Jump to content

(satildi) Hesaplı (8 Adet) Inno3d Geforce Gtx 1070 Ti

_ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

BÜTÜN SİSTEM FORUM DIŞINDA SATILMIŞTIR. BURADAKİ SATIŞ DURDURULMUŞTUR...

Satılık Hesaplı (8 Adet) Inno3D GeForce GTX 1070 Ti

Inno3D GeForce GTX 1070 Ti 8GB DDR5 256 BIT DVI 3xDP HDMI Twin X2

LÜTFEN KONUYU TAMAMEN OKUYUNUZ. KONU DIŞI YAZILAN BÜTÜN GEREKSİZ POSTLAR REPORT EDİLECEKTİR.

Ekran kartı adet başı fiyat: 2100 TL
Ekran kartları 36 ay yani 3 yıl Türkiye resmi garantisi altındadır.
İnno3d Türkiye Distribütör Garantili. Distrübütör adambilisim. ADAM BİLİŞİM
Kalan Garanti Süresi : 29 Ay
Distrübütör hakkında bilgisi olmayanlar araştırabilirler. Bundan iki ay önce kartlardan bir tanesi anlamsız bir şekilde bozuldu. Hemen yolladım garantiye, şartsız sorunsuz ürünün üretim hatalı olduğu tespit edildi ve fatura bedeli üzerinden para iadesi tarafıma gerçekleştirildi. N11 de bulunan TeknolojiDeposu adambilişimin resmi satış sitesidir.
Buyrun ıspatı:
AzyPzp.png

Bütün ekran kartları 9 OCAK 2018 tarihinde satın alınmış olup, Türkiye resmi distrübütörü garantisi altındadır. Ürünler yaklaşık 7 aylık olup hiçbir kusur bulunmamaktadır. Elimde 14 adet vardı farklı platformlarda satılarak 8 adet kaldı.
Ürünler orijinal kutularında ve eksiksiz kutu içeriği ile gönderilecektir.
Resimdede göreceğiniz üzere ekran kartları 2017 51. haftası üretimidir. Yani 2017 aralık ayının son haftası üretilmiştir.

Dileyen kişilere istediği platformda getli ilan açılır.

Arkadaşlar şunu iyi anlamız gerekiyor. Satmış olduğum kartların 29 ay garantisi bulunuyor. Yaklaşık 2.5 yıl garantisi bulunuyor. Bu şu demek oluyor. 2.5 yıl içerisinde aldığınız kartların olurda başına bir iş gelirse Garantiye yolladığınızda üç ihtimal oluyor. 1. ihtimal onarılıp gönderilmesi. 2. ihtimal kartın birebir orijinali ile değiştirilmesi. 3. ihtimal kartın fatura bedeli üzerinden para iadesi yapılması. Kartların fatura bedeli adet başı 2670 tl olup, aynı kartlar ve türevleri şu anda sıfırı 3200 tlden aşağı bulunmamaktadır. 
Ben adet başı 2100 fiyat yazdım, 2 ve üzeri alımlar için biraz daha indirim yaparım.

Ayırca şöyle bir indirimim bulunuyor.
BU indirim sadece bütün kartlar toplu alınırsa kabul edilecektir. Aşağıdaki fiyatlarda indirim söz konusu değildir. Araştırsanız ne kadar hesaplı sattığımızı görürsünüz. Gerçek anlamda büyük bir indirim yapıyorum.
İki paket halinde satışımız var.

PAKET 1: 11500 TL
6 adet Inno3D GeForce GTX 1070 Ti Ekran Kartı
15 adet version 9 riser=500 Tl değerinde
1 adet Zyxel WRE2205 v2= 140 tl değerinde
2 adet m2 slot= 100 tl değerinde
2 katlı 14 ekran kartlı aliminyum rig kasası, mdfli. 300 tl değerinde
12 adet Aerocool "Dark Force" 12cm Siyah Sessiz Kasa Fanı= 300 tl değerinde

PAKET 2: 14500 TL
6 adet Inno3D GeForce GTX 1070 Ti Ekran Kartı
Thermaltake Toughpower Grand 1200W Modüler 14cm Fanlı 80+ Gold Power Supply = Yaklaşık 1400 tl değerinde
FSP Aurum PT 1200 1200W 80 Plus Platinum Modüler Psu 13.5 Cm Fa = Yaklaşık 1400 tl değerinde
1 adet Asus z270p anakart= Yaklaşık 700 tl değerinde
1 adet Asus b250h Gaming Anakart= Yaklaşık 500 tl değerinde
2 adet intel pentium g4400 işlemci= Yaklaşık 450 tl değerinde
1 Adet samsung marka 4 gb 2400 mhz ram=Yaklaşık 230 tl değerinde
1 adet gskill 4 gb 2133 mhz ram= Yaklaşık 230 tl değerinde
15 adet version 9 riser=500 Tl değerinde
1 adet Zyxel WRE2205 v2= 140 tl değerinde
2 adet m2 slot= 100 tl değerinde
2 katlı 14 ekran kartlı aliminyum rig kasası, mdfli. 300 tl değerinde
12 adet Aerocool "Dark Force" 12cm Siyah Sessiz Kasa Fanı= 300 tl değerinde

k6XRy9.jpg 
Q2pGBG.jpg
AzyP7r.jpg
ODyOAP.jpg

Edited by _ULTIMATE_

• Administrator

Üstteki mesajı raporlamışsın fakat arkadaş doğru bir noktaya parmak basmış. Ürünleri alacak kişiler 7 ay boyunca mining yapıldığından haberdar olmalılar. Mesaj gereksiz bir mesaj değildir bizce.

Ayrıca fiyat düşerse tekine talip olabilirim.

• Like 6
  • Thanks 1

benim ekran kartınıda alalı 7 ay olmuştu bi açıklık getirmek için yazıyorum 7 aydır kullandığım bilgisayarın ekran kartının çalışma saatini hesapladım toplamda 315 saat çalışmış aralıksız, yani 13 gün çalışmış, bu normal kullanım. Ama kazıma yapan bir sistemde, ekran kartı 7 ayda hem 5000 saat aralıksız çalışmış olur hemde bu süre zarfında %100 performans ile çalışmıştır. ( amacım satıcıya ve alıcıya engel olmak değildir sadece nacizane fikrimi paylaştım Saygılar. )

• Like 2

ederi en fazla benim gözümde 900 tl dir bunun.

konu sahibi satıcı arkadaş 900 tl vereyim kargo senden olmak üzere.

+

görsele göre zaten 7 ayda bunun rahatlıkla parasını çıkarmışsındır. 900 tl avatnadan cepte olur bence.

Edited by Django

sk8er_boi, 24.07.2018 - 11:58 yazdı:

Üstteki mesajı raporlamışsın fakat arkadaş doğru bir noktaya parmak basmış. Ürünleri alacak kişiler 7 ay boyunca mining yapıldığından haberdar olmalılar. Mesaj gereksiz bir mesaj değildir bizce.

Ayrıca fiyat düşerse tekine talip olabilirim.

KHEDIRA, 24.07.2018 - 12:56 yazdı:

bir de utanmadan raporlamış öyle mi ? adam haklı olarak kartların 7 aydır aralıksız çalıştığını söylemiş ve beyefendinin zoruna gitmiş hemen raporlamış.

byhabit, 25.07.2018 - 08:40 yazdı:

benim ekran kartınıda alalı 7 ay olmuştu bi açıklık getirmek için yazıyorum 7 aydır kullandığım bilgisayarın ekran kartının çalışma saatini hesapladım toplamda 315 saat çalışmış aralıksız, yani 13 gün çalışmış, bu normal kullanım. Ama kazıma yapan bir sistemde, ekran kartı 7 ayda hem 5000 saat aralıksız çalışmış olur hemde bu süre zarfında %100 performans ile çalışmıştır. ( amacım satıcıya ve alıcıya engel olmak değildir sadece nacizane fikrimi paylaştım Saygılar. )

Yanlış anlamayın ama konuyu hiçbiriniz tam olarak okumadan yargısız infaz yapıyorsunuz. Konuyu baştan sona okursanız olayı kafanızda güzelce canlandırırsanız alacak kişi için ne kadar karlı bir iş anlamış olursunuz.  

Admin kardeş bu forumda nerden baksan 2008 den beri varım :) &ULTIMATE& Buda benim hesabımdı. Neyse forum kuralı ve ahlakı nedir ben herşeyi bu foruma borçluyum. tnctr.com ömrüm boyunca unutmayacağım vefa duyacağım forum olarak kalacak.  :) Neden diye sorsan bunun o kadar fazla cevabı olurki :)   Şimdi elini vicdanına koy konuyu baştan sona oku ve konu altına kimler neler yazmış bir daha incele senden sadece bunu rica ediyorum. O yazıyı neden report ettiğimi gayet iyi anlarsın diye umuyorum. 

Django, 25.07.2018 - 11:21 yazdı:

ederi en fazla benim gözümde 900 tl dir bunun.

konu sahibi satıcı arkadaş 900 tl vereyim kargo senden olmak üzere.

+

görsele göre zaten 7 ayda bunun rahatlıkla parasını çıkarmışsındır. 900 tl avatnadan cepte olur bence.

Bana 900 lira değil 1500 liradan 29 ay garantisi olan 1070 ti bul almayan namerttir. 

Konu güncellenecek az sonra: Güncel hali: 26.07.2018 

Burada yazmayan son 1 hafta içerisinde satılan ekran kartı sayısı 7 

Kalan ekran kartı sayısı 6  

Edited by _ULTIMATE_

_ULTIMATE_, 22 saat önce yazdı:

Yanlış anlamayın ama konuyu hiçbiriniz tam olarak okumadan yargısız infaz yapıyorsunuz. Konuyu baştan sona okursanız olayı kafanızda güzelce canlandırırsanız alacak kişi için ne kadar karlı bir iş anlamış olursunuz.  

Admin kardeş bu forumda nerden baksan 2008 den beri varım :) &ULTIMATE& Buda benim hesabımdı. Neyse forum kuralı ve ahlakı nedir ben herşeyi bu foruma borçluyum. tnctr.com ömrüm boyunca unutmayacağım vefa duyacağım forum olarak kalacak.  :) Neden diye sorsan bunun o kadar fazla cevabı olurki :)   Şimdi elini vicdanına koy konuyu baştan sona oku ve konu altına kimler neler yazmış bir daha incele senden sadece bunu rica ediyorum. O yazıyı neden report ettiğimi gayet iyi anlarsın diye umuyorum. 

Bana 900 lira değil 1500 liradan 29 ay garantisi olan 1070 ti bul almayan namerttir. 

Konu güncellenecek az sonra: Güncel hali: 26.07.2018 

Burada yazmayan son 1 hafta içerisinde satılan ekran kartı sayısı 7 

Kalan ekran kartı sayısı 6  

normal bir kullanıcının kullandığı ekran kartı değil bu. ve o görsele göre verdiğin parayı rahatlıkla çıkartmışındır. 

ve not bilmiyorsan öğreteyim de ilerde sıkıntı çekme yurt dışında veri madenciliğinde kullanılan tüm kompenentlerin yani  psular, ekran kartları, ana kartların garanti süreleri 3 ile 6 ay arasında sınırlandırılmıştır.  çok güzelki ülkemizde fazla yaygın olmadığı için herhangi bir sınırlama olmamakla birlikte firmalar kullanıcı hatası diyerek herhangi bir arıza da garanti kapsamına sokmamaktalar. senin bu 29 ay garanti şans işi öncelikle bunu iyice öğren. ve madencilik yaygınlaşınca garanti şartları da avrupadaki gibi olacaktır. netice senin ekran kartını alacak kişiler garantisiz olarak almalılar. gerçekçi olarak bakacaksınız konuya. 29 ay garanti şu durumda hikayeden ibarettir.

Edited by Django

Django, 41 dakika önce yazdı:

normal bir kullanıcının kullandığı ekran kartı değil bu. ve o görsele göre verdiğin parayı rahatlıkla çıkartmışındır. 

ve not bilmiyorsan öğreteyim de ilerde sıkıntı çekme yurt dışında veri madenciliğinde kullanılan tüm kompenentlerin yani  psular, ekran kartları, ana kartların garanti süreleri 3 ile 6 ay arasında sınırlandırılmıştır.  çok güzelki ülkemizde fazla yaygın olmadığı için herhangi bir sınırlama olmamakla birlikte firmalar kullanıcı hatası diyerek herhangi bir arıza da garanti kapsamına sokmamaktalar. senin bu 29 ay garanti şans işi öncelikle bunu iyice öğren. ve madencilik yaygınlaşınca garanti şartları da avrupadaki gibi olacaktır. netice senin ekran kartını alacak kişiler garantisiz olarak almalılar. gerçekçi olarak bakacaksınız konuya. 29 ay garanti şu durumda hikayeden ibarettir.

Normal bir kullanıcının kullandığı ekran kartı olmadığını neresinden anladın? Neresinde yazıyor bu kart oyun için kullanılmaz diye? Ayrıca sanane benim kazdığım kazandığım veya kazanmakta olduğum coinlerden? Biraz edep yahu...

Sen biliptemi konuştun şimdi? Ne avrupaymış be avrupalı tuvaletini amuda kalkıp yapsa biz neden öyle yapmıyoruz diceksiniz.  Senin hiçbir halttan haberin yok saçma sapan gelip konumu baltalıyorsun.  Kompenent ne diye sorsam googleye bakar cevap verirsin. Bu yazıyıda biryerlerden copy paste yaptığın gibi...

Şimdi sen öğren bakalım;

Senin o bahsettiğin 3 ay garantili ekran kartlarında herhangi bir görüntü çıkışı bulunmuyor ve sadece mining için özel olarak üretilmiş kartlardır. Ayrıca 3 ay garanti zırvanalığı sadece ülkemizde vardır. Birçok ülkede o kartlarda  36  ay garantili olarak satılmaktadırlar. ülkemizdeki distrübütörlerin uyanıklılığından ibarettir bu 3 ay zırvanalığı. Benim 29 ay işi nasıl şans işi oluyor? Garantisinde yazıyor 36 ay diye, neresi şans bunun. 29 ay garanti olmadığını ıspatlamassan namertsin...

@sk8er_boi GEREKENİ LÜTFEN YAPINIZ. Neden report etitğimi görün anlayın artık...

Edited by _ULTIMATE_

byhabit, 25.07.2018 - 08:40 yazdı:

ekran kartının çalışma süresini neyle ölçüyorsunuz benimki asus 1080: nasıl ölçebilirim

_ULTIMATE_, 37 dakika önce yazdı:

Normal bir kullanıcının kullandığı ekran kartı olmadığını neresinden anladın? Neresinde yazıyor bu kart oyun için kullanılmaz diye? Ayrıca sanane benim kazdığım kazandığım veya kazanmakta olduğum coinlerden? Biraz edep yahu...

Sen biliptemi konuştun şimdi? Ne avrupaymış be avrupalı tuvaletini amuda kalkıp yapsa biz neden öyle yapmıyoruz diceksiniz.  Senin hiçbir halttan haberin yok saçma sapan gelip konumu baltalıyorsun.  Kompenent ne diye sorsam googleye bakar cevap verirsin. Bu yazıyıda biryerlerden copy paste yaptığın gibi...

Şimdi sen öğren bakalım;

Senin o bahsettiğin 3 ay garantili ekran kartlarında herhangi bir görüntü çıkışı bulunmuyor ve sadece mining için özel olarak üretilmiş kartlardır. Ayrıca 3 ay garanti zırvanalığı sadece ülkemizde vardır. Birçok ülkede o kartlarda  36  ay garantili olarak satılmaktadırlar. ülkemizdeki distrübütörlerin uyanıklılığından ibarettir bu 3 ay zırvanalığı. Benim 29 ay işi nasıl şans işi oluyor? Garantisinde yazıyor 36 ay diye, neresi şans bunun. 29 ay garanti olmadığını ıspatlamassan namertsin...

@sk8er_boi GEREKENİ LÜTFEN YAPINIZ. Neden report etitğimi görün anlayın artık...

bu konuları anlamayan garibanlara kaktırmaya çalış bakalım. az araştır öğren. işkembeden sallama. MEVLANA nın sözüyle noktayı koyuyorum "cahille girme münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana  ya da yazık olur adabına" cahille tartışmaya girilmez.  öğren de gel. NOKTA. 

@sk8er_boi  evet gerekeni yapın ve bu tip şahısların foruma girmesine izin vermeyin. 

Django, 2 dakika önce yazdı:

bu konuları anlamayan garibanlara kaktırmaya çalış bakalım. az araştır öğren. işkembeden sallama. MEVLANA nın sözüyle noktayı koyuyorum "cahille girme münakaşaya ya sinirini zıplatır tavana  ya da yazık olur adabına" cahille tartışmaya girilmez.  öğren de gel. NOKTA. 

Ben size hakkımı helal etmiyorum.  Bunu böyle bilin.

Çok şükür Allaha hamd olsun. Paket 2 yi bir arkadaşa az önce satışını yaptık, revize ettik.

Forumdaki satış durduruldu...

_ULTIMATE_, Bir saat önce yazdı:

Ben size hakkımı helal etmiyorum.  Bunu böyle bilin.

Çok şükür Allaha hamd olsun. Paket 2 yi bir arkadaşa az önce satışını yaptık, revize ettik.

Forumdaki satış durduruldu...

sildirsene o zaman başlığı. satıldıysa ne diye duruyor açtığın konu ?

KHEDIRA, 7 dakika önce yazdı:

sildirsene o zaman başlığı. satıldıysa ne diye duruyor açtığın konu ?

konunun silinmemesi daha iyi yarın birgün belki yine ekran kartı satacak olur bu konuda ekran kartının ne şekilde olduğu olacağı hakkında forumdaşların bir bilgisi olur. ekran kartını denemeden alacak kişiler için bence önemli bir konu.

• Moderator

Konu amacına ulaşmış ürünlerin satıldığı anlaşılmıştır. Bu yüzden kilitlenmiştir. Raporlanan içerikler işleme alınmıştır. Tartışmanızı farklı yönlere kaydırmanın kimseye faydası bulunmamaktadır.

• Thanks 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...