Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Rs4 17134.112 Temmuz 2018 X64-86 Tr

MrRush
 Share

Recommended Posts

cuneyt78, 4 dakika önce yazdı:

17134.165 temmuz güncel değil miydi? Ayrıca net fx 3,5 aktif geliyor mu?

Dediğin sürüm 17134.112'nin üstüne güncelleme almıştır sürüm değişmiştir. Bu el değememiş olanı. Konuda da dediğim gibi eklenen çıkarılan aktif edilen birşey yok.

• Like 1

hocam güncel bi windows 10 bekliyoruz temizlenmiş stabil kaç gün oldu takip ediyorum ama bugün saf paylaşmışsınız 64 bit magaza ıvır zıvır olmayan bir pro sürüm bekliyorum

teşekkürler.

DJ_Rush, Win10 Enterprise LTSB 32 ve 64 bit sürümünün güncel ve netframework 3.5'i aktif olanından yapsanız  çok makbule geçer. Sanırım bu sürümle ilgili çalışmalar hem az ve hem de eski. 6 ayda bir güncel sürümü çıksa çok kişi yararlanır. Saygılarımla

• Thanks 1

Bügün yapmaya başlmıştım aslında ama çok güncellemeleri var ve iso boyutu çok büyüyecek diye yarıda kestim. Sanki bu sürümde güncellemeler farklı sistemde çalışıyor. Son güncellemeyi ekle tamam oldu gibi değil. Mantığını çözmek lazım.

kabussun, 1 saat önce yazdı:

s.a hocam indiriyorumda indirme sayfasında hata yazıyor ama indirmeye basladı sıkıntı farklılık varmı 

Hayır, sıkıntı yok iniyorsa.

Bu arada x86 sürümü upload ediliyor ve Entrprs LTSB x64 güncell sürüm hazırlanıyor.

Edited by DJ_Rush
  • Like 1
  • Thanks 1

• mephistooo2 arkadasın yaptığı gibi aşağıdaki değişiklikler yeterli gibi...

Tüm sürümlerde yapılan değişiklikler:
* Kurulum sonrası masaüstü simgeleri aktifleştirilmiştir.
* NetFramework v3.5 entegre edilmiştir.
* Görev çubuğu pencere önizleme boyutu büyütülmüştür.
* Internet Explorer için Google ana sayfa ve varsayılan arama motoru olarak ayarlanmıştır.

• Like 1

kocamanadam, 9 dakika önce yazdı:

Sürüm 1607 ile sürüm 1803 arasında ne fark var arkadaşlar?

1607 için kastedilen LTSB sürümü. İş yerleri için çıkarılan ve hala güncellenmeyen bir sürüm 2016 da çıktı. Daha kararlı ve stabil olan  ham windows 10 sürümüdür.

• Like 1

DJ_Rush, 7 saat önce yazdı:

1607 için kastedilen LTSB sürümü. İş yerleri için çıkarılan ve hala güncellenmeyen bir sürüm 2016 da çıktı. Daha kararlı ve stabil olan  ham windows 10 sürümüdür.

LTSB sürümünü heyecanla bekliyoruz hocam.Değişiklik yapmayı düşünüyor musunuz yoksa  güncelleştirmeler haricinde dokunulmayacak mı?

• Like 1

DJ_Rush, 1 saat önce yazdı:

Şuan temiz güncellemeli olanı hazır upload bekliyor.

Görsel de düşünüyorum yapıcam bir ara.

Edit:

x86 sürüm linki konuya eklendi.

Vallahi format atmayı düşünüyorum. upload olduğu gibi indirilmeyi bekleyen tek şey senin sistemin.Şimdiden ellerine sağlık üstad

kooj89, 13 dakika önce yazdı:

Vallahi format atmayı düşünüyorum. upload olduğu gibi indirilmeyi bekleyen tek şey senin sistemin.Şimdiden ellerine sağlık üstad

Yarın sabah x64 olan uploadı biter. 

Spoiler

Please register to see this content.

Arkasından x86 olan gelir.

Daha sonra görsel x64 gelicek, bu biraz zaman alabilir.

Edited by DJ_Rush
  • Like 3