Jump to content

Msn İ Engelleyici Yol,program Varmıdır Bildiginiz?

Pesimist

Recommended Posts

Msni engelleyici program ariyorum.Ayrı Ayrı olan dükkkanlardaki kişilerin msne girişlerini engellemek istiyorum.Bunun yolu nedir?

Hiç bir şekilde msn,yahoo,skype programlarını kurup kullamaması için ne tür birşey yapmam lazım.?

Bildiklerinizi yazarmısınız lütfen..

Bunu biliyorum fakat tekrardan düzeltilmesi kolay birşey:)

Birde yapacagım bilgisayarlarda fatura tahsilat programı var onunlada sorun yaşayabilirim o yüzden sadece bu tip programlarını enqelleyen bir program yüklersem sorunu halledebilirim diye düşünüyorum.

Başlat-Çalıştır-Mmc-Sonra Dosya-Ek Bileşenler Ekle/Kaldır-Ekle-Grup İlkesi Nesne Düzenleyicisi-Ekle-Son-Kapat-Tamam.

Yerel Bilgisayar İlkesi > Kullanıcı yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > sağ taraftan "Belirtilen Windows uygulamalarını çalıştırma" içine girip Etkin > Göster > Ekle "msnmsgr.exe" yazılıp tamam denir.

Bu işlemden sonra, Msn Messenger'ı Çalıştıramaz.

Bu yöntemlem ile Msn'i kapattık diyelim, ama bu kez de Webmessenger'ı kullanacaklar! Onun içinde Modem'den URL blocking yapmanız gerekecek.Listeye eklemeniz gereken sitelerde:

Please register to see this content.

Başlat-Çalıştır-Mmc-Sonra Dosya-Ek Bileşenler Ekle/Kaldır-Ekle-Grup İlkesi Nesne Düzenleyicisi-Ekle-Son-Kapat-Tamam.

Yerel Bilgisayar İlkesi > Kullanıcı yapılandırması > Yönetim Şablonları > Sistem > sağ taraftan "Belirtilen Windows uygulamalarını çalıştırma" içine girip Etkin > Göster > Ekle "msnmsgr.exe" yazılıp tamam denir.

Bu işlemden sonra, Msn Messenger'ı Çalıştıramaz.

Bu yöntemlem ile Msn'i kapattık diyelim, ama bu kez de Webmessenger'ı kullanacaklar! Onun içinde Modem'den URL blocking yapmanız gerekecek.Listeye eklemeniz gereken sitelerde:

Please register to see this content.

Tnctrnin farkı :clapping:)

Teşekkürler hemen bulundugum bilgisayarda deniyorum :clapping:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...