Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

Recommended Posts

Sahalara geri döndüğünü görmek güzel. Özellikle görsel çalışmalarını uzun yıllardır kullandım. Çok uzun süredir paylaşımlarına pek denk gelemedim. Eline emeğine sağlık. Güzel bir sistem olduğuna eminim. Tek hayal kırıklığım Uefi olmaması. Uefi olmayan sistemleri pek tercih etmesemde indirmemek için kendimi zor tutuyorum. Görseller çok hoş duruyor...

• Thanks 1

Ben Edward'cıyım keşke isim edward yazaydı :)

Şaka bi yana,mekleriniz için teşekkürler,umarım ekimdeki büyük güncelleme çıkınca benzer bir çalışma görürüz.

• Thanks 1

Şimdi kurmayı deniyorum, hazırlanıyor ekranında kaldı. Neden acaba?

40 dakikadır aynı ekran da kaldı..

Edited by joealbania

joealbania, Bir saat önce yazdı:

Şimdi kurmayı deniyorum, hazırlanıyor ekranında kaldı. Neden acaba?

40 dakikadır aynı ekran da kaldı..

Konu içeriginde belirtmiştim,  biraz uzun sürebilir kurulum süresinin uzaması konusunda nedenini henüz tespit edemedim fakat sorunsuz kurulacaktır.  Bu da nazar boncuğu olsun artık.  👍

• Like 1

Bu seferde indirdim,rufusla 8gb flash diske yazdırdım ancak kurmaya gelince hata verdi,set upla kurmayı denedim yine hata verdi.Vazgeçtim dün 9 gb kotamdan yedi ama bir işe yaramadı.

Not: winrar 5.60 kullandım sorun acaba 5 kullanmadığım için mi?

Edited by kocamanadam
  • Like 1

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Bu seferde indirdim,rufusla 8gb flash diske yazdırdım ancak kurmaya gelince hata verdi,set upla kurmayı denedim yine hata verdi.Vazgeçtim dün 9 gb kotamdan yedi ama bir işe yaramadı.

Not: winrar 5.60 kullandım sorun acaba 5 kullanmadığım için mi?

Hata nedir acaba, bende bilmek isterim. Yayımlarsanız sevinirim. Kotanıza mal olmuşsa kusura bakmayınız. İyi günler.

NOT: KURARAK KULLANAN ARKADAŞLAR DAN RİCAM KONUYA EKRAN ALINTISI EKLERSENİZ SEVİNİRİM. SAYGILAR.

Edited by Alphonso_Elric

Birinci %100 lük aşamayı tamamlıyor.İkinci aşamada %20 ye gelince hata veriyor ve  yeniden deneyin yazıyor.

Acil Not:Sadece teşekkür yetmez.Kurup denedinizmi teşekkür ediyorsunuz.Kuranlar ben kurdum denedim desin yaa.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Birinci %100 lük aşamayı tamamlıyor.İkinci aşamada %20 ye gelince hata veriyor ve  yeniden deneyin yazıyor.

Acil Not:Sadece teşekkür yetmez.Kurup denedinizmi teşekkür ediyorsunuz.Kuranlar ben kurdum denedim desin yaa.

Öncelikli olarak üslubunuza dikkat edin. Terbiye sınırlarını aşmayın, bana hesap soramazsınız, kullanmazsınız olur biter. Siz lütfen bu çalışmayı kullanmayın. Hazırladığım çalışmalar konusunda beni bilen bilir. Bu kinli uslubunuzdan sonra size yanıt vermeyi de zaten düşünmüyorum.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 2

Alphonso_Elric, 26 dakika önce yazdı:

Öncelikli olarak üslubunuza dikkat edin. Terbiye sınırlarını aşmayın, bana hesap soramazsınız, kullanmazsınız olur biter. Siz lütfen bu çalışmayı kullanmayın. Hazırladığım çalışmalar konusunda beni bilen bilir. Bu kinli uslubunuzdan sonra size yanıt vermeyi de zaten düşünmüyorum.

Bu yazıda terbiyesizlik edecek bir kelime bulamadım.Neden birden celallendin.Kendin söylüyorsun geri dönüş yapın diye,geri dönünce terbiye sınırlarını aşıyorum öylemi.Sana bir daha geri dönüş yapmıyacağım.Okuyanların vicdanına bırakıyorum.

Yazımın neresinde hesap soruyorum anlamadım.Sen ne içtin?

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 20 saat önce yazdı:

Alphonso_Elric, 36 dakika önce yazdı:

Ben kurdum , şuan kullanıyorum. Hiç bir sorun yok , aksine memnun kaldım.

• Like 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By TncTR1299
      Limbo emülatör indir
      Limbo emülatörü indirdikten sonra iso yansımasını seçerek sanal makinadan kullanabilirsiniz.
      Kurulum videosu

• By mephistooo2
      Windows 10 aktivasyon çalışmaları bundan sonra KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite uygulaması adında bu konudan yayımlanacaktır.
                      DESTEKLEDİĞİ MICROSOFT ÜRÜNLERİ:
      Window 7 Pro / Enterprise
      Windows 8 / 8.1 / 10 (Tüm sürümler)
      Windows Server 2008 / 2012 / 2012 R2 / 2016 / 2019 (Tüm sürümler)
      Office 2010 / 2013 / 2016 / 2019
      sürümlerini destekler. 
      -------------------------------------------------
      KMS/2038 & Dijital & Online Aktivasyon Suite v6.9 toplamda 4 farklı yöntemden oluşmaktadır.
      (WinDivert yöntemi, Windows 10 v1809 sürümünden itibaren sağlıklı çalışmadığı için v6.9 sürümüne dahil edilmemiştir ve
      sonraki sürümlere de dahil edilmeyecektir.)
      KMS Inject - Dijital Aktivasyon - KMS 2038 - Online Aktivasyon Yöntemleri
      Ayrıca Office 2016 ve 2019 ürünleri için RETAIL sürümden VOLUME sürüme çevirmek için script mevcuttur.

NOT: Önizleme resmi eski versiyonlara ait olabilir.
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      KMS-Dijital-Online_Aktivasyon_Suite_v6.9_TUR.rar (Türkçe arayüz)
      KMS-Digital-Online_Activation_Suite_v6.9_ENG.rar (İngilizce Arayüz)
      Piyasaki diğer KMS uygulamalarına göre tüm yöntemleri içinde barındıran ve sıfır virüs uyarısı alan en temiz KMS uygulamasıdır... 😎
      KMSInject yöntemine ait dll dosyaları virustotal sonuçları (31 Mart 2019) :
      x64 KMS.dll
      Please login or register to see this link.

x86 KMS.dll

Dijital & KMS38 Aktivasyon yöntemine ait exe ve dll dosyaları virustotal sonuçları (31 Mart 2019) :
      digi-ltsbc-kms38.exe
      Rslc.dll
      Vslc.dll
      Aktivasyon Tipi                 Desteklenen Ürünler                                                                        Aktivasyon Süresi
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Dijital Lisans                          -  Windows 10                                                                                       -  Kalıcı
      KMS38 Lisans                      -  Windows 10 / Server                                                                     -  2038 yılına kadar
      KMS Lisans                            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlamanın etkinleştirilmesi gerekiyor)
      Online KMS Lisans            -  Windows 7 (VL) / 8 / 8.1 / 10 /  Server / Office               -  180 günlük lisans (kalıcı lisans için KMS Görev Zamanlama gerekir, bu seçenek betikte yok)
      ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      KMS (Inject) AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Bu yöntem sayesinde aktivasyon işleminin gerçekleştirilmesini sağlayan C:\Windows\system32\ dizinindeki "SppExtComObj.exe" dosyasına inject (aşılama) yöntemiyle sanallaştırılmış KMS sunucusuna bağlantı sağlanır, böylece işletim sistemi gerçek bir lisans sunucusuna bağlandığını varsayarak lisans işlemini gerçekleştirir.
      Antivirüs uygulamaları aktivasyon dosyalarını zararlı olarak gösterebilir.
      Inject yöntemi % 100 temizdir (en azından şimdilik)

DİJİTAL AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 için dijital aktivasyon , Windows yüklü PC'lerde donanım değişikliği sonrası tekrardan aktivasyonun kolay bir şekilde geri sağlanabilmesi için Microsoft tarafından sadece Windows 10 için  geliştirdiği bir yöntemdir.
      KMS yönteminde nasıl lisans sunucusu sanallaştırılıyorsa, bu yöntemde de PC'nizde sanki bir donanım değişikliği olmuş gibi dijital aktivasyon gerçekleştiriliyor.
      Windows 10 dijital lisans aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem internet bağlantısına ihtiyaç duyar ve kalıcı bir aktivasyon sağlar.
      Sadece Windows 10 için geçerlidir, tüm sürümlerde çalışır.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.

KMS 2038 AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      Windows 10 KMS 2038 aktivasyon yöntemi MDL'den s1ave77 kullanıcısına aittir (kendisine teşekkürler).
      Bu yöntem sayesinde Windows 10 ürününüzü 2038 yılına kadar lisanslı kullanabilirsiniz.
      Şu ana kadar bilinen antivirüs uygulamaları bu yönteme ait dosyaları zararlı olarak görmemiştir.
      Bu yöntem için internet bağlantısı gerekli değildir.

ONLINE AKTİVASYON YÖNTEMİ HAKKINDA:
      İnternette bazı hayırsever kullanıcıların 😁 (çoğunlukla Çinliler 🤔) kendi KMS sunucularını herkese açık şekilde yayınlamaları sonucu Windows ve Office ürünlerini 180 gün boyunca lisanslı kullanabilirsiniz.
      Versiyon Değişiklikleri:
    • By mephistooo2
      Bu WinPE çalışmasını iş yerinde kullanmak için kendi ihtiyaçlarıma göre hazırladım onun için @karadurak üstadın çalışmasında olduğu gibi yüksek bir beklentiye girmeyin... 😁 
      Lütfen tüm yazılanları okuyunuz...
      AIO Rescue PE v7 çalışması 2019 Ocak güncellemesine sahip Windows 10 Enterprise 64 bit (1809 - 17763.292) sürümü üzerinden hazırlanmıştır.
      32 bit sürüm hazırlanmayacaktır.
      AIO Rescue PE sistemi direk Admin hesabıyla açılır.
      x64 sürümünde:
      Acronis Disc Director v12.5 Paragon HDD Manager v17.4 (güncellendi) Putty v0.70 Disk2VHD v2.01 VHD2Disk v0.2 RansomWare Decrypt Tools [30 adet] AOMEI Partition Assistant Technician Edition v8.1 Türkçe DiskGenius v5.1.1.696 (güncellendi) TeamViewer v14.1.18533 Türkçe AOMEI Backupper Technician Plus v4.6.3 Türkçe (güncellendi) Acronis True Image 2019 Build 17750 Türkçe Lazesoft Recovery Suite Unlimited Edition v4.3.1 Windows Login Unlocker v1.5 (güncellendi) Chrome Tarayıcı v72.0.3626.81 Türkçe Dism++10.1.1000.90B Türkçe (güncellendi) PENetwork v0.59 B12 Türkçe WinPE DiskPart GUI v1.5 WinSnap v5.0.8 Türkçe (güncellendi) Bootice v1.3.4 Türkçe ( @serhat100 'e teşekkürler...) Sumatra PDF v3.1.2 Türkçe Office 2007 Türkçe ( @karadurak 'a teşekkürler) Media Player v1.5.2 Black Edition Türkçe Volume Mngr (gizli disk bölümlerine bu yazılım ile sürücü harfi atayabilirsiniz) SIW 2019 v9.0.0115 Türkçe 7-Zip v16.02 Türkçe Windows Defender Offline v4.9.221.0 programları mevcuttur.
      Kullanım Esnasından Bilinmesi Gerekenler:
      Dism++ programını açtığınızda "Geçici klasördeki boş alan 5GB'dan küçük olduğından Dism++ düzgün çalışmayabilir" şeklinde uyarı verebilir. Bunun sebebi Dism++ programının ram disk üzerinden çalışıyor olmasıdır. Bu şekilde kullanmanın Windows kurulumuna hiçbir şekilde zararı yoktur. Ancak Dism++ ile Windows sistem yedeği alacaksanız X:\dizinindeki Dism++ klasörünü örneğin D:\ diskinize kopyalayıp çalıştırın. Paragon HDD Manager programını kendi arayüzünden yada görev çubuğu üzerinden kapatırsanız bilgisayarınız otomatikmen kapanır. Bunun için Paragon uygulamasını Görev Yöneticisi üzerinden hdm17.exe dosyasını sonlandırarak kapatabilirsiniz. Dism++ ile Windows Kurulumu:
      Dism++ ile Windows kurulumunu UEFI veya MBR olarak Rescue PE üzerinden 32-64 bit farketmeksizin  birkaç fare tıklamasıyla çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Dism++ ile Windows Kurulum aşamalarına yönelik RAR arşivi içinde resimli anlatımı vardır, ayrıca Rescue PE X:\Dism++ dizininde de bir yardım dosyası mevcuttur. Program .iso .wim .esd ve .swm uzantılarını destekler.
      PXE Boot :
      RAR arşivi içinde PXE boot işleminin nasıl yapılacağına dair resimli anlatım mevcuttur.
      RescuePE'yi DVD veya USB dizk üzerinden kullanıyorsanız PXE başlatmadan önce Rescue.wim dosyasını örneğin D:\ diskinize kopyalamanız faydalı olur; çünkü DVD ve USB disklerin okuma-yazma hızı HDD/SSD'lere göre düşük olduğu için ağ üzerinden önyüklemi işlemi uzun sürebilir. Harici HDD/SSD'den kullanıyorsanız AOMEI PXE Boot Tool aracı ile direkt Rescue.wim dosyasının yerini göstermeniz yeterlidir. İstemci bilgisayarların ağ üzerinden önyükleme işlemi bulunduğunuz ağ ortamının iç ağ hızına göre değişiklik gösterebilir. Eğer istemci bilgisayarlar ağ kartı üzerinden hiç ön yükleme yapamıyorsa bulunduğunuz ağ ortamında akıllı switch vardır ve sistem yöneticisi tarafından DHCP Snooping üzerinden pxe portları engellenmiştir.
      Bilinen Hatalar:
      Test aşamalarında herhangi bir hataya rastlanmamıştır, hata bulursanız lütfen belirtiniz.
      Ön izlemeler:
      (Resimler eski versiyonlara ait olabilir)

ISO dosyasını hem UEFI hem de MBR uyumlu olacak şekilde Rufus v3 ile aşağıdaki gibi en az 4 GB'lık UBS diskinize yazdırabilirsiniz. Rufuz yazılımı RAR arşivi içinde mevcuttur. 

AIO Rescue PE x64 v7 (1,76 GB) İndirme Linki:
      RAR Şifre
      (RAR'dan çıkartmak için Winrar v5x kullanmanız gerekmektedir.)
      RAR şifresini kopyalamadan yazarak girin.
      www.tnctr.com
      Link:
      https://drive.google.com/uc?id=1kmVgfLnOvgcWrkklTW9FGBXjo5NrAeNp&export=download (⚡Tnc Debrid ile İndir)

Versiyon Değişiklikleri:
    • By MOTUN
      Windows 7 Sp1 Aio X64 ESD Nisan 2019 [ İstek Üzerine ]
      ISO Dosyasındaki Sürümler (6 adet):
      * Windows 7 HomeBasic SP1
      * Windows 7 HomePremium SP1
      * Windows 7 Professional SP1
      * Windows 7 Ultimate SP1
      * Windows 7 Enterprise SP1
      * Windows 7 Professional Vl SP1
      * .Net Framework 4.8 Final tüm sürümlere entegre edilmiştir.
      * .Net Framework 4.8 i kullanmak istemeyenler program ekle-kaldırdan kaldırabilirler!
      * Yükseltme, telemetry ve Defender güncellemesi eklenmemiştir!
      * Elle kurulum ve yükseltme dosyaları isodan silinmiştir. Temiz bir format atınız!
      * Ayrıca her ay çıkan "Aylık Kalite Toplaması" eklenmemiştir! 
      Yüklemeyin de bence, içerisinde telemetry vs. barındırmaktadırlar!
      * ESD sıkıştırma ile install.wim'in boyutu düşürülmüştür.Windows 10 boot dosyaları kullanılmıştır.
      * UEFi desteği kendiliğinden vardır. Boot dosyaları Win 7 ye benzetilmiştir.
      * Yukarıda belirtilenler haricinde eklenen ya da silinen yoktur.
      NOT: Masaüstü geldikten sonra sistemi yeniden başlatın, böylece setupcomplete.cmd ile eklenen iki güncellemenin kurulumu tamamlansın.
      * ISO MD-5 : 6174892BEBCF22FE8749C4BC9CEB5EC6
      * ISO SHA-1: E2E2CAD437018E7D1EF3865A543238CA044A3A55
      İndirme Linki: Please login or register to see this link.
      Kurulum Görüntüleri:

• By MOTUN
      Windows 8.1 Em.Ind. Pro & Pro Vl x64 2019 Mart Uefi

Windows 8.1 Embedded Industry Pro Update 3 x64
      Windows 8.1 Pro VL Update 3 x64
      Silinen bileşen yoktur..net framework 4.7.2 ve güncellemeleri eklenmiştir.
      149 güncelleme DiSM ile eklenmiştir. KB3042058 güncellemesi setupcomplete.cmd ile eklenmiştir.
      Masa üstü gelince sistemi bir kez yeniden başlatın ki kb3042058 güncellemesi tamamlansın.
      5 adet gereksiz güncelleme (telemetry vs.) eklenmemiştir.
      Defender güncellemesi eklenmemiştir. .net framework 3.5 aktif edilmiştir.
      Gereksiz güncellemeleri yapmak istemeyenler internet bağlantısı kapalı olarak kurulum yapsınlar.
      Güncellemeleri ya kapatın ya da denetle, ancak indirme... seçeneği seçerek kontrol edebilirsiniz.
      Esd sıkıştırma yapılmıştır. Aktivasyon eklenmemiştir.
      iso md-5:  C20AAA20A150CAF0B2F7AACDBC33C92F
      iso sha-1: 7CE7835590BA9F5072D884E1355004CBE57BE741

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...