Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Rus Reklamlarından Nasıl Kurtulurum?

abdulhey_
 Share

Recommended Posts

forjest, 15 dakika önce yazdı:

Hiç başıma gelmedi ama :)

Please register to see this content.

bıçak, ilaç gibi kesti valla :) ama birazda olsaydı iyimi olurduki reklam?  biray önce n11 e bağlı bir elektirklisüpürge sitesinden parça aldım hangi siteye girsem onu gösterip duruyor :) 

Edited by abdulhey_
  • Like 1

Ahmetcanmlty4401, 7 saat önce yazdı:

Kesin bir sonuc almak istiyorsan en iyi çözüm sisitem yedeğin varsa kullan yoksa format at 2.part yazılımlardan ümit bekleme

yedek ne yav? temiz format atacaksam niye ve ne zaman yedek alayım neye göre alayım. yedek mantıksız bir iş. ben bilgisayar mühendisi falan değilimki yedek alacak kadar  önemli neyim olsun? ancak temiz format atarım son sürümü. o da bir reklam için yapılmaz. yine gelirse yinemi format atıcaz? yedek dediğin dosyaları falan alırsın. her zaman favorileri yedek almışımdır. onuda  bir kere kullandığımı hatırlamıyorum. operada yeni kurulumda içe aktarıyorum bir iki formattır. o da son formatta olmadı nedense. 

ekimde yeni sürüm gelecek onlar kafamı karıştırıyor işte.  en mantıklısı hiç değiştirmeden mevcut sürüme devam etmek herhangi bir sorun yoksa. yoksa 3-4 ayda  bir temiz format attıracak windows 10 bize. seç beğen al..

abdulhey_, 20 saat önce yazdı:

bıçak, ilaç gibi kesti valla :) ama birazda olsaydı iyimi olurduki reklam?  biray önce n11 e bağlı bir elektirklisüpürge sitesinden parça aldım hangi siteye girsem onu gösterip duruyor :) 

Adblock tarzı eklentiler bu sorunu engellemez. Önerim host dosyanızı kontrol etmeniz , bir de windows güvenlik duvarı ayarlarınızı sıfırlamanız. Adwcleaneri önermişler şu sekmedeki ayarları yaparsanız host dosyası ve güvenlik duvarını sıfırlayabilirsiniz.

AzVP67.png

önce bunları işaretleyin sonra tarama yapın, tarama sonrası host dosyanız ve güvenlik duvarınız normal haline dönecektir

• Like 1

blackjack1921, 36 dakika önce yazdı:

Adblock tarzı eklentiler bu sorunu engellemez. Önerim host dosyanızı kontrol etmeniz , bir de windows güvenlik duvarı ayarlarınızı sıfırlamanız. Adwcleaneri önermişler şu sekmedeki ayarları yaparsanız host dosyası ve güvenlik duvarını sıfırlayabilirsiniz.

AzVP67.png

önce bunları işaretleyin sonra tarama yapın, tarama sonrası host dosyanız ve güvenlik duvarınız normal haline dönecektir

çok teşekkür ederim. fakat adblock engelledi reklamları. şu anda hiç reklam çıkmıyor. sizin dediğinizede dikkat edicem. sağolun.

EDİT: tam olarak dediğiniz gibi yaptım reklamlar Türkçe oldu. teşekkür ederim.

Edited by abdulhey_
  • Like 1