Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Windows 10 Rs5 Ltsc 2019 Mağaza Etkinleştirme

MrRush
 Share

Recommended Posts

Üstat bu ltsc sürümünden windows 10 FlatLite LTBS 2018 gibi bir çalışma gelir mi? Denemek için kurdum sonra FlatLite LTBS'ye geri döndüm. İlerde buna benzer çalışma gelirse o zaman geçeceğim.

Edited by maho19951

iyi de ltsc yi zaten en başta windows mağaza ve cortananın olmamasıyla birlikte xbox, oyunlar, hava durumu, posta vb ıvır zıvırlar olmadığı için tercih ediyoruz. magaza kullanacaksanız pro sürümünü kullanın derim :) seri ve akıcı bir windows 10 sistem kullanmak isteyen KESİNLİKLE windows mağaza dan uzak durur durmalıdır.

Edited by Django

Django, 6 saat önce yazdı:

iyi de ltsc yi zaten en başta windows mağaza ve cortananın olmamasıyla birlikte xbox, oyunlar, hava durumu, posta vb ıvır zıvırlar olmadığı için tercih ediyoruz. magaza kullanacaksanız pro sürümünü kullanın derim :) seri ve akıcı bir windows 10 sistem kullanmak isteyen KESİNLİKLE windows mağaza dan uzak durur durmalıdır.

İstisnai durumlar için lazım olur. Pro sürümdeki gibi reklam yazılımları ve istenmeyen appler yok en azından. Ben mesela Groove Music uygulamasını beğenirim. Dolby Atmos kullanacaksın Mağza lazım. İşte bu durumlar için ilaç gibi.

• Like 1

Groove Music uygulaması benim için yersiz gereksiz de Dolby Atmos başka tabi onun için de mağazaya katlanılır mı bilmiyorum? sen ki lite sistemler üstadlarındansın Dolby Atmos lu magaza gerekmeyecek şekilde sisteme dahil edilemez mi?

Django, Bir saat önce yazdı:

Groove Music uygulaması benim için yersiz gereksiz de Dolby Atmos başka tabi onun için de mağazaya katlanılır mı bilmiyorum? sen ki lite sistemler üstadlarındansın Dolby Atmos lu magaza gerekmeyecek şekilde sisteme dahil edilemez mi?

Dolby Atmos Mağza uygulaması olduğundan buna bağlı çalışır. Mağza olmadan çalıştırmak için fikrim yok araştırmak lazım.

• 2 hafta sonra ...
amazoom, 9 saat önce yazdı:

nasıl Türkçe yaparız mağazayı

Mağzayı aç ve güncelleme kontrolü yap. Güncelleme olucak onu yükle ve Türkçe kullanmaya başla.

Please register to see this content.

Edited by DJ_Rush
  • Like 2

• 4 hafta sonra ...
ejderfunk, 1 saat önce yazdı:

windows 10 17763.134 versiyonu store gelmiyor

Aynı derlemeyi kullanıyorum bende Mağaza aktif.

Geliştirici Ayarlarından Geliştirici Modunu aktif edin ve tekrar deneyin. Çünkü bende bazı uygulamalar bunu gerektiriyor.

Spoiler

• Like 1

DJ_Rush, 3 saat önce yazdı:

Aynı derlemeyi kullanıyorum bende Mağaza aktif.

Geliştirici Ayarlarından Geliştirici Modunu aktif edin ve tekrar deneyin. Çünkü bende bazı uygulamalar bunu gerektiriyor.

İçeriği Görüntüle

olmuyor

efe34, 13 saat önce yazdı:

olmuyor

Mağazayı 3.parti araçlarla kaldırıp tekrar deneme yapılabilir veya bu komutu kullanarak kaldırabilirsin.

WindowsPowerShell Yönetici Olarak çalıştır

Spoiler

Get-AppXPackage -Name "*WindowsStore*" | Foreach {Remove-AppxPackage $_.PackageFullName}
Get-AppxProvisionedPackage -Online | Where DisplayName -eq Microsoft.WindowsStore | Remove-AppxProvisionedPackage -Online

• Like 1

Windows 10 üzerinden VWare ile ağ hatası aldım şaka gibi :) şimdiye kadar hiç karşlılaşmadığım hata.

macOS üzerinden sanal kuruyorum ağ lazım çünkü.

Yine de bu Mağaza yükleme sorununa temiz kurulum çözüm oluyormuş. MDL de söylenenlere göre.

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 6 dakika önce yazdı:

Windows 10 üzerinden VWare ile ağ hatası aldım şaka gibi :) şimdiye kadar hiç karşlılaşmadığım hata.

macOS üzerinden sanal kuruyorum ağ lazım çünkü.

Yine de bu Mağaza yükleme sorununa temiz kurulum çözüm oluyormuş. MDL de söylenenlere göre.

temiz kurulumdan şüphelenmiştim zaten: ben ilk çıktığında kurmuştum.

virtualboxta deniyorum şimdi

Edited by efe34