Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Youtube Kanallarınız 1000 Tlden Satın Alınır!!!

_ULTIMATE_
 Share

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. Youtube para kazanması açık olan kanallarınızı 1000 liradan satın alıyorum. Elinizde ne kadar varsa talibim. 

şartlar: Para kazanması açık  (etkin) olması yeterli... 

İletişim Kanallar:

pm veya skype

[email protected]

ÖDEME:

TeamViewer ile bilgisayraınıza bağlanırım, kanalın para kazanmasını açık görürürüm.  Daha sonra, önce ödeme sonra kanal teslim olacak şekilde teslim alırım...

Edited by _ULTIMATE_

YILDIZAVCISI, 24 dakika önce yazdı:

kanal sahibine ne gibi faydası var kanal tamamen sizemi ait oluyor satın aldıktan sonra.

Kanal tamamen bana ait oluyor.

Benim aradığım kanalar aylarca, yılalrca emek verdiğiniz kanallar değil. Aylar yıllar önce para kazanması açıp bir köşede atıl olarak duran boştaki kanallara talibim. Bir projesi olmayan, yotube ile ilgilenmeyen kişilerin kanallarına talibim.

Ücret 500 liraya çıkardım. 

Edited by _ULTIMATE_

Cyph3r, 47 dakika önce yazdı:

İzlenme sayısı belli bir seviyeye ulaşmayan kanallarda dolar işareti artık görünmüyor... Para kazanmaya kapatılmış demek mi oluyor artık?

Kanalın para kazanması daha önceden açık ve;

Son youtube politikasına göre son 1 yıl içerisinde 4000 saatlik toplam izlenim ve 1000 aboneye sahipsen para kazanman açık kalır.  Son youtube politikası işleme alınmadan önce bu şartların yerine getirilmesi gerekti. 

Birde şöyle bir sorun var youtube spama savaş açmış durumda, yukardaki şartlar yerinde bile olsa para kazanmanda açık ama kanalda spam video varsa youtube robotları bunu tespit ettiği anda kanalın para kazanmasını kapatıyor.

Şu anda ise 4000 saatlik izlenim ve 1000 aboneye sahip olsan bile kolay kolay para kazanmanı açmıyor. Anlamsız bir bekletmeye sokuyor kanalı. Bazı kanallar 1 haftada onay veya red alırken, bazı kanallar 10 aydır bekliyor. 2 milyon aboneye ulaşıp onay alamayan birçok youtube kanalı var. Ortalık 56 anlayacağın.

• 3 ay sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 7 ay sonra...