Jump to content

Bilgisayar Belgelerimle Açılıyor

o_yagcioglu

Recommended Posts

sanırım virüs bulaşmış avast la taradım şimdi her açışta belgelerimle açılıyor .biraz uğraştım regitre ayarlarıyla system mechanic kullanarak ama düzeltemedim .ayrıca bu site hazırlayan ve yönetenlere çook teşekkür ediyorum.başarılarının devamı dileğiyle

Eğer İlk Açılışta Belgelerim Açılıyorsa;Başlat/Çalıştır'a Msconfig Yazıp Sistem Yapılandırma Yardımcı Programını Açarak Başlangıç Sekmesindeki explorer.exe'nin Kutucuğunu Boş Bırak.Bu explorer.exe

Genellikle \Windows\System32 Klasörünün Altıda Bulunuyor.Silmelisin!

(Nası Anlattım Ama:P)

Ayrıca Konu Yanlış Yerde Açılmış.

Eğer İlk Açılışta Belgelerim Açılıyorsa;Başlat/Çalıştır'a Msconfig Yazıp Sistem Yapılandırma Yardımcı Programını Açarak Başlangıç Sekmesindeki explorer.exe'nin Kutucuğunu Boş Bırak.Bu explorer.exe

Arkadaş explorer.exe yi silmelimi yani şimdi

silme sakınha arkadaşım silme silersen birdaha hiç masaüstünü göremezsin.

arkadaş anlatmak istediğini atlamış gibi :clapping:

başlat > çalıştır >msconfig den başlangıçta belgelerim varsa iptal etmesini istemiş..

• 3 hafta sonra ...

dostum bu sorunla geçenlerde karşşıılaşştıım bu hotbarlarıı yüklerken dikkat edin buradan bulaşşııyor virüs system32 içinde svhostmu öyle bir şşey bu virüs antivirüsle tarat msconfig ayarlarıınıı yap düzelebilir garanti veremem.

Arkadaş explorer.exe yi silmelimi yani şimdi

silme sakınha arkadaşım silme silersen birdaha hiç masaüstünü göremezsin.

Window Altındaki Explorer.exe i Değil.\\Windows\System32 dosyasının altındaki explorer.exe silinecek.Niyetim Birilerine Zarar Vermek Değil.Yanlış Anlaşılma Olmasın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...