Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Firefox Bug Bildirimi

SoNKraL_
 Share

Recommended Posts

Firefox bug bildirimi

Firefox'a bug bildirimi nasıl sağlarım ?

1.0 sürümünden beridir firefox kullanıyorum.Lakin son 2-3 (61-62-63) sürümdür düzelmeyen beta sürümlerdede ısrarla devam eden bug var bunu bildirmek istiyorum.Lakin nereye bildireceğim hakkında en ufak bir fikrim yok googleda arattım herkes farklı bir yere yönlendirmiş sorun firefox'u tamamen kaldırınca(çerez,tüm veriler vs) veya firefox'u yenile deyince çözülüyor lakin bir süre sonra tekrar ortaya çıkıyor.

Evet resimdeki gibi bug küçük gözüksede bir süre sonra rahatsız etmeye başlıyor sitelerde gezerken gözüm takılıyor oraya normalde böyle küçük şeyleri takıntı haline getirmem ama sürekli tekrar edince baydım artık.

b6oOnd.jpg

Benim de son sürümde mouse takılmaları oluyor 54 müydü 56 mıydı neydi ondan öncesi çok memnundum. Gittikçe kötüleşiyor. Eski eklentilerimi kullanamıyorum, firefox harici browser da kullanamıyorum, 5-6 bilgisayarda çalışıyorum, mozilla klasörümün yedeği sürekli yanımda oluyor. Ara sıra synch kullanıyorum

efe34, 2 saat önce yazdı:

Benim de son sürümde mouse takılmaları oluyor 54 müydü 56 mıydı neydi ondan öncesi çok memnundum. Gittikçe kötüleşiyor. Eski eklentilerimi kullanamıyorum, firefox harici browser da kullanamıyorum, 5-6 bilgisayarda çalışıyorum, mozilla klasörümün yedeği sürekli yanımda oluyor. Ara sıra synch kullanıyorum

mouse takılması yedeklerden kaynaklı sekronizasyonla geçişte o problem olmuyor 1 yedeği 4-5 pcye kurunca sıkıştırılmış veritabanını çözerken takılmaya sebebiyet veriyor ayrıca firefox ve chrome güncellendikçe ağırlaşmaya başladı eskiden olsa mesela herşeyi ayarladıktan sonra yedek klasörü alıyordun 350 mb falan oluyordu eskiden 80 yerimi - ve verilerle. Şuan 55 yerimi var ve verilerle 1 gbta yakın yer kaplıyor. Eskiyle arasında dağlar kadar fark var.Ayrıca garip olan şu 64 bit sistemde 32 bit tarayıcı daha seri ve daha hızlı çalışıyor 64 bit ise daha ağır çalışıyor.Operanın ram kullanımı olayını keşke firefox ve chromede yapabilse 10 sekmede 300 mb ram kullanan Opera 10 sekmede 700 mb ram kullanan Firefox 10 sekmede 2 gb ram kullanan Chrome :(

Edited by RaZoRWounD
  • Like 1