Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Realtek Ses Sürücüsünde Son Nesil Dobly Atoms,sound Blaster çalıştırma

istanbul82
 Share

Recommended Posts

Realtek ses sürücüsüne son nesil Dobly atoms,Sound Blaster çalıştırma

Dashboard.jpg

Arkadaş bu son teknikle sisteminizde çalıştımadığımız profosyonel dsp efect kalmaz....birazcık uğraştırıcı vakit alıcı bir iştir onuda yazıyım.....iki tıkla  acemi işi kurarım diyenler hiç uğraşmasın...sırayla püf noktalarını yazıyorum...

dobly atoms u baz alarak açıklıyorum....

1.rs4 rs5 kullananların kütüphane dosyalarıyla uğraşmasına gerek yok....direk kurulumlara geçsin...

2.siteden indrdiğimiz sürücüyü dobly 3.2 seçerek kuruyoruz...

3.dobly atoms appı kuruyoruz...

4.preset dosyalarını atıyoruz...

5.fx i yöenetici modunda başlatıp kullancağımız sürüüyü dobly 3.2 modunda fx liyoruz....ilgili videoyu koyuyorum ..dikkatlice izlerseniz yaparsınız...

https://www.youtube.com/watch?v=yw67mhoorXY

kaynak sistesinide iyice inceleyin......sound blaster connet dahil bir çok ses dspsi sorunsuz çalışmakta bu yöntemle...

http://puresoftapps.blogspot.com/2018/04/realtek-apo-driver.html

http://puresoftapps.blogspot.com/2018/05/sound-enhancer.html

Ekran Alıntısı.JPG

Edited by istanbul82
  • Thanks 1

Benim anlamadığım şu benim laptobum asus hoparlörün üstünde altec lansing logosu hemen yanındada srs audio logosu var ubrdaki programı kurarsam srs premium sound programıyla ses çıkışımı elde edeceğim realtek hd audio'dan daha yüksek sesmi verecek basslı bir şekilde  ben onu çözemedim ? Aynı kalitede ses verecekse uğraşmaya değmez çünkü

RaZoRWounD, 19 dakika önce yazdı:

Benim anlamadığım şu benim laptobum asus hoparlörün üstünde altec lansing logosu hemen yanındada srs audio logosu var ubrdaki programı kurarsam srs premium sound programıyla ses çıkışımı elde edeceğim realtek hd audio'dan daha yüksek sesmi verecek basslı bir şekilde  ben onu çözemedim ? Aynı kalitede ses verecekse uğraşmaya değmez çünkü

Daha çok efektler artıyor. Kalite aynı gibi ama efekt farkını hissedersin.

Ses kalitesini arttırmak için ses kartı kullanılmalı.