Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Asus N550jv I7 Işlmcili

pixokid
 Share

Recommended Posts

ASUS N550JV i7 işlmcili

Asus N550JV i7 işlemcili laptopum açılmıyor biosa girmiyor sadece ilk açılışta asus yazısı ile intel yazısı görünüyor ve saniyeler içinde kayboluyor ve öylece kalıyor bilgisayarcı bir arkadaşa götürdüm o da açamadı bios un yeniden yazılması gerektiğini söyledi eğer buradada bir çözüm çıkmazsa herhalde satacağım veya parça parça satacağım düşünce görüş ve yardımlarınızı bekliyorum

Canlı usb derken yanlış anlamadıysam usb ye formatı kurun kurulmus bir usb diskden başlatın bilgisayarı açılırsa diskde sorun vardır veya söketlerde temassızlıkta olmuş olabilir o yüzden oda olmazsa ram hdd ssd ve ekran kartınızı sökün silgiyle bakır uçlarını yani söket tarafını silip temizleyip tekrar takıp açmayı deneyin sadece ramlar ve ekran kartlarına uygulayın . NOT:EĞER CİHAZINIZIN GARANTİSİ VARSA HİÇ ELLEMEYİN DİREK GARANTİYE YOLLAMANIZI TAVSİYE EDERİM AKSİ TAKDİRDE GARANTİ DIŞI KALMA İHTİMALİ OLABİLİR.

• Like 1

Asus genel merkezi ile iletişime geçip durumu raporlatın,garantisi olsun olmasın böyle birşeyin olması ciddi bir marka için itibar kaybı oluşturur servisler çözüm bulamıyorsa eğer en iyisi telefonla direct görüşmek.Çözüm için ilgili kanalların soruna ilişkin yönlendirme yapacağı kanaatindeyim saygılar.

iletişim sayfası 

Please register to see this content.

• Like 1

asuslarda yanlış hatırlamıyorsam açılışta  CTRl+home kombinasyonu ile bios kurtarılabiliyor bi kaç kez yapmıştım. Disk orjinalse diskin recovery kısmında zaten bios dosyası vardır direk biosu yazmaya başlar. diski sıfırlayıp sistem kurduysanız işiniz uzun diskte bi fat yada fat32 açıp dosyayı buraya atmalısınız ama olurmu bilmem ben baya uğraşmıştım yapana kadar

power ve bataryayı söküyoruz ctrl+home a basılıyken power a basıyoruz mavi bi ekranda bios recovery geliyor bataryayı takmanızı ister biosu yüklemeye başlar böyle hatırlıyorum google dan araştırabilirsiniz

• Like 1