Jump to content
TNC-TR
Sign in to follow this  
mephistooo2

Windows 10 Version 1809 RS5 RTM 64 Bit Tüm Sürümler

Recommended Posts

mephistooo2 Hocam Enterprise RS5 MSDN mi yoksa yoksa siz mi güncelleştirdiniz. Normalde ayrıca yayınlanıyor galiba...

Edited by mycell2520

MSDN değil, kendim hazırladım....

Artık Microsoft MSDN dışında birden fazla kanaldan Windows 10 sürümlerini piyasaya sürüyor....

Bence artık illa MSDN olmalı anlayışından vazgeçilmeli...

• Like 2

@mempistoo;

kardeş sistemimizin rs5 mi rs4 mü olduğunu nerden anlıyoruz?

Bay_RC, 1 dakika önce yazdı:

@mempistoo;

kardeş sistemimizin rs5 mi rs4 mü olduğunu nerden anlıyoruz?

Versiyon numarasından anlıyoruz...

mephistooo2, 16 dakika önce yazdı:

MSDN değil, kendim hazırladım....

Artık Microsoft MSDN dışında birden fazla kanaldan Windows 10 sürümlerini piyasaya sürüyor....

Bence artık illa MSDN olmalı anlayışından vazgeçilmeli...

Hocam Msdn olmasından ziyade enterprise sürümüne RS5 e siz yükselttiniz yoksa Microsoftun dağıttığı sürüm mü demek istemiştim. Ben Windows 10 un Enterprise x64 sürümünü ilk çıktığında telefonla aktifleştirme yöntemi ile aktifleştirmiştim.  Windowsun büyük güncellemelerinde iso dosyasını indirip üzerinden güncelleme yapıyorum. Olmadı sıfırdan kurulum yapıp lisanslıyorum. 

mycell2520, 1 saat önce yazdı:

Hocam Msdn olmasından ziyade enterprise sürümüne RS5 e siz yükselttiniz yoksa Microsoftun dağıttığı sürüm mü demek istemiştim. Ben Windows 10 un Enterprise x64 sürümünü ilk çıktığında telefonla aktifleştirme yöntemi ile aktifleştirmiştim.  Windowsun büyük güncellemelerinde iso dosyasını indirip üzerinden güncelleme yapıyorum. Olmadı sıfırdan kurulum yapıp lisanslıyorum. 

Ben yükseltme yapmadım sadece  Microsoftun dağıttığı  sürümleri birleştirme ve NetFramework 3.5 entegresi yaptım.

• Like 1

dosya içinde  Windows 10 Home Single Language veWindows 10 Pro Single Language diye dosya var normalde pro single diye bir süürm görmedim bu doğru bir sürümmü yoksa yanlışlıkmı oldu

mustafakarasan, 2 dakika önce yazdı:

dosya içinde  Windows 10 Home Single Language veWindows 10 Pro Single Language diye dosya var normalde pro single diye bir süürm görmedim bu doğru bir sürümmü yoksa yanlışlıkmı oldu

Yanlışlık yok, resimlerde hangi sürümler yazıyorsa ISO dosyasının içinde o sürümler var...

güzel çalışma sağolun. kurulumda sürüm seçenek sayfası biosa gömülü key varsa çıkmıyormu?  çıkmıyorsa konuya cfg dosyası ve bilgisini eklersek iyi olur diye düşünüyorum. 

Final sürüm değiştirilebilirmiş: upgrade ile pcdeki dosyaları silinenler varmış: ve bu 3 ay önce rapor edilmiş

Please login or register to see this link.

Fiyasko!!!!!

Selam tekrar Linux

Microsoft has blocked the distribution of Windows 10 October 2018 Update after the signals from the users regarding inexplicable deletion of their documents following the update,

Some Windows Insiders have reported this issue as early as 3 months ago 

Edited by efe34
  • Like 1

WindowsUpdateBox.exe is the installer, they can fix it of it's the issue

they can also apply CU to the deployed OS before initiating installation

Upgrade öncesi güncelleme verip düzeltecekler anladığım kadarıyla

Edited by efe34

efe34, 5 saat önce yazdı:
WindowsUpdateBox.exe is the installer, they can fix it of it's the issue

they can also apply CU to the deployed OS before initiating installation

Upgrade öncesi güncelleme verip düzeltecekler anladığım kadarıyla

ne oldu hani bodoslama dalıyorduk..aynen dediğim oldumu? ee ben yükselttim updateden ne olcak şimdi? pek silinen bir şey görmedim ben ama..

abdulhey_, 7 saat önce yazdı:

ne oldu hani bodoslama dalıyorduk..aynen dediğim oldumu? ee ben yükselttim updateden ne olcak şimdi? pek silinen bir şey görmedim ben ama..

Upgrade gibi saçmasapan bir yöntemi bugüne kadar hiç denemedim(upgrade olsun diye saatlerce bilgisayar başında beklemedim bazıları gibi,) verilerimde kaybolmadı sıfırdan format attım her yeni sürüm çıktığında :ayrıca işletim sisteminin olduğu harddiskte hiç veri bulundurmam. Tek önemli verim mozilla klasörümdür sürekli yedek alırım. Downlad klasörüm de 2. disktedir 4 tane disk takılıdır ana makinamda.

Bilgilendirme amaçlı zarar gören olmasın diye yazmıştım.

İyi forumlar

• Like 2

efe34, 5 saat önce yazdı:

Upgrade gibi saçmasapan bir yöntemi bugüne kadar hiç denemedim(upgrade olsun diye saatlerce bilgisayar başında beklemedim bazıları gibi,) verilerimde kaybolmadı sıfırdan format attım her yeni sürüm çıktığında :ayrıca işletim sisteminin olduğu harddiskte hiç veri bulundurmam. Tek önemli verim mozilla klasörümdür sürekli yedek alırım. Downlad klasörüm de 2. disktedir 4 tane disk takılıdır ana makinamda.

Bilgilendirme amaçlı zarar gören olmasın diye yazmıştım.

İyi forumlar

yazarken cas taki bilgileri falan düşünüp , insider preview yazısını görüp, en tutarlı sürümün rs4 son sürüm olduğunu belirttiklerini rs5 in henüz yeterince güvenli ve tutarlı olmayacağını çünkü geniş kitleye yayılmadığından ne gibi buglar olabileceğini bilmediklerini söylediklerini okuduğumu söyleyip updateden de ilk defa yükseltmeyi düşündüğümü ama söylentilerin şüpheli olduğunu tutarsızlık olduğunda ne yapacağımızı ta yükseltmeden önce belirtmiştim sizde tepki göstermiştiniz. öyle şey olurmu bu final rtm sürüm diye. evet olmamalıydı. saçma gibi görünüyordu. ama malesef haklı çıktım ve oldu.

şimdi gayet mantıklı yazıyorsunuzda kaç kere sordum update den yükseltmek sakıncalı olurmu diye olmaz demiştiniz o zaman:)  bende zarar gören olmasın diye yazdım sizin gibi ama siz tutarsızlık falan olmaz bildiğinden değil bodoslama yazıyor demiştiniz. :)  bu durummda ben dememişmiydim ben haklı çıktım demekte aslında sevinilecek değil saçma bir durum ama malesef oldu.

yani olan oldu olanla ölene çare yokmuş durumuna geldik. ama işte bundan sonra ne yapabilirim buna karşı ondan emin değilim.? old klasörü durduğuna göre geri yüklemek ne kadar çözüm olur bilemem . böylece kalsa olmazmı? benim durumumda olanlar için microsoft ne yapar? yokmu sayıp yeni rs5 mi yayınlar yoksa bizim içinde düzeltme yaması falan yayınlarmı?

amaç temiz format angaryasından kurtulmaktı yine temiz formata mahkum kaldık gibi oldu. 

Edited by abdulhey_
  • Like 1

abdulhey_, 56 dakika önce yazdı:

yazarken cas taki bilgileri falan düşünüp , insider preview yazısını görüp, en tutarlı sürümün rs4 son sürüm olduğunu belirttiklerini rs5 in henüz yeterince güvenli ve tutarlı olmayacağını çünkü geniş kitleye yayılmadığından ne gibi buglar olabileceğini bilmediklerini söylediklerini okuduğumu söyleyip updateden de ilk defa yükseltmeyi düşündüğümü ama söylentilerin şüpheli olduğunu tutarsızlık olduğunda ne yapacağımızı ta yükseltmeden önce belirtmiştim sizde tepki göstermiştiniz. öyle şey olurmu bu final rtm sürüm diye. evet olmamalıydı. saçma gibi görünüyordu. ama malesef haklı çıktım ve oldu.

şimdi gayet mantıklı yazıyorsunuzda kaç kere sordum update den yükseltmek sakıncalı olurmu diye olmaz demiştiniz o zaman:)  bende zarar gören olmasın diye yazdım sizin gibi ama siz tutarsızlık falan olmaz bildiğinden değil bodoslama yazıyor demiştiniz. :)  bu durummda ben dememişmiydim ben haklı çıktım demekte aslında sevinilecek değil saçma bir durum ama malesef oldu.

yani olan oldu olanla ölene çare yokmuş durumuna geldik. ama işte bundan sonra ne yapabilirim buna karşı ondan emin değilim.? old klasörü durduğuna göre geri yüklemek ne kadar çözüm olur bilemem . böylece kalsa olmazmı? benim durumumda olanlar için microsoft ne yapar? yokmu sayıp yeni rs5 mi yayınlar yoksa bizim içinde düzeltme yaması falan yayınlarmı?

amaç temiz format angaryasından kurtulmaktı yine temiz formata mahkum kaldık gibi oldu. 

çözüm buldular bekleyin

kayıp dosyanız yoksa sıfırdan format atın

Edited by efe34

efe34, 16 dakika önce yazdı:

çözüm buldular bekleyin

kayıp dosyanız yoksa sıfırdan format atın

Şaka yapmasanda yapmasanda hiç komik değil! Mütevaziliğimin aptallık olarak değerlendirilmesinden hiç hoşlanmam! 

abdulhey_, 4 dakika önce yazdı:

Şaka yapmasanda yapmasanda hiç komik değil! Mütevaziliğimin aptallık olarak değerlendirilmesinden hiç hoşlanmam! 

şaka maka yapmadım kardeşim yazdığımı iyi oku:

çözüm buldular bekleyin dediler dosyaları kaybolanlar için

açık ve net yaz mışım kayıp dosyanız yoksa format atın msdn iso ile dedim sürüm değiştirmeyecekler bug varsa bile update ile halledecekler

ki problem rs4 te: rs4e CU verecekler upgrade ile sorun olmaması için fixleyecekler

Edited by efe34

Sıfırdan hangisini formatlayacağız. Bunu belirtsene. Rs 5 i formatlanmaz herhalde. Değilmi? 

abdulhey_, 4 dakika önce yazdı:

Sıfırdan hangisini formatlayacağız. Bunu belirtsene. Rs 5 i formatlanmaz herhalde. Değilmi? 

RS5 MSDN sürüm tabi ki ben memnunum 4 ten daha iyi. isolar forumda verildi

64 bit kullanıyorsanız

tr_windows_10_consumer_edition_version_1809_updated_sept_2018_x64_dvd_285646fe

veya

tr_windows_10_business_edition_version_1809_updated_sept_2018_x64_dvd_affb64d2

Wzor posted on twitter the following...

" The final release number of Windows 10 Version 1809 # October2018Update will not change, it will remain Build 17763, release #CumulativeUpdate and reissue new ISOs with an integrated update ... * Affected platforms: p.s: you will have to pump all ISOs again ..."