Jump to content

Windows 10 Rs5 Ltsc 2019 Mağaza Etkinleştirme

MrRush
 Share

Recommended Posts

Evet temiz kurulum yapmalısın. Yüklemede sorun yok. Yüklerken de Ad Store klasörü masaüstünde olsun. 

Sıfır kurulumdan sonra ilk yüklenmesi gereken araçlardan. Daha sonra özelleştirmelerinizi yapın.

Please register to see this content.

efe34, 8 dakika önce yazdı:

17763,107 ile mi temiz kurulum yapıp denediniz, ben onu deniyorum (enus) .165 e update edip deneyeceğim

edit: olmadı

Sanalda tr_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_cdd54ad3.iso kullandığım kalıp. En günceli bu.

17763.1

Güncelini(17763.134) zaten kullanıyorum önceki yorumlarda caps atmıştım. Bunda da sıkıntı olmadı.

DJ_Rush, 42 dakika önce yazdı:

Sanalda tr_windows_10_enterprise_ltsc_2019_x64_dvd_cdd54ad3.iso kullandığım kalıp. En günceli bu.

17763.1

Güncelini(17763.134) zaten kullanıyorum önceki yorumlarda caps atmıştım. Bunda da sıkıntı olmadı.

bendeki şu SW_DVD5_WIN_ENT_LTSC_2019_64-bit_English_MLF_X21-96425.iso (17763.107)

update yapmadan denerim zaman olursa sonucu yazarım

edit :oldu @DJ_Rush teşekkürler

Edited by efe34

EgeGrkn, 24 dakika önce yazdı:

mydigitallifedan alıntı olduğunu belirtmelisin açtığın konularda kodlar aynı. ki bu çalışmanın yayınlanmasında benimde emeğim çoktur mydigitallifeda. bütün testlerini ben yaptım.

Paylaşsaydın o zaman. Madem yapımcısın.

Neden paylaşmadın? Yararlanmamızı mı istemdedin?

Birileri paylaşınca ''alıntı olduğunu belirtseydin'' ?

Ben yaptım bunu demedim zaten. Bilen bilir kimin yaptığını. 

Edited by DJ_Rush

DJ_Rush, 54 dakika önce yazdı:

Konu mydigitallifeda paylaşıldı orda paylaşılan şeyi burda paylaşmanın anlamını görmedim çünkü zaten kendi sitemde paylaşmıştım. sadece şu linktende gördüğüm kadarı ile yanlış bilgilendiriyorsun çünkü sende biraz yanlış anlamışsın olayı, bu olabilir tabi birşey demiyorum sadece fikir tito arkadaşımızdan çıktı, GOD666 tarafından scriptlere döküldü. senin yaptığını zannettiğin abbodi1406 sadece 1809 için dosyaları güncelledi. onlarda şuanda tam güncel değiller zaten. bense script aşamasındayken yani daha yapılırken, testlerini yaptım, GOD666 arkadaşımız için. sanada paylaşma vb şeyler söylemedim. sadece alıntı olduğunu lütfen belirt dedim. bu kadar basit. ben kendi sitemde zaten paylaşıyorum test aşamasından beri yani mydigitallifeda yokken bile paylaşmıştım. kırıcı olmaya, sert konuşmana gerek yok.

Edited by EgeGrkn

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

yapımcı degil tester. yani deneyen hatalarını bildiren sıradan bi kişi. herkes herseyde hataları bildirir normal bu. kullanıyorsan bildirirsin düzeltilir.

ayrıca ne kadar yardımcı olmuski zatı muhterem nickini versede bizde görsek kimmis.  kimse alıntı diye eklemek zorundada degil. kendisinin kokteyl isletim sistemi cıkarmıs yeni. forumdigitallife dan elbet birşey almıstır. teşekkür etmismi acaba:) ayrıca adam evet kendi sitesindede paylasmıs. nasıl görmedik biz türkiyenin önde giden fifi blogunda paylasılmıs. cok büyük şey kacırdık.:) baska seylerle ugrasın. elalemin forumdigitallife ini alıntı eklemis eklememis sizene.

Edited by oopmr

DJ_Rush, 12 dakika önce yazdı:

Bu sözlerin seni ele verdi.

Hadi sana kolay gele.

Ben alıntı yapmakdan bahsediyorum sense hala kendi bildiğini okuyorsun ve sen paylaşsaydın o zaman diyorsun. Sana birşey anlatamayacağım belli, uzun bir zaman sonra umarım yanlışlıkla dönersin ve bu yazılarını okursun.. hayatında başarılar

oopmr, 7 dakika önce yazdı:

yapımcı degil tester. yani deneyen hatalarını bildiren sıradan bi kişi. herkes herseyde hataları bildirir normal bu. kullanıyorsan bildirirsin yapımcısı düzeltir.

ayrıca ne kadar yardımcı olmuski zatı muhterem nickini versede bizde görsek kimmis.  kimse alıntı diye eklemek zorundada degil. kendisinin kokteyl isletim sistemi cıkarmıs yeni. forumdigitallife dan elbet birşey almıstır. teşekkür etmismi acaba:)

Ben program yayınlanmadan önce test eden kişiyim bug reporter değilim. Neyse onuda anlamamışsınız. Arıca senelerce teşekkür ettim :) hemde özel olarak teşekkür ettim merak etmeyin :) ayrıca belirtmek zorunda başkasının çalışmasıysa. hırsız değildir arkadaş diye düşünüyorum sonuçta. beni bilen binlerce kişi biliyor merak etmeyin sadece paylaşım yaptığımız mecralar farklı ben ufak bir tavsiyede bulunmuştum ama tnctrnin nasıl bir yer olduğunu ve neden paylaşımdan uzak durduğumu tekrar hatırladım. konuyu nerelere çektiniz. teşekkürler hatırlattığınız için burayı hepinize iyi günler dilerim

Edited by EgeGrkn

EgeGrkn, 2 dakika önce yazdı:

Senelerce teşekkür ettim :) hemde özel olarak teşekkür ettim merak etmeyin :) beni bilen binlerce kişi biliyor merak etmeyin sadece paylaşım yaptığımız mecralar farklı ben ufak bi tavsiyede bulunmuştum ama tnctrnin nasıl bir yer olduğunu ve neden paylaşımdan uzak durduğumu tekrar hatırladım. teşekkürler hatırlattığınız için hepinize iyi günler dilerim

İşletim sistemi cıkartmıssın ben açıkta bir teşekkür kisilere görmedim. Emekten bahsediyorsan önce kendin aldıgın herkese yardımı dokunan tüm kisilere teşekkür etmem gerek.

oopmr, 7 dakika önce yazdı:

İşletim sistemi cıkartmıssın ben açıkta bir teşekkür kisilere görmedim. Emekten bahsediyorsan önce kendin aldıgın herkese yardımı dokunan tüm kisilere teşekkür etmem gerek.

işletim sistemimi ntlite ile yapıyorum para ödediğim program ile. ntliteye teşekkürmü etmeliyim. he diyorsan içindeki netframework ve visuali sen yapmadın? o siteyede para ödeyerek onları indiriyorum ve her konuya teşekkür ediyorum ve kendi siteme credite onları yazıyorum. burdaki konuyada credit olarak kendi sitemde belirttiğimi yazıyorum. keşke okusanız önce :) daha cevap vermeyeceğim çünkü çok saçma. iyi günler

Edited by EgeGrkn

EgeGrkn, 25 dakika önce yazdı:

işletim sistemimi ntlite ile yapıyorum para ödediğim program ile. ntliteye teşekkürmü etmeliyim. he diyorsan içindeki netframework ve visuali sen yapmadın? o siteyede para ödeyerek onları indiriyorum ve her konuya teşekkür ediyorum ve kendi siteme credite onları yazıyorum. burdaki konuyada credit olarak kendi sitemde belirttiğimi yazıyorum. keşke okusanız önce :)

Okudum konunuzu. Sitenize söyle bir baktım. Teşekkürlerin açıkca konunun en sonunda yapılması gerekir. Sitenize herhangi bir yerde degil.

Ntlite ile islem yapılmıstır diye ekleyebilirsin. Eklenen tüm icerikler icinde açık sekilde paylasım yaptıgınız yer sitede kisilere tek tek teşekkür etmeniz gerek.

Para verince belirtilmiyorsa sana para verelimde, anlamsız muhabbet döndürme başka işlerle ugrasın.?

Herkes forumdigitallife i bilmez. Nette ugduruk konuda cok. Paylasımın amacı yardımcı olmaktır. Adam paylasmıs alıntı diye belirtmek zorundada degil. TNCTR iyi begenmiyorsan paylasım yapmak zorunda degilsin. Girmek zorundada degilsin.

"Ücretsiz Olanlara İse Yardım Edilmiş Ve Credit Kısmına Adım Yazılmıştır. Bu Sebeple Hiçkimse Ve Hiçbirşeye Credit Göstermiyorum."

?

Edited by oopmr
  • Like 1
  • Haha 1