Jump to content

RegClean Pro 8.3.81.1134

KiNGHaZe
 Share

Recommended Posts

RegClean Pro 8.3.81.1134

Q2N3PG.png

SysTweak Regclean Pro, kapsamlı araçların özelliklerinden biraraya gelen bu program ile sisteminizde bulunan kayıt defterinizi tarayarak içerisindeki hataları tespit ederek sonrunları ortadan kaldırabileceksiniz. Gelişmiş özellikler sayesinde taramış olduğunuz kayıt defterinizde bulunan gereksiz kalıntıları, dosyaları, yazılımları ve diğer etkenleri kolayca temizleyerek bilgisayarınızdan arındırabileceksiniz. Bu sayede sisteminizi yavaşlatan ve donmasına sebep olan etkenleri yok ederek bilgisayarınızın performansını artırabileceksiniz. Sade ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan SysTweak Regclean Pro programı ile sistem çökmelerini ve bsod’ları önleyebilecek, kayıt defterinizi daha iyi bir hale getirebilecek, geçersiz kayıt defter hatalarını düzeltebilecek ve sisteminizdeki verimliliği artırarak daha hızlı çalışmasını sağlayabileceksiniz. 

.: Kurulum Bilgisi :.
Boyut: 5,24 Mb 
Sıkıştırma: Rar / Şifresiz 
Dil: Türkçe
Kullanım: Full Sürüm
Platform: 
Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 
.: Kurulum Notları :.
# "Kurulum Tamamlandı" uyarısını görene kadar bekleyiniz.

https://userscloud.com/2kxzlxb6ky16

• TornadoEffect changed the title to RegClean Pro 8.3.81.1134

Merhaba, programın kendisinde virüs içerip içermemesi(ki pcde eset ve avast ile tarattım 0 virüs) beni ilgilendirmiyor. Ben orjinal setup dosyasını sadece crackleyip katılımsız versiyonunu paylaşıyorum. Kullanıp kullanmamak siz değerli kullanıcılara kalmış. İyi forumlar.