Jump to content

Otogaleri Için Php Script (db Si Içinde)

Recommended Posts

Script'i inceledim. Yabancı bir yazılım ve modifiyeli, içerisinde shell yüklü, arkadaşın bahsettiği shell dosyası, ../class/INNOVAEditor/assets/kral.php bu dosyayı silin, bulamazsanız aratın kral.php ismi ile. bunun haricinde scripti kuramayanlar

class/db.inc.php dosyasındaki,

define("__DBHost__","localhost");
define("__DBName__","vt adı");
define("__DBUser__","vt kullanıcı adı");
define("__DBPass__","vt şifresi");[/CODE]

alanlarını değiştirip,

Please register to see this content.

veritabanı dosyasını UTF8 formatında yükleyin,

admin için,

kullanıcı adı : admin

şifre : 0646226

install.php dosyasını silin... bazı karakterlerde karakter hatası var onlarıda yönetimden haberler kısmından düzenleyin, orjinal vt ile yüklenen karakterleri UTF8 General_ci olarak yüklerseniz sorun çıkmaz.

şimdilik bu kadar[/b]

benim php my admin Dosyanın karakter grubun da UTF8 General_ci yok sadece uft var ve yazılar dedğiniz gibi bozuk çıkıyor ne yapmalıyım

• 1 ay sonra...

Merhaba Arkadaşlar. Ben scripti kurdum iyi has çalışıyor da admin panelinden bilgileri falan güncelliyorum kaydettiken sonra yine aynı bilgiler duruyor. bunun sebebi nedir?

İlginize teşekkür ederim.

• 2 hafta sonra ...

bu ne biçim sciptmiş arkadaşlar.ilk edit ettiğim script.ilk önce kurmayı öğrendim,sonra içindeki trojanı buldum,şimdi ise bu sicripti kullanan bütün siteleri hackleyebilecek düzeye geldim.ne scriptmiş ama :rolleyes2: ideasoft amca muck

ilk kurmayı öğrendiğim(saka saka)

ilk script içinde trojan bulduğum

ilk açığını bulduğum(bu sayede admin yetkileri sizin elinizde-sadece demolarda çalışmıyor.diğer tüm sistemlerde çalışıyor)

doktordantemiz.com giriverdim hemen çok zevkli hakkaten.kendi bulduğun açığın tadı da bi başka yaa...ama bişi yapmadım.

merak edenler varsa adres versin girivereyim hehe :)

bi otogaleri scripti de ben mi yazsam acaba daha güvenli olur hemde :)

• 3 ay sonra...
  • 2 ay sonra...

scripti kurdum ama admin panelindeki Genel Ayarları düzenleyemiyorum kayıt edince yine eski bilgiler duruyor ??? ve yeni üye olduktan sonra üyelik aktivasyon maili diye bir uygulaması var onu iptal etmek istiyorum nasıl yapabilirim?

• 4 hafta sonra ...

bi türlü admin e giris yapamadim.. uye adi sifre giriyorum yeniden ayni yere donuyor acaba bu proglem neden kaynaklaniyor olablir? aciklayacak olan arkadaslar varmi

www.zicell.com a kurdum bi incelerseniz minnettar kalirim..

• 5 ay sonra...

Scripti kurdum olay şu..

Sadece içindeki database dosyasını dump ediyorsunuz. db.inc ayarladıktan sonra site çalışıyor.. Ancak admin paneline login malesef, (tabi bende) mysqlden girip hashleri değiştirsemde sonuç hüsran..

Çalıştırabilen varsa bizede söylesin bizde çalıştıralım...

• 3 hafta sonra ...
bu ne biçim sciptmiş arkadaşlar.ilk edit ettiğim script.ilk önce kurmayı öğrendim,sonra içindeki trojanı buldum,şimdi ise bu sicripti kullanan bütün siteleri hackleyebilecek düzeye geldim.ne scriptmiş ama :) ideasoft amca muck

ilk kurmayı öğrendiğim(saka saka)

ilk script içinde trojan bulduğum

ilk açığını bulduğum(bu sayede admin yetkileri sizin elinizde-sadece demolarda çalışmıyor.diğer tüm sistemlerde çalışıyor)

doktordantemiz.com giriverdim hemen çok zevkli hakkaten.kendi bulduğun açığın tadı da bi başka yaa...ama bişi yapmadım.

merak edenler varsa adres versin girivereyim hehe :)

bi otogaleri scripti de ben mi yazsam acaba daha güvenli olur hemde :D

Şu yukarıdaki yazından dolayı sana kaç yüz bin kişi LAMER(!) demiştir diye bir anket oluşturacam :)

Merhaba Arkadaşlar. Ben scripti kurdum iyi has çalışıyor da admin panelinden bilgileri falan güncelliyorum kaydettiken sonra yine aynı bilgiler duruyor. bunun sebebi nedir?

İlginize teşekkür ederim.

Aynı durum bende de var. Buna ancak admin arkadaş çözüm bulabilir bence

arkadaşlar ben bu scripti kurdum düzenledim falan güzel bi hale getirdim

fakat bir sorunum var upload sorunu galiba.

aracilanlarına resim eklendiğinde herşey çalışıyor sadece userfiles dosyasının içine resimleri atmıyor.

nasıl çözebilriim bu sorunu?

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra...
hazır scriptlerin %80 ninde vardır genel olarak ! adam boşu boşuna bedava dan verecek değil ya scripti !

Arkadaşlar scriptte problem yok biraz geç yazdım kusura bakmayın deneme yaptığım site

Please register to see this content.
admin panel tüm fonksiyonları arayüzdeki tüm fonksiyonlar çalışıyor. İncelemek isteyen verdiğim linke tıklasın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...