Jump to content
TNC-TR
Alphonso_Elric

Windows 10 Pro [rs4] Performance [x64] [1803-17134.228]

Recommended Posts

Son güncellemeyi indirip kursak yaptığınız ince ayarlar varsayılan değere döner mi? Ben de sizin sıkı takipçinizim, Pc'de her ne kadar iyi donanım olursa olsun illa oyunlarda bir FPS drop, kasma sorunu yaşıyorum MSDN sürümlerde.

AdnanG252m252351, 6 saat önce yazdı:

Alphonso Elric Kralsın Döktürdün   Hemen İndirip Cumartesi İzinliyin   Kuracam  Kolay Gelsin

Umarım memnun kalacaksınız. :)

albtug, 3 saat önce yazdı:

teşekkürler eline sağlık yıllardır sizin sürümleri kullanıyorum.

Umarım Bu çalışma içinde aynı düşünceleri bizlerle paylaşırsınız. :)

erenbey19, 2 saat önce yazdı:

Son güncellemeyi indirip kursak yaptığınız ince ayarlar varsayılan değere döner mi? Ben de sizin sıkı takipçinizim, Pc'de her ne kadar iyi donanım olursa olsun illa oyunlarda bir FPS drop, kasma sorunu yaşıyorum MSDN sürümlerde.

Bunu garantisini inanın kimse veremez bende veremem malesef fakat buyuk ve yapısal değişiklik içeren bir toplu güncelleme almadığı sürece bir sorun olacağını düşünmüyorum. :)

• Thanks 1

alipalmanak, 1 saat önce yazdı:

windows 10 hazırlanıyor hatası

Please login or register to see this link.

Aynı şekilde benim monster laptop da 256gb ssd ye kurarken "Hazırlanıyor" da kaldı birazdan kapatıcam.

Edited by albtug

Teşekkür yetmez diyorsunuz.Ben mesajımda kurdum, Kullandım çok iyi demedim.Zamanını ayırıp bizler için bir çalışma yapmış arkadaşımız.Bir mecburiyeti veya bir çıkarı varmı.iyi niyetiyle zamanını ayırıp beynini yorup saatlarini belkide günlerini verip bu çalışmayı yapmış,Ben buna saygı duyarım ve teşekkür ederim.sistemi kurup eksikleri varsa paylaşılır ve çözüm bulunur bunlar sorun değil.Saygılar.(Not: Alphonso_Elric daha önce çalışmalarını kurup beğendiğim bir arkadaştır, bunuda belirtmek isterim.)

• Like 2

Please login or register to see this link.  isonun içinden instal.wim dosyasını başka win 10 iso içine atsak olur mu acaba hata veriyorda o yüzden yardımınızı bekliyorum

aynen, hazırlanıyorda kalıyor, imleç dönüp duruyor

ssd ye kurulum yapıyorum 2nci deneme,

ilkinde 1 saat 10 dakika bekledim. bunda beklemeyeceğim.

üstadımın eline emeğine sağlık.

merhaba ben çalışmanızı esd sıkıştırma yaparak UEFI olarak kurdum.

kurulumla ilgili sıkıntı yaşamadım, tek seferde kuruldu yanlız sistemin tek sıkıntısı kurulum SSD olduğu halde 45 dakika sürdü.

daha önceki çalışmalarınız gibi buda çok güzel olmuş elinize sağlık.

alipalmanak, 9 saat önce yazdı:

windows 10 hazırlanıyor hatası

Efendim dogru biraz uzun sürüyor malesef, KONU İÇERİGİNDEDE BU KONUDAN BAHSETMİŞTİM ASLINDA AMA SANIRIM GÖRMEDİNİZ. Nedenini henüz çözemedim, win 10 7 veya 8.1 gibi degil malesef, yapılan ufak bir ince ayar dahi yeri geliyor win çalışması konusunda sıkıntı yaratıyor. Bu çalışmayı win 7/8.1 olarak yapmış olsaydık bu ufak kurulum hatası olmazdı, işte win 10 böyle bütünleşik bir yapı. Aslında Win 10 mod hazırlamayı bu eksıleri yuzuden çok istemiyorum ama istek, rica ve talepleri kıramadım.

SABIR LÜTFEN KURULACAKTIR. TEK EKSİGİ MALESEF BUDUR.

albtug, 7 saat önce yazdı:

Aynı şekilde benim monster laptop da 256gb ssd ye kurarken "Hazırlanıyor" da kaldı birazdan kapatıcam.

Tekrar sabırla deneyiniz lütfen. (Dilerseniz önce sanal makinadada kurulum yaparak denebilirsiniz.)

anteplim, 6 saat önce yazdı:

Teşekkür yetmez diyorsunuz.Ben mesajımda kurdum, Kullandım çok iyi demedim.Zamanını ayırıp bizler için bir çalışma yapmış arkadaşımız.Bir mecburiyeti veya bir çıkarı varmı.iyi niyetiyle zamanını ayırıp beynini yorup saatlarini belkide günlerini verip bu çalışmayı yapmış,Ben buna saygı duyarım ve teşekkür ederim.sistemi kurup eksikleri varsa paylaşılır ve çözüm bulunur bunlar sorun değil.Saygılar.(Not: Alphonso_Elric daha önce çalışmalarını kurup beğendiğim bir arkadaştır, bunuda belirtmek isterim.)

İlginiz iyi düşünceleriniz için teşekkür ederim.

hayredin, 1 saat önce yazdı:

Please login or register to see this link.  isonun içinden instal.wim dosyasını başka win 10 iso içine atsak olur mu acaba hata veriyorda o yüzden yardımınızı bekliyorum

Olur fakat, Win 7 kalıba atmazsanız iyi olur olmaz demiyorum ama. Sadece en önemli dosya Autounattend.xml bunu ilgili yerine mutlaka atınız.

trkkrsy, 58 dakika önce yazdı:

Tekrar sabırla deneyiniz lütfen. (Dilerseniz önce sanal makinadada kurulum yaparak denebilirsiniz.)

yazgan44, 39 dakika önce yazdı:

kurulumla ilgili sıkıntı yaşamadım, tek seferde kuruldu yanlız sistemin tek sıkıntısı kurulum SSD olduğu halde 45 dakika sürdü.

İyi günlerde kullanınız.

Edited by Alphonso_Elric

yazgan44, 44 dakika önce yazdı:

siteye yükleseniz makbule geçer herkes yararlansın

• Like 1

trkkrsy, 2 saat önce yazdı:

Çok az daha bekle kurulacaktır.Kesin.Daha önce arkadaş belirtmişti uzun sürdüğünü.

• Like 1

Hocam, merhaba. Hazırladığın imajı iki gündür kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Görsel olarak da hız bakımından da çok iyi. 

Ben tek seferde kurdum arkadaşlar ama pcnin kaç saat beklediğini bilmiyorum. Çünkü kurulumu başlatıp uyudum. Sabah uyandığımda dil seçme menüsü gelmişti. 

• Like 1

Selamın Aleyküm Hayırlı aksamlar Dilerim cumleden  Benim kısa bir sorum olucak

• Please login or register to see this link.   Daha önce yorumlarda  yazan bir arkadasımız olmus  Bunu kaldırabilirmiyiz diye cevap gelmedi?
  • Bilgi vermisiniz rica etsem. Ayrıca emeğinize saglık

MDGYjk.jpg

resanty1043, Bir saat önce yazdı:

Hocam, merhaba. Hazırladığın imajı iki gündür kullanıyorum. Şu ana kadar herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Görsel olarak da hız bakımından da çok iyi. 

Ben tek seferde kurdum arkadaşlar ama pcnin kaç saat beklediğini bilmiyorum. Çünkü kurulumu başlatıp uyudum. Sabah uyandığımda dil seçme menüsü gelmişti. 

Memnun kalmanız şahsımı mutlu etmiştir.

ramazan1616, 31 dakika önce yazdı:

Selamın Aleyküm Hayırlı aksamlar Dilerim cumleden  Benim kısa bir sorum olucak

• Please login or register to see this link.   Daha önce yorumlarda  yazan bir arkadasımız olmus  Bunu kaldırabilirmiyiz diye cevap gelmedi?
  • Bilgi vermisiniz rica etsem. Ayrıca emeğinize saglık

MDGYjk.jpg

İstek olduguna Göre Konuya Açıklık Getirelim.

Sınama modunda ki yazı dan bahsediyorsunuz sanırım. Kurulumdan sonra.

C:\Windows\Branding\BaseBrd\tr-TR

bu yoldaki basebrd.dll.mui dosyasını aşağıda ekledigim dosya ile değiştiriniz. Sorun hallolmuş olmalı. Yapamazsanız benimle irtibata geçiniz. Ben yardımcı olayım.

SAYGILARIMLA.

kaynar, 4 saat önce yazdı:

hazırlanıyor hatası veriyor boşuna kotanızı bitirmeyin

Zannedersem yazılanları okumadınız.Biraz uzun sürüyor,ancak beklediğinize değecektir diye düşünüyorum.Kolay gelsin.

• Like 1

Cümleden selamın aleyküm

Please login or register to see this link.    Cook tesekkür ederim gercekden harika bir sistem olmus . emeğine saglık tekrardan. 

ayrıca cevap icinde tesekkür ederim....

• Like 1

Yaşım geçti ama bu zamanda Türkçe içerik konuyu anlatan adam sayısı çok az . reklam olur diye de şahışları yazmıyorum .eline sağlık . çalışmalarında başarılar. bizim milletimiz *** atmaya hazır tester bile olamıyor. istiyor gel eve kur git bide garanti ver. 

• Like 1

Ellerin dert görmesin ,Sizin sizin gibi arkadaşlar  sayenizde bilgisayar bilgisayar nefes alıyor.
Modifiyenin az olduğu bu günlerde ilaç gibi geldi sağ olun

• Like 1
  • Haha 1

Kardeşim sana çok çok teşekkür ederim

Hem bu güzel çalışman için, hemde "Metro" ve "Store" çıakrtmadığın için. Bazı arkadaşlara bunu anlatamıyoruz, kaldın kardeşim" store" sana bir zararı yok.

• Like 1

kaynar, 07.09.2018 - 04:05 yazdı:

hazırlanıyor hatası veriyor boşuna kotanızı bitirmeyin

Konuyu okumalısınız, okumadan ön yargılı olmayınız lütfen. :)

kocamanadam, 07.09.2018 - 09:02 yazdı:

Zannedersem yazılanları okumadınız.Biraz uzun sürüyor,ancak beklediğinize değecektir diye düşünüyorum.Kolay gelsin.

Teşekkür ederim.

ramazan1616, 15 saat önce yazdı:

Cümleden selamın aleyküm

Please login or register to see this link.    Cook tesekkür ederim gercekden harika bir sistem olmus . emeğine saglık tekrardan. 

ayrıca cevap icinde tesekkür ederim....

Ben teşekkür ederim.

mefkureci, 11 saat önce yazdı:

Yaşım geçti ama bu zamanda Türkçe içerik konuyu anlatan adam sayısı çok az . reklam olur diye de şahışları yazmıyorum .eline sağlık . çalışmalarında başarılar. bizim milletimiz *** atmaya hazır tester bile olamıyor. istiyor gel eve kur git bide garanti ver. 

İyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

whispers, 10 saat önce yazdı:

Ellerin dert görmesin ,Sizin sizin gibi arkadaşlar  sayenizde bilgisayar bilgisayar nefes alıyor.
Modifiyenin az olduğu bu günlerde ilaç gibi geldi sağ olun

kacaksevgilim, 24 dakika önce yazdı:

Kardeşim sana çok çok teşekkür ederim

Hem bu güzel çalışman için, hemde "Metro" ve "Store" çıakrtmadığın için. Bazı arkadaşlara bunu anlatamıyoruz, kaldın kardeşim" store" sana bir zararı yok.

• Like 1

usta kurdum ama simgeler klasörler  temalar piyasada yok acaba yanlismi indirdik dedim yukledigin dosyalarin tekran indiriyom antivurus kullanmiyom olsada siliyom indikten sonra tekrar kuracam bmresmi attim bakarsın     Please login or register to see this link.

• Like 1

AdnanG252m252351, 19 dakika önce yazdı:

usta kurdum ama simgeler klasörler  temalar piyasada yok acaba yanlismi indirdik dedim yukledigin dosyalarin tekran indiriyom antivurus kullanmiyom olsada siliyom indikten sonra tekrar kuracam bmresmi attim bakarsın     Please login or register to see this link.

Kurulumda bir sıkıntı olmuş sanırım, indirdiginiz dosya MD5 degerlerini bir kontrol ediniz. Doğru ise lütfen yeniden kurmayı deneyiniz.

4 PART (MD 5 değerleri)

1-6E1828ECD7ED06FA9BA86C1122F65BB0

2-D2AACBAD5B17957A4F55FF224D62B1FC

3-ED78A7BCA3E023330709F47F488C31E5

4-582372E1F8848E12F5ADD15FE026CDBA

Kolay gelsin.