Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16

forjest
 Share

Recommended Posts

Tekind@r, 11 saat önce yazdı:

W10 kurdum şimdilik iyi calışıyor.  

Please register to see this content.
 sitesini virüs olarak görüyor buu nasıl kapatabiliriz

ayarlardan web erişimi korumasına gelin URL adres yönetimi düzenle denetim dışında bırakılan adresler listesi oraya tıklayın sol altta ekle oraya tıklayın hangi siteyi engelliyoyarsa (örneğin )   *ccc.com* siteyi başında ve sonuna * ekleyin ve kaydedip çıkın 

goldfather1, 3 saat önce yazdı:

hocam katılımsız programları silmemesini nasıl sağlarız..bir ayarı var mıdır acaba

bir ayarı yoktur katılımsız program kurmadan önce  c   klasörünü tarama dışı bırakılanlar listesine ekleyip kaydedin programlarınızı kurdukdan sonra yeniden tarama dışı bırakılanlar listesinden  c   klasörünü silin..

• Like 1

• TornadoEffect changed the title to ESET Endpoint Security + Antivirus 7.0.2073.1 Final Türkçe
lord_figo18, 18 saat önce yazdı:

Ellerine sağlık üstadım sınırsız mı acaba 

caitano70, 18 saat önce yazdı:

Sagolasin usta.Patlama ihtimali varmi acaba!

Sizde sağolun! Lisans ilaveli gittiği yere kadar artık ancak.Lisans garantisi vermek doğru olmaz elbette. :)

goldfather1, 5 saat önce yazdı:

hocam katılımsız programları silmemesini nasıl sağlarız..bir ayarı var mıdır acaba

Tekind@r, 13 saat önce yazdı:

W10 kurdum şimdilik iyi calışıyor.   sitesini virüs olarak görüyor buu nasıl kapatabiliriz

uN1versum ustanın bahsettiği ilgili yerlerden deaktif bırakma işlemleri yapılabilmekte.Eset'in kendi sitesinde de bu ve vb. konular ile ilgili açıklama yapılmış >

<

• Like 3

Konuya güncel hakkında bilgilendirmesi   + Linux işletim sistemlerinde kullanılan Eset Antivirüs Setup linki + text metni eklenerek yenilenmiştir.

Bilgilerinize sunulur. Güncelleme tarihi: 1 Eylül 2018

Konu ile ilgili hatamı düzeltmesi yönünde,hatırlatma yapan uN1versum üstada ayrıca teşekkür ederim. :)

• Like 1

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

rasgun

IDM tarzı dosya indirme yöneticisi kullanmanı tavsiye ederim değerli kardeşim kopma,yarım dosya indirme vb.sorunlarda etkili oluyor bilindiği üzere.

Ekran görüntüsü (İndirme işlemi idm ile yaptım bir sorun göremedim açıkcası.)

Spoiler

16LvQ1.png

+ Ekstra olarak konuya ayrı olarak alternatif (mirror link) eklendi farklı sunuculardan indirmede yapılabilir.

Saygılarımla.

• 2 ay sonra...

@forjest hocam, biönceki sürüm lisansı patladığı için, bunu indirdim dünakşam. Yükleme yönlendirmesini geçmesine rağmen, bir türlü kuruluma geçmedi, hatta; saatlerce bekledim, bir türlü yüklenmedi. (SSD disk kullanmaktayım, sadece indirmeler HDD'ye yönlendirilmiş durumda ve bundan önceki sürüm de sizin derlemeniz)

DÜZELTME: Bu güne kadar yüzlerce proğram ekleyip-kaldırdım, hepside sorunsuz idi, bunda (Your Unistaller ve C Clainer) ''korunan gizli dosyaları''nı kaldırmamış, dün akşam C Clayner ile tarama yaptığında o dosyalarının ''C'' de pasif ve duruyor olduğunu gördüm ve o dosyaları tekrar kurulum yaparak aktifleştirdim ve tekrardan Unlocker ile bu dosyaları kaldırdım.

Bu sefer sorunsuz yükledim ama yine ''Lisans yok' diyor.

@forjest hocam çok özür dilerimim, düzenlediğiniz pekçok proğram vb. bu güne kadar BUGÜN DE sorunsuz kullanmaktayım..

Araştırdığım bazı yerlerde aşağıda resmi bulunan bi yöntemden bahsedildiğini gördüm ama linktekini bir türlü indiremedim-ki yöntemi uygulayayım

Edited by CEM0KA

• 2 hafta sonra ...
forjest, 31.08.2018 - 18:12 yazdı:

ESET Endpoint Security + Antivirus 7.0.2091.0 Final Türkçe

Güncelleme tarihi: 18 Ocak 2019

İndirme linki Teklink! (GoogleDrive)

Modül güncellemeyi yapmıyor üstad el atarsan çok makbule geçer şimdiden teşekkürler 

• semsibey changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16
  • forjest changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 15.1.12