Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16

forjest
 Share

Recommended Posts

metin425, 28 dakika önce yazdı:

Her ikisinide (security ve antivirüs) defalarca yüklemeye çalıştım. Windows 8.1 de securiti penceresi kısa süre göründü sonra kayboldu. Sistemin içine baktım hiç yüklenmemiş görünüyor. HDD de yüklü olan ikinci işletim sisteminde (windows 10 pro.) her ikisinide denedim. Kuruluyor yazısı çıkıyor, bir süre sonra kurulum tamamlanamadı deyip kapanıyor. Kurulumda internet ve defender kapalı olarak denedim.

Sistemde Eset kalıntısı varsa ondan yapabilir. Eset'in kendi uninstaller tool'u ile kaldırıp bir denemek lazım. (Güvenli modda çalışıracaksınız.)

Please register to see this content.

ronaldinho424, 10.11.2021 - 18:04 yazdı:

Benim eskiden paylaştığım Eset smart security ve antivirüs 8.0.319.1 elinde olan varsa paylaşabilir mi. 

sayın ronaldinho sizin paylaştığınız  ESET Endpoint Antivirus 8.1 2031.0         mayıs 2024 e kadar gecerli  x86-64bit katılımsız    bu sürüm bende var isterseniz  buraya atıyorum tekrardan indirebilirsiniz ... 

burdan jet hızında indirebilirsiniz 

otuken, 1 saat önce yazdı:

Sistemde Eset kalıntısı varsa ondan yapabilir. Eset'in kendi uninstaller tool'u ile kaldırıp bir denemek lazım. (Güvenli modda çalışıracaksınız.)

Söylediğinizi yaptım ama yine olmadı. Güvenli modda esetuninstaller i çalıştırdım. Yüklü eset bulunamadı mesajı verdi. Normal moda döndükten sonra tekrar yüklemeyi denedim. Yine yükleme tamamlanamadı yazdı. İlginize teşekkür ederim.

• Like 1

hbit uninstaller veya revo uninstaller ile kayıt dosyalarını temizlemeyi denediniz mi. dosya kalıntılarından dolayı yükleme yapmıyordur yakın zamanda benimde başıma gelmişti. birde şu şekilde deneyin c ana dizininde eset yazın aratın çıkan tüm dosyaları unlocker programları ile kalıcı olarak silmeyi deneyin yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde çözmüştüm.

mad_080, 2 saat önce yazdı:

hbit uninstaller veya revo uninstaller ile kayıt dosyalarını temizlemeyi denediniz mi. dosya kalıntılarından dolayı yükleme yapmıyordur yakın zamanda benimde başıma gelmişti. birde şu şekilde deneyin c ana dizininde eset yazın aratın çıkan tüm dosyaları unlocker programları ile kalıcı olarak silmeyi deneyin yanlış hatırlamıyorsam bu şekilde çözmüştüm.

ccleaner ve asc ile defalarca temizlik yaptım. Yüklü diğer işletim sistemiyle güvenli modda açıp kayıt dosyasını elle temizledim. C nin içini aratıp bütün eset dosyalarını sildim. Tekrar denedim. Kurulum tamamlanamadı dedi.

metin425, Bir saat önce yazdı:

ccleaner ve asc ile defalarca temizlik yaptım. Yüklü diğer işletim sistemiyle güvenli modda açıp kayıt dosyasını elle temizledim. C nin içini aratıp bütün eset dosyalarını sildim. Tekrar denedim. Kurulum tamamlanamadı dedi.

Farklı bir yol olarak; Sürüm kaç ise netten demo sürümünü indirip normal stock setup ile kurun, ardından eset unistaller ya da hibit vs ile tamamen temizleyin hemen ardından "Pc restartlayın" sonra katılımsız kuruluma geçin, denemekte fayda var, iyi akşamlar.
Setup bulamazsan ;  olmaz ise bir rus sitesinde de vardı alternatif olarak ; 

Edited by yenilmezibo

yenilmezibo, 3 dakika önce yazdı:

Farklı bir yol olarak; Sürüm kaç ise netten demo sürümünü indirip normal stock setup ile kurun, ardından eset unistaller ya da hibit vs ile tamamen temizleyin hemen ardından "Pc restartlayın" sonra katılımsız kuruluma geçin, denemekte fayda var, iyi akşamlar.

Aynısını ben düşündüm; yazmadan önce linkini bulayım da atayım diye ama bulamayınca (son sürümü indirtiyor.) yazmaktan vazgeçmiştim. 😀

otuken, 23 dakika önce yazdı:

Aynısını ben düşündüm; yazmadan önce linkini bulayım da atayım diye ama bulamayınca (son sürümü indirtiyor.) yazmaktan vazgeçmiştim. 😀

Eyvallah üstad, biraz şuna benzedi;
+Pc ölmüş,
-kapa aç düzelir
Bikaç site gezdim buldum v5.0.2272.7 ; 

Edited by yenilmezibo
  • Like 1

yenilmezibo, 22 saat önce yazdı:

Setup bulamazsan ;  olmaz ise bir rus sitesinde de vardı alternatif olarak ; 

otuken, 22 saat önce yazdı:

Yazdıklarınızı yaptım. Krakenfiles sitesinden indirdim ama yine yüklemedi. Sorunu format ile çözdüm. Zaten windows 8.1 i komple silip sıfırdan yüklemek (tüm sürücüler ve 40 a yakın program) 20 dakika sürdü. Eset Security  yi yükledim. Şimdi çalışıyor. Güncellemesini de yaptı. Bu kadar uğraşma yerine ilk baştan formatlasam daha iyiymiş. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Allah razı olsun.

• Like 2

• forjest changed the title to Eset Endpoint Antivirus Eset Endpoint Security 9.0.2032.2 Final Türkçe
  • forjest changed the title to Eset Nod32 Antivirüs Programları Seçmeli Kurulumlu Upd-aralık 2021
emutlu, 20.12.2021 - 00:23 yazdı:

Sorunsuz kurdum ve 2028'e kadar lisanladı. Teşekkür ederim. Ancak 2-3 gündür bu uyarıyı veriyor. Nasıl düzeltebilirim?

Benim kurduğum 3 adet bilgisayarda da aynı uyarı peydah oldu.

• 3 hafta sonra ...
  • forjest changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 15.0.23
  • 1 ay sonra...

Eset Antivirüs serisi tamamen güncellenmiştir. Full lisanslı sınırsız kurulum sağlar.

Yeni Eklenen Eset Sürüm bilgileri:

ESET NOD32 Antivirus | Internet Security | Smart Security Premium 15.1.12.0
ESET Endpoint Antivirus ESET Endpoint Security 9.0.2046.0 

-> 1.Sayfa konu linki

Güncellenme tarihi: 28 Mart 2022 | Katılımsız kurulum.

• Like 4
  • Thanks 1

• forjest changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 15.1.12

önceki sürüm güncellendi yeniden başlatma istedi, bende kaldırdım yeniden başlattım sonra buradan indirdiğim son sürümü yükledim. Tabi başta yüklenmedi host hatası verdi bende gittim hostu sildim orjinal host dosyası yaptım yeniden onu koydum sonrasında yüklendi ve bu sorun çıktı yapmam gereken nedir acaba :D

Yasiiin42, 6 saat önce yazdı:

önceki sürüm güncellendi yeniden başlatma istedi, bende kaldırdım yeniden başlattım sonra buradan indirdiğim son sürümü yükledim. Tabi başta yüklenmedi host hatası verdi bende gittim hostu sildim orjinal host dosyası yaptım yeniden onu koydum sonrasında yüklendi ve bu sorun çıktı yapmam gereken nedir acaba :D

Ben de bir heyecanla denedim ama aynı hatayla karşılaştım. Yabancı kaynaklardan okuduğum kadarı ile bu uyarıyı lisans patladığı için veriyormuş; doğru mudur bilmem. 

forjest, 31.08.2018 - 18:12 yazdı:

Eset Nod32 Antivirüs Programları Seçmeli Kurulum

ESET NOD32 Antivirus | Internet Security | Smart Security Premium 15.1.12.0

Güncellenme tarihi: 28 Mart 2022

3 Farklı Eset Antivirüs programı seçmeli kurulum.

927828911_2021-12-1020_42_47-ESETSECMELIKURULUM.png.2817f5f9b23c6dc793a7b252ca27a8c6.png

+

ESET Endpoint Antivirus ESET Endpoint Security 9.0.2046.0 Final Multilanguage + Türkçe

indirme linki: 

Platform: Windows 32/64 bit Katılımsız kurulum

Bilgi: Sınırsız lisans ekler, seçmeli cmd ekranında ilgili sürüm kurulur. Lisansla ilgili garanti söz konusu değildir. Ancak denenmiştir.

Hakkında?

Sistem yavaşlatmayan ödüllü anti-malware, uzaktan yönetim ile birlikte.
Zaman içinde kendisini kanıtlamış antivirus ve antispyware koruma, bulut destekli tarama, cihaz kontrol ve tüm uç noktaların yönetilebilirliği gibi ileri teknolojik özelliklerden faydalanır.

Kanıtlanmış. Güvenilir.
"Basit, iyi tasarlanmış ve kolay kullanıma sahip ESET'in kurumsasl yazımı, küçük ve büyük ağlara sahip işletmeler için önerilir."

Kaynak linkler:

ESET ENDPOINT HAKKINDA?

ESET ANTIVIRUS HAKKINDA?

eseti aktifleştiremiyorum demo sürümü bile bilgisayarın bi yerinde eset var tam kaldıramıyorum bilmiyorum sorun nedir ? 

• semsibey changed the title to Eset Nod32 Antivirus Internet Security Smart Security Premium 17.0.16