğu için satın almak için ok tuşuna basınız diyor. Sadece ok tuşuna basarak satın alma işlemi oluyorsa çok büyük sıkıntı. Kredi kartı v.s gibi bilgiler girilmeden satın alma gerçekleşmiyordur umarım. Yoksa çoluk çocuk kurcalarken bayağı büyük faturaların gelmesi içten bile değil. Artık iş işten geçti de nasıl önlemler alınabilir ona bakıyorum artık. Aklımı kaçıracağım. Babam 100 lerce defa bu tip konularda büyük kazıklar atılmış adamdır. Hala böyle saçma sapan işlerle bulaşmaktan bıkmadı.

deli_petro06, 24 dakika önce yazdı:

Hocam benim haberim yoktu çoktan kurmuşlar gitmişler.  Sanırım 2 yıllıkta taahhüt etmişler. Korkum mesela film kiralama, bazı kanallarda da paket dışı olduğu için satın almak için ok tuşuna basınız diyor. Sadece ok tuşuna basarak satın alma işlemi oluyorsa çok büyük sıkıntı. Kredi kartı v.s gibi bilgiler girilmeden satın alma gerçekleşmiyordur umarım. Yoksa çoluk çocuk kurcalarken bayağı büyük faturaların gelmesi içten bile değil. Artık iş işten geçti de nasıl önlemler alınabilir ona bakıyorum artık. Aklımı kaçıracağım. Babam 100 lerce defa bu tip konularda büyük kazıklar atılmış adamdır. Hala böyle saçma sapan işlerle bulaşmaktan bıkmadı.

kardeş 2 yıl ölmektense komple iptal ettir.en fazla iki fatura gelir.24 ay ödemekten iyidir..bu benim fikrim.siz bilirsiniz.

deli_petro06, Bir saat önce yazdı:

Tivibu da direk dediginiz gibi OK tusu ile kiralama veya satin alma islemi yapiyordu. Ucret ise faturaya yansiyor direk. 

Iptal ettirmeniz durumunda kullandiginiz kadar oduyor olmalisiniz yada ilk 15 gun sanirim cayma hakki olmasi gerekiyor. Bunu musteri hizmetleri ile gorusebilirsin. 

On numara beş yıldız bir sistem bu Turkcell Tv+ ... yayını durdur geri al kayıt yap sonra izle vs...

kardeşim aldı fiber internet 250 gb akk sınırsız ile beraber aylık 95 tl sabit ilk 4 ay ücretsiz 24 ay..

efe34, 18 saat önce yazdı:

şifre istemiyor mu üyelik kanalları

Bilmiyorum hocam. Zaten ilk sıradaki kanallar pakete dahil değilmiş. Ancak kanallara gelince abone olmak için ok tuşuna basın diyor. Sadece ok tuşuna basmakla abonelik aldıracaksa çok kötü bir durum. Hemen üye yapar diye hiç dokunmadım...

• 4 years yıl...

Selamlar,

Turkcell TV+ da ücretli içerik satın almak için sizden onay istemektedir. Bu tarz işlemler için cihaza şifre atayabiliyorsunuz. Kanal listesi olarak da Favori oluşturup istediğiniz kanalları belirlediğiniz favori listesine dahil edebilir Kanal görünümünden sadece favoriyi seçebilirsiniz.

deli_petro06, 05.07.2018 - 13:39 yazdı:

Turkcell TV+ Hk.

Arkadaşlar merhaba bugün eve Turkcell TV+ bağlamışlar.  Kanal listesi çok dağınık ve kendime göre düzenleme menüsü bulamadım. Bu kanalları kendi isteğimize göre sıralayamıyor muyuz? Kanal listesini düzenlemem lazım. Düzenleyemezsem muhtemelen ailem bilmeden içerik satın alabilirler. Kullanım klavuzuna baktım bu kanal listesi düzenleme gibi herhangi bir açıklama bulamadım. Bunun dışında sizin tavsiyeleriniz var mı? Herhangi bir uyarınız v.s var mı? Muhtemelen bayağı pahalıya patlayacak gibi geliyor bana. Annem ve Babam bu kadar karmaşık işlerle uğraşamazlar. Yanlışlıkla yeni abonelikler satın alabilirler. Kullanan ve belli konularda uyarısı olan varmı?

Arkadaşım...

TKGS  > Genellikle Otomatik güncelleme sistemi taşıyan TV yada Cihazlarda Kanal Taşıma ve Kanal Düzenleme Yapabilmek İçin TKGS Otomatik güncelleme kapatılınca oluyor Bilginize... Arada Otomatik elle güncelleme yapın Kanal sıralamanız durur Güncelleme elle yaptığınızda bile sıralama arasına kaçak kaynak yapan kanallar olur onlarında icabına bakarsınız artık...

Diğer TKGS kapatamam otomatik kanal güncellesin... Derseniz Favori sistemini kullanıp Kanal düzenleme yapabilirsiniz...

Kolay gelsin Hayırlı Olsun İyi Seyirler...

Arkadaşlar mesajlarınızı okudum. Ancak 2018' de konu açıldığı için üzerinden çok sular aktı :) Hatırladığım kadarıyla Turkcell' i aradım. Beni teknik servise yönlendirmişlerdi. Ve giriş paketlerinde kanal düzenleme özelliği yok gibi bir cevap aldım diye hatırlıyorum. Yani bana verdikleri cevapta kanalları hiç bir şekilde düzenleyemezsiniz demişlerdi. Benim için sorun yok. Ben bir şekilde yol bulurum. Ancak annem ve babama anlatmak biraz zor oluyor. Belirttiğim gibi teknik servis bana giriş paketiniz de kanalları sıralayamazsınız demişti. Devamın da elle izlediğimiz kanalların numarasını yazıp o şekilde kulllandılar...

recsin, 22 saat önce yazdı:

merhaba

turkcell tv plus 4k, bir tv'de normal calısırken diger tv'de kararıp acılıyor kararıp acılıyor.

var mı tavsiyesi olan?

Giriş kablolarını bir kontrol etmenizi tavsiye ederim. Arada bizim taktığımız televizyonda kendi kendine gevşeyip duruyor. Kablolar da sorun yoksa bana sorununuz belirttiğiniz tv' nin floresanlarının patlamış olma ihtimali gibi geliyor. Diğer cihazları taktığınız da yada normal çalışırken yapıyorsa floresanları patlamış olabilir. Sadece bir ihtimal ollarak yazıyorum...

• Like 1
  • Thanks 1