Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Full Windows Kurulumu

Ahmetcanmlty4401
 Share

Recommended Posts

Full windows kurulumu

Herkeze oncelikle selamin aleykum bakin belki bu konuyu 2.kez acisim ama ciden iyi bir sey yapabilirsek bana destek olursaniz butun insanlar format ile ugrasmayacak bakin cidden artik multiboot devri bitti daha guzel seyler gordum sizden yardim talebim su ben pc ye format atarken brnim sectigim programlar ve kurulum anina dirver yuklenecek bakin altini cizerek soyluyorum bu yapacagim calisma sadece kendi pc deil diger herkezin pc icin olacak yani kurulum aninda birtane driver yukleme programi olacak kurulum aninda benim istedgim programlar ve her pc icin uyumli dirver yuklenecek benim istedigim arkaplan yuklu gelecek benim yaptigim ayarlar kalacak ama sistem 0 dan kurulacak bakin bazi arkadaslar unuversal imaj al diyo kardesim imaj almayi biliyorum zatrn benim dedigim 0 dan kurulum yani normal format atar gibi ama dedigim seylerde icinde yuklu gelecek yardimlarini esirgemeyenlerden simdiden allah razi olsun lutfen bir el atin .

Merhaba arkadaşım şöyle anlatayım bütün Bilgisayarlara uyumlu driver program olsun istiyorsun işletim sistemine ama bir sorun var misal yaptın bunun toplam kapasitesinin kaç gb olycak bilgin varmı ben tahmini bir rakam söylüyeyim 30 gb olacaktır bunu dvd ye sığdıramazsın usb desek herkezde 64 gb usb bellek olmayacaktır yanı bunu yapması biraz zor yapsakta ilgi çekicegini zannetmiyorum insanların evinde internet oluyor format sonrası gereken programları Ninite den karşılıyorlar veya TncTr den yeterince karşılıyorlar Driverleride Driverbooster Veya Driverpack Dan Karşılıyorlar. Driver ve Az bi programın Kapasitesini Atayım ben sana İyi düşün driverpack dan görüntü bu

DDbPAl.png

• Thanks 1

bence sağlıklı olmaz. çünkü bir tane uymayan bir ekran kartı driveri bir çok cihazını devredışı yapabilir. hatta uysada yapabiliyor.  mesela tv kartın varsa kesinlikle çalışmıyor. niye? çünkü tv kartı driver ve programını ekrankartından önce yüklemen gerekiyor. bunu kafayı yiye yiye öğrendim. herşey sorunsuz kuruluyor ama tv programı ında ses var görüntü yok. o kadar burdan programı çeşit çeşit veren arkadaşlar oldu sağolsunlar ama çalışmadı. bende deneme yanılma yöntemi ile ancak ekran kartı driverinden önce kurmak gerektiğini öğrenince sorun haloldu. bu sorunlardan sadece biri. . şahsen ben değil böyle hepsini birden kurmak formattan sonra tek tek inceleyerek titizlikle kurarım.

mesela az önce Google Earth 7.3. kurdum katılımsız pro.  imleçte arada takılmalar başladı.  ondanmı oldu bilmiyorum. gerekirse sorun devam ederse kaldırıp denicem. Mesela..

abdulhey_, 1 saat önce yazdı:

bence sağlıklı olmaz. çünkü bir tane uymayan bir ekran kartı driveri bir çok cihazını devredışı yapabilir. hatta uysada yapabiliyor.  mesela tv kartın varsa kesinlikle çalışmıyor. niye? çünkü tv kartı driver ve programını ekrankartından önce yüklemen gerekiyor. bunu kafayı yiye yiye öğrendim. herşey sorunsuz kuruluyor ama tv programı ında ses var görüntü yok. o kadar burdan programı çeşit çeşit veren arkadaşlar oldu sağolsunlar ama çalışmadı. bende deneme yanılma yöntemi ile ancak ekran kartı driverinden önce kurmak gerektiğini öğrenince sorun haloldu. bu sorunlardan sadece biri. . şahsen ben değil böyle hepsini birden kurmak formattan sonra tek tek inceleyerek titizlikle kurarım.

mesela az önce Google Earth 7.3. kurdum katılımsız pro.  imleçte arada takılmalar başladı.  ondanmı oldu bilmiyorum. gerekirse sorun devam ederse kaldırıp denicem. Mesela..

İmleç takılmasının program ile ilgili değil, son Windows 10 güncellemesiyle alakalı olabilir. (Şayet Windows 10 kullanıyor isen!) Şahsen güncellemeden sonra aynı sorunu yaşıyorum.

Ahmetcanmlty4401, 9 saat önce yazdı:

Full windows kurulumu

Herkeze oncelikle selamin aleykum bakin belki bu konuyu 2.kez acisim ama ciden iyi bir sey yapabilirsek bana destek olursaniz butun insanlar format ile ugrasmayacak bakin cidden artik multiboot devri bitti daha guzel seyler gordum sizden yardim talebim su ben pc ye format atarken brnim sectigim programlar ve kurulum anina dirver yuklenecek bakin altini cizerek soyluyorum bu yapacagim calisma sadece kendi pc deil diger herkezin pc icin olacak yani kurulum aninda birtane driver yukleme programi olacak kurulum aninda benim istedgim programlar ve her pc icin uyumli dirver yuklenecek benim istedigim arkaplan yuklu gelecek benim yaptigim ayarlar kalacak ama sistem 0 dan kurulacak bakin bazi arkadaslar unuversal imaj al diyo kardesim imaj almayi biliyorum zatrn benim dedigim 0 dan kurulum yani normal format atar gibi ama dedigim seylerde icinde yuklu gelecek yardimlarini esirgemeyenlerden simdiden allah razi olsun lutfen bir el atin .

"Acronis True Image" programıyla, Windows da gerekli ayarları yapıp, gerekli programları kurup, elle kurulabilen sürücü paketlerini herhangi bir dizine kopya edip, hiçbir sürücü KURMADAN! yedek alabilirsin. Bu yedeği herhangi bir pc'ye yükleyebilirsin. Yedeği geri yükleme işlemi bitip pc açıldığında sürcü paketlerinden o pc'ye özel sürücüleri elle yükleyebilirsin. Bence en sağlıklı yöntem bu. (En azından Windows 10 sisteminde)

UYARI: Yedek geri yükleme işlemi tamamlanıp PC açıldıktan sonra "PC ADINI" değiştirmeyi unutmayın..! Yoksa PC'ler arası bağlantılarda ve diğer bağlantılarda sorunlar yaşanır. Her pc'de bu işlem tekrarlanmalıdır.