Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Win10 Rs5.final 1809 (refresh) 17763.107 - Türkçe M S D N

C@NgO
 Share

Recommended Posts

abdulhey_, 4 dakika önce yazdı:

46gb kotam var. ama 2 gb indi kota aşıldı diye durdu.  5 saat sonraya süre verdi. 5 saat sonra devam edebilirim değilmi kaldığı yerden?

46 gb alanın var Megasync masaüstü programıyla indirseydin keşke devam etmez sanırım.

Edited by C@NgO

Uodateye gelince yüklesek sorun olurmu? Update de boyutu ne olur? 

Yedek almakta sorun oldu yav. Lazım olan var olmayan var güncel olan var olmayan var.  Her taraf yedek oluyor.  Mesela Mega bulutta arayıp bulamadığım telefonun romu varmış. Devamlı düzenli olmayınca böyle önemli şeyleride unutuyorsun.   Hatta Mxp v2 bile varmış ?

abdulhey_, 12 dakika önce yazdı:

Mega uygulaması ile indiriyordum yine 1gb da kesildi bu sefer. Başka yükleme sitesi ne yüklenmeden indiremicem herhalde. 

Mega uygulamasında kesilmiyordu esd dosyasını indirin(

http://fg.ds.b1.download.windowsupdate.com/d/Upgr/2018/09/17763.1.180914-1434.rs5_release_clientconsumer_ret_x64fre_tr-tr_c4509d726b129b5620f3bb84a95b36c47f618a9b.esd

Esd Decrypter

https://www83.zippyshare.com/v/nfk8ZXdE/file.htm

dosyasını da indirip bir klasöre çıkartın win 10 esd dosyasını içine atın ve decrypt.cmd dosyasını çalıştırın açılan ekranda 1 sonra tekrar 1 basıp enterleyin

iso dosyanız hemen esd dosyasının yanında oluşacaktır. win10 esd dosyasının doğru inip inmediğini kontrol etmek için dosya adında bulunan sha-1 Hash (c4509d726b129b5620f3bb84a95b36c47f618a9b) değerini indirdikten sonra kontrol edin.

Edited by C@NgO

@C@NGO teknik admin kısıtlaması var. her indirmeye izin vermiyor.  evden denemem gerekecek veya hızlı indirilebilen genel bir upluad sitesine yüklemeniz gerekecek. yükleseniz bile upluad hızı uzun sürerse yine anlamı olmayacak. en mantıklısı evden indirmek olacak. sağolun.

ney69, 6 dakika önce yazdı:

Cango üstad teşekkürler. 

Bir sorum olacak yalnız, businnes esd içindeki PRO yanlış bilmiyorsam PRO for Workstation versiyon olması lazım, doğrumudur acaba diye sorsam.

Kurup baktınızmı Workstation sürümleri ayrı bir esd dosyasında verileceğini duymuştum henüz çıkmadı.

C@NgO, 6 dakika önce yazdı:

Ben kurup baktım normal windows 10 pro var.

Evet pro var . UUP indirmiştim ona bakıyorum şimdi, var gözüküyor onda sanala kurup bakacağım.

Business PRO ile CONSUMER PRO arasında acaba ne farklılıklar var bilgin varmıdır.

Edited by ney69

ney69, 19 dakika önce yazdı:

Evet pro var . UUP indirmiştim ona bakıyorum şimdi, var gözüküyor onda sanala kurup bakacağım.

Business PRO ile CONSUMER PRO arasında acaba ne farklılıklar var bilgin varmıdır.

Malesef aralarındaki farkı bilmiyorum birisi vl iş sürümü şirketlerde kullanılan diğeri ise normal sürüm.

• Like 1

abdulhey_, 3 saat önce yazdı:

Mega uygulaması ile indiriyordum yine 1gb da kesildi bu sefer. Başka yükleme sitesi ne yüklenmeden indiremicem herhalde. 

Ben de megadan indiriyordum dün akşam. 2 gb tan sonra kesildi.

Bugün tekrar açtım mega yı" tamamalanmamış indirmeleriniz var devam etmek istermisiniz" diye sordu ben de evet dedim.

Şimdi kaldığı yerden devam ediyor.

Opera kullanıyorum ve 2015 ten beri mega üyeliğim var.