Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

şu Anda Messenger Türkçe Açılmıyor

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

Şu anda Messenger Türkçe açılmıyor

Facebook Messenger da Messenger ı açmaya çalıştığımda üzgünüz şu anda Türkçe ayarlanamıyor İngilizce deneyebilirsiniz diyor.

Messenger ı kaldırıp  kalıntıları clean Master ile temizledikten sonra yeniden yükledim ama aynı oldu. 

Çözüm ü bilen varmı?

RaZoRWounD, 1 saat önce yazdı:

google playde programın sayfasına girin en alta inip beta testine katılın 5 dk sonra sayfayı yenileyip yükleyin düzelirse sürümde hata vardır eğer düzelmezse farklı çözümler bulmaya çalışırız

bu uygulamanın şu anda beta programı dolu diyor.

maxrekor, 49 dakika önce yazdı:

Kalıntıları ccleaner gibi programlarla silinmez regeditden elle silecekseniz çoğu program kaldırınca regeditde artık bırakır silmeyince üstüne kuramazsın. Olayı çözmüşün sadece bilgi amacıyla söyledim

sorunun telefonda olduğunu belirtmemişim. bu nedenle bilgisayardaymış gibi algılamanız normal . sorun telefonda idi. telefonda da regedit yok değilmi?

abdulhey_, 3 saat önce yazdı:

sorunun telefonda olduğunu belirtmemişim. bu nedenle bilgisayardaymış gibi algılamanız normal . sorun telefonda idi. telefonda da regedit yok değilmi?

varda işte root ve root explorer gibi programlar kullanmanız lazım :D

RaZoRWounD, 59 dakika önce yazdı:

varda işte root ve root explorer gibi programlar kullanmanız lazım :D

Benim telefondamı bilmiyorum bazan çok sık program kapanıyor. İlk zamanlar baya restte atıyordu. Şimdi pek kalmadı.

O yüzden root işine falan girmem. Yalnız telefon efsane Lenovo P2 5100 mah lık pili var. Özellik olarak ta yok yok.