Jump to content
TNC-TR

Recommended Posts

Windows 9 Edition v1.96 + x64

Windows%2B9.png

Please login or register to see this link.

Hızlı Bakış!?

Windows 7 görsellendirmesi yapılmış,Hızlılığı ile bilinen Windows 8.1 Embedded Industry Pro' sistemi kullanılmış.Windows 9 olarak sunulmuş.

Sistem dili ingilizcedir | Lisans Kms ile önerilmekte

Kurulum için donanım gereksinimleri:

• İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya PAE, NX ve SSE2 desteği ile daha hızlı
• RAM: 2 GB (64 bit)
• Sabit disk alanı: 20 GB (64 bit)
• Grafik kartı: WDDM sürücüsüne sahip Microsoft DirectX 9 grafik aygıtı

Sistem hakkında genel detaylı bilgi:

Spoiler

Windows 8.1 Embedded Industry Pro, Windows 8.1'in, genellikle şirketler / geliştiriciler için tasarlanmış sürümlerinden biridir; bu nedenle Windows 8.1 Embedded Industry Pro'nun kullanımı daha hafif hissedileceğinden şaşırmayın. Windows 8.1 Embedded Industry Pro aslında BitLocker, BitLocker To Go ve Secure Boot gibi Windows 8.1 Pro ile aynı özelliklere sahiptir. Windows 8.1 Embedded Industry Pro'nun avantajlarından biri, 1 istemci ve başka bir istemci arasında bağlantı kurmanıza izin veren bir DirectAccess özelliği olmasıdır.

Bu yazımda paylaştığım Windows 8.1 Embedded Industry Pro, Jfarre20 tarafından değiştirilen Windows 8.1 Embedded Industry Pro'dur. Görünüm, Windows 7 SP1'e benzeyecek şekilde değiştirilmiştir. Jfarre20, Windows 8.1 Embedded Industry Pro'yu 'Windows 9' olarak adlandırdı (Windows 9 aslında mevcut değil) 

Jfarre20'nin Windows 8.1 Embedded Industry Pro Mod sürümünü çalıştırmak için aşağıdaki özelliklere sahip olduğunuzdan emin olun:

• İşlemci: 1 gigahertz (GHz) veya PAE, NX ve SSE2 desteği ile daha hızlı
• RAM: 2 GB (64 bit)
• Sabit disk alanı: 20 GB (64 bit)
• Grafik kartı: WDDM sürücüsüne sahip Microsoft DirectX 9 grafik aygıtı

Changelog 1.96+

1.96 - Yeni tema motoru için şimdi imzasız servisler (bellek yamaları) kullanarak, orijinal dosyaları ile değiştirilmiş özel tema dll dosyaları. Bu, siyah ekranların güncellemelerden veya sfc / scannow'dan korunmasını sağlamalıdır. Kaldırıldı Google Chrome ve 7Zip, İsteğe bağlı olmayan tüm Windows Güncelleştirmeleri (13 Aralık 2017'den itibaren), Güncelleme 7+ Görev Çubuğu Tweaker'a 5.4.0.0'a güncellendi, Güncellenmiş OldNewExplorer 1.1.8.4'e, Görüntüyü daraltmak için Dism Reset tabanı.

1.96+ - 1.96 ile aynı, ancak Google Chrome ve 7Zip önceden yüklenmiş. Görüntüyü küçültmek için yeniden biçimlendirilebilen dosyaları (örneğin .log dosyaları) atlamayı deneyerek, yine de DVD'ye sığabilecek deneysel yakalama yöntemini deneyin. Garip sorunlar fark ederseniz, Win9 1,96 (artı olmayan) kullanın.

indirme linki ( iki teklink!)

Alıntı

Windows 9 1.96 Sade olanı:

Windows 9 1.96+ Chrome,7z programlar mevcut olanı

Alternatif link: Please login or register to see this link.
Pass:

Spoiler

7z şifresi: www.software182.com

Kaynak: Please login or register to see this link.

BilGi: Sistemler herkezin istifade edebilmesi için sadece paylaşıma sunulmuştur tarafımdan bizzat denenmemiştir.İndirip kuran kullanan herkez deneyimlerini konu altından paylaşırlarsa diğer arkadaşlarda haberdar olmuş olurlar ayrıca sistem detaylarına ilişkin mevcut kaynak link üzerinden de bilgi edinilebilir saygılarımla. :) 

Edited by forjest
  • Like 4
  • Thanks 3

buna benım ıco sımgelerını ayarlayıp turkce yapmak lazım :D da usenıyam

• Like 2

casper0007, 4 saat önce yazdı:

buna benım ıco sımgelerını ayarlayıp turkce yapmak lazım :D da usenıyam

Hocam sen üşenme tnctr ailesi hatırına. Hem sonra sana bu sistemi yapmak yakışır. Kolayları herkes yapar ama önemli olan zoru başarmak. Selamlar.

Forjest  hocam link ölü.

Edited by onuluturk
  • Like 1

uptobox linki sağlam çalışıyor denendi. :) 

Spoiler

8c2f4ef7ee9.png

kocamanadam  aşadaki link çalışıyor

UPTOBOX

Windows 9 açıklama web sitesinde bulunur:Please login or register to see this link.

İndirmek için aşadaki baglantıyı kullanabilirsiniz

Edited by cankusa
  • Like 2

Windows 9 alternatif linkler  konuya eklendi güncellendi! bilgilerinize sunulur.  :) 

Upd13/Mart/2019

• Like 2

kilicmuhsin, 13.03.2019 - 20:33 yazdı:

Orijinal 8.1 Türkçe versiyon indirip themepack yaması uygulanarak içersindeki Windows 7 teması kullanılabilir.

Başka da gözüken bir özelliği yok.

Edited by KiT

Biraz evvel Aeroglass özelliğini denemek için kendi sistemime yükledim gerçekten güzel özellik ancak filigran sağ alta yerleşti onu kaldıramadım can sıkıcı biraz. :( 

Spoiler

Please login or register to see this link.  64 bit |  Please login or register to see this link.  

kaynak: Please login or register to see this link.

0875e73cfe5.png

Forjest  resimdeki yazıyı tam göremiyorum ama sorun bu ise aşadakini deneyebilirsiniz

Windows'u Etkinleştir Uyarısını Kaldırmak için

• Like 1

forjest, 4 saat önce yazdı:

Windows 9 alternatif linkler  konuya eklendi güncellendi! bilgilerinize sunulur.  :) 

Upd13/Mart/2019

altarnatıf lınk boyutları farklı sebebı ne ola buda benden

Edited by casper0007

İlgin için sağol kardeşim.

Sanıyorum aeroglass_yapımcısı yeni versiyonuna site reklamı için filigran koymuş,windows'un lisans iletisi gibi  ancak değil bir an bende öyle düşündüm sonrasında,regedit kayıt defterinde arama yaptım herhangi bir girdiye rastlamadım.Sanıyorum, "c:\aeroglass" dizindeki uygulamada bulunan .dll dosyalarının herhangi birinden filigranı ekliyor olabilir bulamayınca sıkılıp aldığım kurtarma geri yükleme noktasına yükledim sistemi tekrar'dan.

Konuya eklediğim kaynak linkinden incelediğim kadarı ile,boyutu büyük olan "1. 96+"  üzerinde,chrome,7z uygulamalarının bulunduğu bunun dışında herhangi bir fark olmadığı belirtilmiş ikisininde esasen aynı sistem olduğu notu düşmüş yapımcısı.

Sistemin gorsellemesını deıstırıp dıl paketı ekleyım dedım bıyere kadar sıkıntı yok ama oynanmıs sıstemler de dıl paketı yukleme problemı yasadım boyle olunca proje ıptal oldu

bende orjınal kalıp uzerınden calısma yapmayı planlıyorum nasıp bakalım ne yapabılecegım en kotu bırakırım zaten 7 bana yetıror

• Like 2