Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Kullandıgım Modem Bozulmuşmudur?

AdnanGumus
 Share

Recommended Posts

Kullandıgım Modem Bozulmuşmudur?

S.A Arkadaşlar kolay gelsin iyi günler doğru yere konu açmışındır yada konu başlıgı iyidir yanlısim varsa adminler özürdilerim şimdidem  sorunum şu benim modemim tp link td-w8961n  bunu kullanıyorum 6 yıl olmuştur  internetten dosya indirirken hat hızı 1900 kb görüyor sayfalara bağlanırken 1, 2 dakkada baglanıyor  vpn vs hiçbirsey kullanımıyorum 24 saat modem açık hiç kapanmıyor arada bi reset atıyorum interner şirkenini  aradım sitelere cok geç bağlanıyorum diye uzaktan modeme bişi yaptı yine yavas baglanıyor servis yazdırdim ücretli geldi baktı servisçi arkadaş hatdeğerleri saglam  modem değiştirdedi  indirme yaparken sıkıntı yok 1900 kb  indiriyor modemin antenlerini degiştirsem düzelirmi kolay gelsin hepinize .

hadibeolsun, 2 saat önce yazdı:

6 yıl olmuş yeni modemlerden al.Bu arada alt yapı problemi yoksa binaya gelen telefon kutusunu bir kontrol etsinler.Orada da birşey yoksa daire ile kutu arasında sinyal kaçağı varsa onu kontrol ettir..

ustam servis binayi ve evede geldi servis bakti elinde sayacla sikinti yok dedi

deli_petro06, 5 saat önce yazdı:

Ara ara mı oluyor yoksa sürekli mi öyle? Ara ara oluyorsa genel bir sıkıntı diyebilirim. Ancak sürekli oluyorsa işletim sisteminle alakalı yada modemle alakalı olabilir. Modemden şüpheleniyorsan binanızda herhangi bir kişiden modem alıp deneme yanılma yöntemi ile çözebilirsin.

s.a deli-petro06 kardeşim yeni modem almıştı asus marka kareli siyah yeni olandan aldım kardeşimden modemi denedim sorunsuz açılıyor 3   5  saniye anca sürüyor açması bazı testleri yaptım amaç antenleri degiştirsem iyi olurmu derdim bu kolay gelsin iyi günler

abdulhey_, 9 saat önce yazdı:

senin modeme özel bir hata var bence . benim ttnetten ilk aldığım bilgisayarın modemi duruyor ve hala çalışıyor. 13 yıl oldu.

ne hası var ttnetten degil magzadan aldım antenleri degiştirsem iyi olurmu derdim bu kolay gelsin iyi günler

blonde78, 4 saat önce yazdı:

DNS değiştirip dene.mesela google dns lerini dene.

dns ne alaka amaç antenleri degiştirsem iyi olurmu derdim bu kolay gelsin iyi günler