Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Pc de Facebook problemi

Pc de facebook ta gezinirken bir süre sonra sayfa kesiliyor, daha fazla aşağıya ilerlemiyor..Önceleri bu gibi durumda "diğer haberleri gör" yazısı çıkıyordu, artık o da çıkmıyor.Hem Windows 7 sürümlerinde hem Windows 10 sürümlerinde İnternet Explorer ve  Google Chromda aynı sorun var..Sayfanın nerede kesileceği belli olmuyor, Facebook ilk açtığımda bayaa bi aşağıya iniyor ve en sonunda kalıyor, sayfa yenilediğinde veya kapatıp tekrar açıtığımda daha birkaç sayfa inmeden kesliyor..Böyle bir problem yaşayan veya çözümü konusunda yardımcı olabilecek varmı..

MDV79a.jpg

Tarayıcılarımda ok ile işaretli yerde kalıyor daha aşağıya inmiyor..

Bu problemle 2 aydır uğraşıyorum ama bir türlü sonuç alamadın facebook yardım a da yazdım ama teşekkür ettiler sadece bazen 8-9 konu görebiliyorum bir zaman oluy ki 1 gönderi görebiliyorum altı yok ne kadar yenilersem yenileyim yok olmuyor

Aynı işte..Sistemin ne olduğu farketmiyor, çerez temizle, herşeyi güncelle yine aynı..

Bilen de yok sanırım cevap gelmediğine göre..

kolega20, 16 saat önce yazdı:

Aynı işte..Sistemin ne olduğu farketmiyor, çerez temizle, herşeyi güncelle yine aynı..

Bilen de yok sanırım cevap gelmediğine göre..

Hocam öncelikle facebook v.b şeyler için kullanılmaması gereken tarayıcıları kullanmandan kaynaklanabilir. Bildiğim kadarı ile Google chromenin aşırı ram tüketimi ve güvenlik riskleri çok üst seviyede, internet Explorer zaten artık çoğu özelliği desteklemiyor. Ben comodo dragon yada Vivaldi tarayıcıları kullanıyorum bugüne kadar o tarzda sorun yaşamadım. Genel ağırlık comodo dragon olarak kullanıyorum. Pc' nizde ram düşük mü?

Arkadaşlar bence tarayıcı veya işletim sistemi ile alakalı değil çünkü 3-4 tarayıcı denedim  xp-7 - win 10 sistemlerinde denedim gene aynı, internetimden kaynaklıdır diye her elime geçen bilgisayarda denedim gene aynı , bana kalırsa  face yönetiminin bireysel olarak yada bölgesel olarak yaptığı bir şey ?  

Facebook Haber Kaynagı Sistemi değişti Bunun senınle alakası yok Burdan Kendi Resmi Olarak Acıkladı, Bunun Dısında Internetin Ile Sorunun olabılır, Pcde Gizli Format Bıle atsan Virüs Tekrarlayıp Netini Kesebılır, Bunun Icın KaspersKy veya ESET ile Görünmez Klasörleri Acıp Tarama Yapabılırsın..

Edited by DeaqLe