Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

Recommended Posts

keşke son güncellemeyide ekleyip yapsaydınız dün bu çalışmayı yayınladığınız günde sürümü 17134.254 oldu :(

• Thanks 1

Sahalara geri döndüğünü görmek güzel. Özellikle görsel çalışmalarını uzun yıllardır kullandım. Çok uzun süredir paylaşımlarına pek denk gelemedim. Eline emeğine sağlık. Güzel bir sistem olduğuna eminim. Tek hayal kırıklığım Uefi olmaması. Uefi olmayan sistemleri pek tercih etmesemde indirmemek için kendimi zor tutuyorum. Görseller çok hoş duruyor...

• Thanks 1

EYVALLAH.ÇOK TŞK.KLAVYENE BEREKET...NE ZAMANDIR MODİFİYE 10 YAPMANI BEKLİYORUM???

• Thanks 1

Modifiye sistemler ne yazık ki eski etkinliğinde değil. Bir kaç kardeşimiz emek harcıyor , varolsunlar.

• Like 1
  • Thanks 1

Ben Edward'cıyım keşke isim edward yazaydı :)

Şaka bi yana,mekleriniz için teşekkürler,umarım ekimdeki büyük güncelleme çıkınca benzer bir çalışma görürüz.

• Thanks 1

Şimdi kurmayı deniyorum, hazırlanıyor ekranında kaldı. Neden acaba?

40 dakikadır aynı ekran da kaldı..

Edited by joealbania

joealbania, Bir saat önce yazdı:

Şimdi kurmayı deniyorum, hazırlanıyor ekranında kaldı. Neden acaba?

40 dakikadır aynı ekran da kaldı..

Konu içeriginde belirtmiştim,  biraz uzun sürebilir kurulum süresinin uzaması konusunda nedenini henüz tespit edemedim fakat sorunsuz kurulacaktır.  Bu da nazar boncuğu olsun artık.  👍

• Like 1

Bunu kaldırma şansımı z var mı ?Please login or register to see this link. DD1yry.png

Edited by joealbania
  • Thanks 1

kocamanadam, 50 dakika önce yazdı:

Rar şifresini bulamadım

Please login or register to see this link.

• Like 1

Bu seferde indirdim,rufusla 8gb flash diske yazdırdım ancak kurmaya gelince hata verdi,set upla kurmayı denedim yine hata verdi.Vazgeçtim dün 9 gb kotamdan yedi ama bir işe yaramadı.

Not: winrar 5.60 kullandım sorun acaba 5 kullanmadığım için mi?

Edited by kocamanadam
  • Like 1

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Bu seferde indirdim,rufusla 8gb flash diske yazdırdım ancak kurmaya gelince hata verdi,set upla kurmayı denedim yine hata verdi.Vazgeçtim dün 9 gb kotamdan yedi ama bir işe yaramadı.

Not: winrar 5.60 kullandım sorun acaba 5 kullanmadığım için mi?

Hata nedir acaba, bende bilmek isterim. Yayımlarsanız sevinirim. Kotanıza mal olmuşsa kusura bakmayınız. İyi günler.

NOT: KURARAK KULLANAN ARKADAŞLAR DAN RİCAM KONUYA EKRAN ALINTISI EKLERSENİZ SEVİNİRİM. SAYGILAR.

Edited by Alphonso_Elric

Birinci %100 lük aşamayı tamamlıyor.İkinci aşamada %20 ye gelince hata veriyor ve  yeniden deneyin yazıyor.

Acil Not:Sadece teşekkür yetmez.Kurup denedinizmi teşekkür ediyorsunuz.Kuranlar ben kurdum denedim desin yaa.

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 1 saat önce yazdı:

Birinci %100 lük aşamayı tamamlıyor.İkinci aşamada %20 ye gelince hata veriyor ve  yeniden deneyin yazıyor.

Acil Not:Sadece teşekkür yetmez.Kurup denedinizmi teşekkür ediyorsunuz.Kuranlar ben kurdum denedim desin yaa.

Öncelikli olarak üslubunuza dikkat edin. Terbiye sınırlarını aşmayın, bana hesap soramazsınız, kullanmazsınız olur biter. Siz lütfen bu çalışmayı kullanmayın. Hazırladığım çalışmalar konusunda beni bilen bilir. Bu kinli uslubunuzdan sonra size yanıt vermeyi de zaten düşünmüyorum.

Edited by Alphonso_Elric
  • Like 2

Alphonso_Elric, 26 dakika önce yazdı:

Öncelikli olarak üslubunuza dikkat edin. Terbiye sınırlarını aşmayın, bana hesap soramazsınız, kullanmazsınız olur biter. Siz lütfen bu çalışmayı kullanmayın. Hazırladığım çalışmalar konusunda beni bilen bilir. Bu kinli uslubunuzdan sonra size yanıt vermeyi de zaten düşünmüyorum.

Bu yazıda terbiyesizlik edecek bir kelime bulamadım.Neden birden celallendin.Kendin söylüyorsun geri dönüş yapın diye,geri dönünce terbiye sınırlarını aşıyorum öylemi.Sana bir daha geri dönüş yapmıyacağım.Okuyanların vicdanına bırakıyorum.

Yazımın neresinde hesap soruyorum anlamadım.Sen ne içtin?

Edited by kocamanadam

kocamanadam, 20 saat önce yazdı:

Alphonso_Elric, 36 dakika önce yazdı:

Ben kurdum , şuan kullanıyorum. Hiç bir sorun yok , aksine memnun kaldım.

• Like 2

Ben kullanıyorum gayet şık ve stabil gözüküyor.  Emeği geçen arkadaşımıza teşekkür ediyorum.

• Like 2