Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 Rs5.final 1809 (refresh) 17763.107 - Türkçe M S D N

C@NgO
 Share

Recommended Posts

YAGMURADAM, 26.09.2018 - 16:30 yazdı:

C@ngo, bu esd dosyalarının MD5 ve SHA1 değerlerini de verebilir misiniz? Dosyaların doğru indirilip indirilmediğini kontrol etmek için. Saygılarımla

Dosyaların üzerinde SHA-1 Değerleri var zaten ayrıca vermeye gerek varmı?

Edited by C@NgO

YAGMURADAM, 10 dakika önce yazdı:

C@NgO, kusura kalma dosya isminde SHA-1 değerinin olduğunu bilmiyordum. Bu arada henüz yeni ama indirip deneme şansınız oldu mu? Saygılarımla

Evet yukarıda resmini verdiğim yeni kurulumdu.Esd dosyalarını iso formatında mega sitesine yüklüyorum bitince konuya ekleyeceğim.

Edited by C@NgO

durulovic, 8 dakika önce yazdı:

Merhaba bu aralar uzak kaldım da ms tarafından ne zaman dağıtılmaya başlanacak Rs5 bilginiz varmı ? Rs4'de rtm deyip geri çekmişlerdi umarım öyle bir durum yaşnamaz.

Bu dosyalar zaten windows'un sitesinden ve geri çekerlermi çekmezlermi onu bilemem.

• Like 1

ekimde gelecek olan güncelleme başkamı? 119ho1 miydi ne öyle bir versiyon numarası vardı. o rs 4 müydü? bu güncelleme gelirse ekimde updateden  sistem bozulmasın diye yüklemek istemezsek yüklemeyebiliriz değilmi?

ben 2-3 ayda bir temiz format atmak veya büyük güncelleştirmelerle sistemi bozmak istemiyorumda..

abdulhey_, 48 dakika önce yazdı:

ekimde gelecek olan güncelleme başkamı? 119ho1 miydi ne öyle bir versiyon numarası vardı. o rs 4 müydü? bu güncelleme gelirse ekimde updateden  sistem bozulmasın diye yüklemek istemezsek yüklemeyebiliriz değilmi?

ben 2-3 ayda bir temiz format atmak veya büyük güncelleştirmelerle sistemi bozmak istemiyorumda..

Erteleme yapabilirsin.

Edited by DJ_Rush

cuneyt78, 26 dakika önce yazdı:

rs4 17133,1 olarak çıkmıştı. sonra düzeltme olarak 17134,1 çıktı.

inşallah bunda da aynı durum olmaz

Birşey olmaz ufak bir güncellemeyle sürüm yükselir.

Zaten büyük bir değişiklik yok. Küçük bir sürüm atlamayla da gelmez. İyileştirme olur sadece.

abdulhey_, Bir saat önce yazdı:

10 ekimde gelecek olan RS5 güncellemesi 2 ekime alındı.

https://www.howtogeek.com/fyi/windows-10s-october-update-redstone-5-will-be-released-on-october-2nd/

C@NgO, 3 dakika önce yazdı:

10 ekimde gelecek olan RS5 güncellemesi 2 ekime alındı.

https://www.howtogeek.com/fyi/windows-10s-october-update-redstone-5-will-be-released-on-october-2nd/

Rs4 deniyordu. Versiyon numarası da 19h01 öyle bir şey di. 

E şimdi rs4 bittide geçeceğimiz sürüm bu mu?  Búyük güncellemeyi pas geçip sürekli kurulu 1803 enterprise x64 ú kullanmanın yolu varmı?

Bu arada Mega  ya üyeyim ama 4gb için kotanız dolu diyor.  Userscloud a falan yüklenemiyormu?

abdulhey_, 6 dakika önce yazdı:

Rs4 deniyordu. Versiyon numarası da 19h01 öyle bir şey di. 

E şimdi rs4 bittide geçeceğimiz sürüm bu mu?  Búyük güncellemeyi pas geçip sürekli kurulu 1803 enterprise x64 ú kullanmanın yolu varmı?

Bu arada Mega  ya üyeyim ama 4gb için kotanız dolu diyor.  Userscloud a falan yüklenemiyormu?

Güncellemeyi kapatıp yüklemezsin -kendi alanına at dosyaları megasync programıyla indir.

abdulhey_, 3 dakika önce yazdı:

Diğer güncellemeleri yükleyebilir miyim  onu gizlersem? 

Evet Mega da temizlik yapayım. Telefondan yazıyorum şu an.

Hayır yükleyemezsin tüm güncellemeleri kapatır yada erteleme yaparsın.

• Like 1