Jump to content

Hp M8000 Xp Driver Bulamıyorum(dum)

bilal23

Recommended Posts

m800 ler için sadece vista driverı var ama bu problem yaşayacağın anlamına gelmez kullanılan malzemelerin xp driverlarını üretici firmaların web adreslerinden indirebilirsin örneğin nvidia ati ekran kartı kullanmış realtek ses vs.. sıkıntı çekeceğin driver sözkonusu değil.

m800 ler için sadece vista driverı var ama bu problem yaşayacağın anlamına gelmez kullanılan malzemelerin xp driverlarını üretici firmaların web adreslerinden indirebilirsin örneğin nvidia ati ekran kartı kullanmış realtek ses vs.. sıkıntı çekeceğin driver sözkonusu değil.

ilgin için teşeküürler ... ancak

Please register to see this content.

buradan yola çıkarak zaten tek tek indireyim dedim mesela .. anakartın markasını ECs olarak tespit ettim ancak ordanda modeline göre aramama rağmen yine de yapamıyorum.. inan sabah 09:20 den beridir uğraşıyorum ve hâlâda uğraşıyorum.. napacam sence

anakart modeli

GeForce 6150SE nForce 430

ekran ve diğer anakart sürücüleri içinde

www.nvidia.com

ses

ilerleyen saatler içinde tekrar size döneceğim ... bi bakalım inş olur .. ilgilendiğin için tekrar tekrar teşekkürler... adanaya sevgiler

HP Media Center m8000 Desktop PC series

adreste bu :

ses tamam, ekran kartı da tamam,

ancak :

olamayan sürücüler :

1 - diğer PCI köprü aygıtı ( artık neyse anlamadım )

2 - SM Bus denetleyicisi

3- ethernet kartı

bunlar...

ne gereği var yaw vistanın xp neyiize yetmiyor.. tam baş belasıı... sanki kullanmak zorundayız.. hp gibi bi marka bile xp driver sunmuyor kullanıcısına.... sanki vista kullanmak zorundayız. :)

Kardeş bende aynı pc den var ama bende driverleri hiç buamıyom vistada kullanmak istemiyom :) kardeş sen bulduysan banada yardımcı olabilirmisin yardımlarını bekliyorum yazdıklarınızdan inidrdim ama daha denmedim

• 7 ay sonra...

sevgili arkadaşlar bilal23 arkadaşla aynı dertten muzdaribim suan sayenizde ses ve ekran benimde tamam ama eksik kalanlar

1 - diğer PCI köprü aygıtı ( artık neyse anlamadım )

2 - SM Bus denetleyicisi

3- ethernet kartı

en azından etherneti bulabilsek gene yeticek ama yok yafff ne yapıcaz buna yardımlarınızı bekliyorum

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...