Jump to content
TNC-TR
abdulhey_

Idm Facebook Ta çalışmıyor

Recommended Posts

idm facebook ta çalışmıyor

internet download manager facebookta hiç yok. niye videolarda falan indirme butonları çıkmıyor.?

Ben de yeni farkettim kontrol edince; evet idm eklentisi iş görmemeye başlamış FaceBook'ta. FaceBook farklı bir kodlamaya mı gitti ne yaptı anlayamadım. Bu arada; haftada bir güncellenip beni bunaltan idm'ye uzun süredir güncelleme gelmiyor, hayra alamet değil gibi :)

İnternet Explorer' da hala çalışır durumda. Diğer kullandığım tarayıcılarda çalışmıyor ancak İnternet Explorer' da çalışıyor. Yalnız altını çiziyorum Microsoft Edge falan değil İnternet Explorer...

NOT: Yeni denedim hala çalışıyor :)

Untitled.png

• Thanks 1

Maxthon tarayıcıdada bir deneyiniz ayarlardan koklayıcı seçeneğini işaretlemeyi unutmayınız. Denemedim ama büyük ihtimal çalışacaktır. 

Firefox ve Operada sorunsuz video indirme şeyi chromede sıkıntı çıkarıyor idm ile chrome bir barışamadılar chromenin algoritamları sürekl ideğişiyor buda eklentileri vuruyor bu çok normal bireşy chrome kullanamyın arkadaş o kadar tarayıcı varken ne gerek chromeye

Facebookta çalışmıyormuş. bunu okuyunca bu konumu unutmuştum. şimdi gördüm :)  internet explorer dan denemek o zaman onda çalışıyorsa en mantıklısı. yalnız ben opera kullandığımdan onda çalışsaydı iyi olacaktı.  verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

forjest, 35 dakika önce yazdı:

Operada vpn açık kalmış olabilir. :) 

hayır açık değil.  evet internet explorer da çalışıyor.

• Like 1