Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 | Version 1803 | AIO | Uefi | Ağustos 2018 | 32 & 64 | Msdn

uLuBeY!
 Share

Recommended Posts

ozanaus, Bir saat önce yazdı:

@forjest part2 gelmeyecek mi?

Linkler düştü ne yazıkki esd'li çalışma linkini tekrar yeniledim sadece.partlı linklerede diğer arkadaşlardan alternatif ekleyecek olacaktır.

Esd'li tüm sürümler çalışması,AlternatiF_link yenilendi ancak fazla dayanmaz.

Alıntı

Windows 10 Version 1803 AIO (Aug 2018) (64 BIT) [UEFI] [TÜRKÇE] [ESD]

Please register to see this content.

• Like 2

• 4 hafta sonra ...

Çalışma çok güzele benziyor ama sadece benziyor çünkü halen indiremedim turbobit premium olmadan inmesi günler sürer premium veren sitelerde turbobit'e  link vermiyor veya bu büyüklüğe vermiyor bu vesile ile bir  türlü indiremedim

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

rica etsem biri linkleri çevirebilirmi .. ayrıca sayın ulubey bu yaptığınız şey saçmalıktan ibaret aynı konunun windows 1809 yayınladığınız bölümünde mega yandex drive linkleri var  bunda yok resmen uğraştırıyorsunuz insanı bu siteyi buyüzden sevmiyorum bu yüzden herzaman diyorum TEAMOS en iyisi !!!!

• 3 hafta sonra ...
mehmetali1993, 30.11.2018 - 14:59 yazdı:

rica etsem biri linkleri çevirebilirmi .. ayrıca sayın ulubey bu yaptığınız şey saçmalıktan ibaret aynı konunun windows 1809 yayınladığınız bölümünde mega yandex drive linkleri var  bunda yok resmen uğraştırıyorsunuz insanı bu siteyi buyüzden sevmiyorum bu yüzden herzaman diyorum TEAMOS en iyisi !!!!

saçma lan nedir?  bu çalişma ulubey in kendi çalişmasıdır.. ücretsiz istiyosan zaten gidip indirebilirsiniz.şahsen kendi işletim sistemi arşivimde  çogu ulubey in çalişmaları mevcut hepside saglam hiç bir sorun da çıkmadı....

ULUBEY  üstad sistemi güncelleyebilirsiniz

• 1 ay sonra...
  • 3 ay sonra...

değerli arkadaşlar;  rica etsem elinde olan bir arkadaş 

Windows 10 Version 1803 AIO (Aug 2018) (32&64) (TÜM SÜRÜMLER) [TÜRKÇE]

WIM şeklinde sıkıştırılmış olan yani ilk linkte yer alan ISO dosyasını uplaod edebilir mi

yada çalışan bir link verebilir mi..   elimdeki laptop eski ..teşekkürler..