Jump to content

VirtualBox 6.0.12 Build 133076

HoT_JaZz
 Share

Recommended Posts

vbox1.png

Virtualbox, birden fazşa işletim sistemi kullanmak isteyenler için yapılmış "Sanal PC" programlardır. VirtualBox sayesinde ana işletim sisteminize hiçbir zarar gelmeden sanal bir harddisk oluşturarak kullandığınız işletim sisteminin üzerinde başka bir işletim sistemi deniyebilirsiniz. Yazılımı benzer programlarından ayıran özelliği hem Windows hemde Linux sistemleri üzerinde çalışabilmesinin yanında birçok sistemi desteklemesidir. Kendisi ile aynı görevi yapan üçretli programların özelliklerine sahip olmasına rağmen tamamen ücretsiz olması yani sıra hemde açık kaynak olmasıdır.

Kolay Kullanım Sihirbazı ile 5 dk.'da kuracağınız işletim sistemine uygun sanal harddisk oluşturup işletim sistemini kurmaya başlayabiliyorsunuz. Bilgisiyarınızın üzerindeki tüm donanımlarınızı sanal işletim sistemi üzerinde de kullanmanıza olanak sağlıyor.

Dosya Boyutu : 15.2 MB

Rarpass: www.tnctr.com

Edited by HoT_JaZz

üstat eline sağlık sağal. program ile ilgili bisey soracam bu programı ben biara kulandım ama ana bilgisayardaki bilgilerimi sanal pc ye aktaramıyordum bide nete bağlanmada sorun yasıyordum. bu konular hakında bilgi verirsen sevinirim.

Malasef Ana Bilgisayarındaki Dosyaları Sanal PC Ye Aktaramıyorsun Belki Bir Yöntemi Vardır Ama Sanmıyorum Olacağını Çünki Bende Uğraştım O Konu Üzerinde Bir Sonuca Varamadım.. Nete Bağlanmada Sorun Yaşıyordum Derken Tam Olarak Sorun Nedir ¿ Birde Modem in USB mi¿

Hot Jazz arkadaşım bu çalışmana başka bir sitede rastladım.Orda rarpass olarak www.tnctr.com yazıyordu ama link kırıktı sanırım yanlış kopyalanmış bende düzelttim budur diye fakat nasıl olduysa benim paylaşımım sanılıp yeni konu olarak koyulmuş.Oraya da yazdım bu benim değil Hot Jazz arkadaşındır diye kusura bakma.amaçlı yada bilinçli birşey yapmadım.Saygılar...

Hot Jazz arkadaşım bu çalışmana başka bir sitede rastladım.Orda rarpass olarak www.tnctr.com yazıyordu ama link kırıktı sanırım yanlış kopyalanmış bende düzelttim budur diye fakat nasıl olduysa benim paylaşımım sanılıp yeni konu olarak koyulmuş.Oraya da yazdım bu benim değil Hot Jazz arkadaşındır diye kusura bakma.amaçlı yada bilinçli birşey yapmadım.Saygılar...

Sorun Değil Arkadaşım.

• 1 ay sonra...

Bu programının 1.5.6 son sürümünde türkçe desteği var. Bunuda burdan indirebilirsiniz. Başlat > programlar > İnnotek VirtualBox kurulduktan sonra bu dizinden ulaşabilirsiniz.

Dosya boyutu: 16.5 mb

Please register to see this content.

dfgfzh3.jpg

Edited by gokhan33

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...
YuNuSs®

arkadaşlar ben bunu kullanmadım ama muhtemelen ana bilgisayardan dosya atacaksanız şu yöntemi deneyebilrsiniz: önce kullanacaığınız dosyaların imagesini alın ve virtualboxda bunu cd ye gösterin dosyaları ordada kullanabilirsiniz

YuNuSs® arkadaşın anlattığı olabilir ama daha kolay yolu olmalı.

Çünkü Virtualboxdan ana makinaya nasıl dosya atılır. Her iki yönede dosya atılışının başka yolları olmalı.

YuNuSs® arkadaşın anlattığı olabilir ama daha kolay yolu olmalı.

Çünkü Virtualboxdan ana makinaya nasıl dosya atılır. Her iki yönede dosya atılışının başka yolları olmalı.

Yakında virtual box hakkında detaylı anlatım yayınlayacağım. Orda göstericem. Dosya aktarımlarını vs.

Edited by Ggeforce

• 2 ay sonra...

http://www.4shared.com/file/70310669/cbc0b3e2/nnotek_Virtualbox__Kullanm.html

Merhaba Arkadaşlar,

Burda okuduklarımdan sonra bildiğim birkac şeyi paylaşmak istedim.Yazılım acık kaynak biryazılım olup üçretsizdir. TR dil destegi mevcuttur. Kurulum bittikten sonra fare sanal makinanın dışına cıkarılabilmesi için (CTRL) tuşuna basmanız yeterlidir.Ana makinadan sanal makinaya yazılım aktarmak mümkündür.

İlave ettiğim bu anlatım tarafımdan yapılmıştır.Resinleri tektek yüklememek için Sıkıştırıp link verdim .Ben yazılımı bir yıldır kullanmıyorum.Ama ana makinada yaptıgınız herşeyi sanal makinada da yapmanız mümkün.

Sevgiyle Kalın

• TornadoEffect changed the title to VirtualBox 6.0.12 Build 133076