Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Benim De Web Sitem Var Kampenyasi

Recommended Posts

• Replies 52
  • Created
  • Last Reply

bazıları belki de amacı ne site kirliliği yapıyor diye düşünebilir bu kampanyanın ama bakın biz bukurulmadna sonra dünden beri bayağı bir yol katederek düzenledik. Dünkü halini bilenler büğünküyle kıyaslayıp bakabilirler teşekkürler kanpanya yetkililerine

evet arkadaşlar ikincisi de kuruldu. Kurulan site:
Please register to see this content.

Teşekkür ederiz,sitemizin ilk ölçüde tasarmını tamamladık,daha yapılcak bir çok şey var ^_^

Mesela Host paketimizi degiştirip ilgili dosyaları kendi serverimizden vericez.

Tasarım konusunda eksigimizi gördügünüz yerler varsa belirtirseniz sevinirim.

İyi Günler.

• 2 ay sonra...
Sakin sakin, bence hallederiz. Kafanı yorma hızlı ve çabuk kurulum yani bir çok kişiye yardım olanağı olmuş olacak inşallah.

tabele hocam tekrar kolay gelsin.

hatırlarsan bir kaç ay önce bana ergenekon adıyla bir forum sitesi yapacaktın. hatta bana pm atmıştın msn.ye gel şifrelerini vereyim diye.

fakat msn.de görüştüğüm arkadaş şifrelerin sende olduğunu söyledi. sonra da şu ana kadar fırsatım olmadı. mümkünse [email protected] msn. adresimi ekler misin.

tekrar teşekkürler

ARKADAŞLAR Emeğinizden dolayı cok tsk ederim

benimde Domain ve Host um var ama Joomla kuramadım Rica edsem bi El atsanız Çok tsk ederim.

Cvp bekliyorumm Yardım edebılcek arkdslar msn adresim burak_ozyildirimForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com

• 5 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...