Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Note 10 Slim: [ Win10 Rs5 Pro X64 Light ]

nadiren
 Share

Recommended Posts

senyor3, 4 saat önce yazdı:

Sistem geri yükleme komple kapatılmış. Geri yükleme vs kullanırım diyenler buna göre hareket etsin. Belki regedit kaydı ile açılır ama ben bilmiyorum.

Grup ilkesi düzenleyiciden devredışı bırakılmışsa kolay geri yükleme servisini silmişlerse reg kaydıyla dahil düzeltilemez

RaZoRWounD, 9 dakika önce yazdı:

Grup ilkesi düzenleyiciden devredışı bırakılmışsa kolay geri yükleme servisini silmişlerse reg kaydıyla dahil düzeltilemez

Daha önceki çalışmalarında komple sildiklerini belirtmişlerdi, büyük ihtimal bunda da komple sildiler.

RaZoRWounD, ‎14‎.‎10‎.‎2018 - 15:22 yazdı:

ekledikten sonra varsayılan yapın türkçeyi hemen akabinde yeniden başlatın türkçe olacaktır.

Anlaşılan bizim sistemde bir gariplik var,Türkçe dili indiriyorum ve ekliyor ama Türkçe yi varsayılan dil olarak seçme imkan seçeneği bizde yok..

amazoom, 10 saat önce yazdı:

Anlaşılan bizim sistemde bir gariplik var,Türkçe dili indiriyorum ve ekliyor ama Türkçe yi varsayılan dil olarak seçme imkan seçeneği bizde yok..

aynısı evdeki bilgisayara kurarken başıma geldi. ,işyerindeki bilgisayarda sorunsuz kurulurken evdekinde bayağı uğraştım;

1. öncelikle tüm türkçe dilleri kaldırın sadece ingilizce kalsın.

2. oturumu kapatın.

3. türkçeyi ekleyin, eklerken ekleme ekranındaki (ses vb.) tüm tikleri seçin... 

4. tekrar oturumu kapatın...

Please register to see this content.

Sebebi ne bilmiyorum ama kurulumdan sonra ayarlarımı yaparken bilgisayar açılmaz oldu. Bugün kurulumu tekrar deneyeceğim. Sorun kendini yinelerse bu çalışmayı başarılı bulmadığımı belirtmek isterim. Çünkü ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra OOSU10 ile ayarları yaparken bir anda mavi ekran aldım tekrar açılmadı sistem.

canavar123, 4 saat önce yazdı:

Sebebi ne bilmiyorum ama kurulumdan sonra ayarlarımı yaparken bilgisayar açılmaz oldu. Bugün kurulumu tekrar deneyeceğim. Sorun kendini yinelerse bu çalışmayı başarılı bulmadığımı belirtmek isterim. Çünkü ekran kartı sürücüsünü kurduktan sonra OOSU10 ile ayarları yaparken bir anda mavi ekran aldım tekrar açılmadı sistem.

oosu10 yerine dws gibi daha sağlam win 10 tweaker programı kulalnırsanız bu sorunu yaşamazsınız olayın sistemle alakası yok kullandığınız program kaynaklı

• Like 1

kmlnrikpc, 16.10.2018 - 14:39 yazdı:

mehmet yıldız kardeşim muamererdi gereken cevabı vermiş,indir kur az süre sonra başka modifiye arayacaksın o zaman neye göre karar verdiğimi anlarsın...

Sistemi 10 gündür kullanıyorum. Hız ve stabilite konusunda çok başarılı. Bundan önce Windows 10 LTSB, 8.1 Embedded sürümlerini de denemiştim.

• Like 1

kmlnrikpc, 22 dakika önce yazdı:

ben gene insider derlemelerine döndüm yani denemeye devam noteyi sevemedim nedense..

Kırpılmış sistemler XP W7 zamanında kaldı: W10 oynamaya gelmiyor. Ben ana makinamda hiç denemedim modifiye sistem.

Sabit diskteki kapladığı alanı azaltabiliyorlar ama ram işlemci kullanımına bir şey yapamıyorlar:

Edited by efe34
  • Like 1

kmlnrikpc, 16 dakika önce yazdı:

Haklısın usta..

Emperyalizm öyle bir sistem kurmuş  ki: eski sistemlere windows 10 kuramıyorsunuz yeni sistem almalısınız

yeni sistemlere xp w7 w8.1 kuramıyorsunuz: windows 10 satın almalısınız.

Ben mevcut ana sistemime w7 kurmak için bir hafta uğraştım nafile, xp zaten sanalda bile kurulmuyor: 8.1 kurdum. Microsoft güncellemeleri kapamış (buna biri çözüm bulmuş microsoft açığı kapatıyor bu çocuk (zeffy/Wufuc) çözüm bulup yayınlıyor, 

). Ekrana sürekli işlemciniz için bu windows çok eski gibi bir uyarı çıkıyor sürekli: kurduğunuza bin pişman ediyor: Bazı programlar 8.1 ve 7 de çalışıyor sadece o yüzden harddiskte kurulu tutuyorum.

Edited by efe34
  • Like 2

efe34, 13 dakika önce yazdı:

Emperyalizm öyle bir sistem kurmuş  ki: eski sistemlere windows 10 kuramıyorsunuz yeni sistem almalısınız

yeni sistemlere xp w7 w8.1 kuramıyorsunuz: windows 10 satın almalısınız.

Ben mevcut ana sistemime w7 kurmak için bir hafta uğraştım nafile, xp zaten sanalda bile kurulmuyor: 8.1 kurdum. Microsoft güncellemeleri kapamış (buna biri çözüm bulmuş microsoft açığı kapatıyor bu çocuk (zeffy/Wufuc) çözüm bulup yayınlıyor, 

). Ekrana sürekli işlemciniz için bu windows çok eski gibi bir uyarı çıkıyor sürekli: kurduğunuza bin pişman ediyor: Bazı programlar 8.1 ve 7 de çalışıyor sadece o yüzden harddiskte kurulu tutuyorum.

Haklısın boşunamı takip ediyorum ustamı...