Jump to content

Tw Ile Multibootusb Oluşturmada Yardım Edebilir Misiniz?

shiftdeletenet
 Share

Recommended Posts

TW ile MultibootUSB oluşturmada yardım edebilir misiniz?

Forum müdavimlerine Merhaba;

TeamWiever  ile Multiboot oluşturmada yardım edebilecek olan var mı diye sormk istiyorum. Yeni bir flash bellek aldım 32 gb. Forumdaki konuları okuyup kendim yapmak için zamanım yok. Yardımcı olmak isteyen arkadaşımız filan linkten şu dosyaları indir derse ilgili dosya ve iso'ları indirir Masaüstünde hazır ederim.. TeamViewer ile ulaşıp  Windows 7 ve Windows 10 ve Partition oluşturma yazılımlarının olduğu bir  Multiboot USB oluşturmamda yardımcı olursa menun olurum. En güncel W7 ve W10 olsun istiyorum..

Yardımcı olabilecek arkadaşların özel mesaj yoluyla ulaşmalarını rica edeceğim. Teşekkür ederim.

https://www.tnctr.com/topic/424897-aio-boot-multiboot/

Yukarıda verdiğim konu başlığı altında zaten multiboot oluşturma ile alakalı sürüyle video çektim.Herkes bu videoları izleyerek kendi multiboot sistemini oluşturabilsin diye..

İşletim sistemlerini de zaten TNCTR sitesinde işletim sistemleri kısmından en güncel olanı bulup indirebilirsiniz.

Eğer foruma üye olup (paralı) en güncel sistemleri indiririm dersen 

www.***** 

Sitesine VIP üye ol ve en güncel sistemi onların sitesinden indirebilirsin.

Deneme yanılmayla, epey bir yap boz ile yaklaşık 3 sene evvel izleyerek yapmıştım. Öyle kapsamlı bir şey değildi ama sonuçta çalışıyordu. Şu an ne vaktim var, ne de tüm bu işleri yapabilecek ruh halim. Ayrıntıya giremiyorum ama tek tek izleyip ilgili aşamaları noktası, virgülüne kadar doğru yapacak şevkim yok..  Çok olmadı hangi ISO lazımsa Rufus ile yazdırıp kullanacağım. 
İlginiz için teşekkür ederim, iyi forumlar.

shiftdeletenet, 6 saat önce yazdı:

TW ile MultibootUSB oluşturmada yardım edebilir misiniz?

Forum müdavimlerine Merhaba;

TeamWiever  ile Multiboot oluşturmada yardım edebilecek olan var mı diye sormk istiyorum. Yeni bir flash bellek aldım 32 gb. Forumdaki konuları okuyup kendim yapmak için zamanım yok. Yardımcı olmak isteyen arkadaşımız filan linkten şu dosyaları indir derse ilgili dosya ve iso'ları indirir Masaüstünde hazır ederim.. TeamViewer ile ulaşıp  Windows 7 ve Windows 10 ve Partition oluşturma yazılımlarının olduğu bir  Multiboot USB oluşturmamda yardımcı olursa menun olurum. En güncel W7 ve W10 olsun istiyorum..

Yardımcı olabilecek arkadaşların özel mesaj yoluyla ulaşmalarını rica edeceğim. Teşekkür ederim.

Hafta sonu yardımcı olabilirim. İlgili linkte neyi nereden indireceğiniz yazıyor ne isteyecekseniz yazın bir kenara onlarıda indirin yaparım.

Ben kendim disk tek bölüm fat32 şeklinde yapıyorum.

Ama videolara 1-2 saat vakit ayırırsanız kendiniz yapabilirsiniz ve bozulduğunda çok kısa bir sürede eski haline getirebilirsiniz.

crasadure, 18 saat önce yazdı:

https://www.tnctr.com/topic/424897-aio-boot-multiboot/

Yukarıda verdiğim konu başlığı altında zaten multiboot oluşturma ile alakalı sürüyle video çektim.Herkes bu videoları izleyerek kendi multiboot sistemini oluşturabilsin diye..

İşletim sistemlerini de zaten TNCTR sitesinde işletim sistemleri kısmından en güncel olanı bulup indirebilirsiniz.

Eğer foruma üye olup (paralı) en güncel sistemleri indiririm dersen 

www.***** 

Sitesine VIP üye ol ve en güncel sistemi onların sitesinden indirebilirsin.

İlk videoyu izledim ve hemen akabinde 2.yi izlemek zorunda kaldım. Extractor kendisi halledemedi 2'ye bölmeyi. Ben de videoda anlattığınız  videosunu izleyerek aktardım ama özellikle NTFS bölümüne aktarım yapması saatler sürdü. Halbuki 250 MB bir dosya.. Keşke 7Zip'e dosyaları aç diyeceğime kendim kopyalasaydım.. Yani diyeceğim o ki, video izlemekle de olmuyor. Bir çok hata çıkıyor. En sonunda yapamamış oluyorsunuz.. Vakit bulunca belki devam ederim sonraki aşamalara..

efe34, 12 saat önce yazdı:

Hafta sonu yardımcı olabilirim. İlgili linkte neyi nereden indireceğiniz yazıyor ne isteyecekseniz yazın bir kenara onlarıda indirin yaparım.

Ben kendim disk tek bölüm fat32 şeklinde yapıyorum.

Ama videolara 1-2 saat vakit ayırırsanız kendiniz yapabilirsiniz ve bozulduğunda çok kısa bir sürede eski haline getirebilirsiniz.

Vakit alacağını tahmin ettiğim şeyleri kendim hazırlıyorum. Ümit ederim size çok az iş kalır.. İlginize teşekkür ederim.

MehmetYildiz, 17 saat önce yazdı:

En basit haliyle YUMI Multiboot ile yapabilirsin?

Please register to see this content.

Birden fazla iso atabiliyorsa denerim.. Windows 7 Iso, Windows 10 iso gibi.. Sayfaya baktım görsellerde yok belki detay açıklamalarda birden fazla iso atılabildiği yazıyordur.

Teşekkür ederim.