Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Note 10 Slim: [ Win10 Rs5 Pro X64 Light ]

nadiren
 Share

Recommended Posts

anac0nda, 8 dakika önce yazdı:

harika bir sistem  konu acildigindan beri kullaniyorum bugun bir sorun oldu turkce yapiyorum  restart atinca tekrar inglizce oluyor malesef  

Ne kadar türkçe eklesemde bir süre sonra bir şekilde hata alıp ingilizceye dönüyor bende de. İso içine entegre edip varsayılan yapmakta üşenmemin sonucu...

64 bit işlemciniz varsa en az 4 gb ram vardır: MSDN isolara göre yer kaplaması dışında ne artısı var bu sistemin: Bir an 32 bit sandım hiç bir şekilde windows 10 kurulmayan eski laptopumda denemeyi düşünmüştüm(kurulumun son aşamalarında mavi ekran yiyorum hep: )

İndiriyorum sanalda deneyeceğim:

• Sad 1

ne yazık ki base olarak rs5'in sorunlu hali kullanılmış. 

v.1809.17763.55 sorunsuz sonradan upload edilen hali ama bunda v.1809.17763.1!

microsoftun bu sürümü geri çekmesinin nedeni bazı ayarlarda ne kadar değiştirseniz de geriye dönmesiydi windowsun zaten...

bu da bazı dosyaların vb. silinmesine neden oluyordu. 

eğer .55 entegre edilse vazgeçilmez bir sistem olur...

nadiren, 4 dakika önce yazdı:

ne yazık ki base olarak rs5'in sorunlu hali kullanılmış. 

v.1809.17763.55 sorunsuz sonradan upload edilen hali ama bunda v.1809.17763.1!

microsoftun bu sürümü geri çekmesinin nedeni bazı ayarlarda ne kadar değiştirseniz de geriye dönmesiydi windowsun zaten...

bu da bazı dosyaların vb. silinmesine neden oluyordu. 

eğer .55 entegre edilse vazgeçilmez bir sistem olur...

update almıyor mu?

efe34, 2 dakika önce yazdı:

update almıyor mu?

alıyor ama .55'e update etmek için store ve defender istiyor onlar olmadığından error veriyor update... yoksa sürücüler, flash vb update'lerde sorun yok...

edit: yeni bir sürümünü yayınlamışlar .55'i base alarak! şimdi gördüm :)

denemek isteyenler için link: 

Please register to see this content.

• Like 1

• 2 hafta sonra ...

gerçekten harika bir sistem, ben de uzun zamandır kullanıyorum.

sade ve hoş, ingilizce olması benim için sorun değil.

yalnız bir şey rica ediyorum, sistem simgelerini orjinal windows 10 simgelerine nasıl çeviririz? bilgisayar böyle çok renkli gözüküyor ve bu benim hoşuma gitmiyor

enson yüklediğim win10 a 2 saat katlanabilmiş ve sonunda formatlamış idim

kurma sebebim de AOE ın yenisini denemek için idi ama onu bile yükleyememiş idim

ekran ayarları vs ile uğraşırken

ve her ay yeni bir merkez kaynaklı sorun ile yürümeye çalışan bir işletim sistemi olması ile....

win 8 ve sonrasında mecbur kalarak 8.1 kullanıyorum. teknik olarak veya performans olarak sorunum yok... tek derdim AOE

paylaşımdaki ekran görüntüleri ise muhteşem olmuş. linux seven biri olarak kullanılan icon paketi bana manjaro ve archman ı hatırlattı. denetim masası vs hiç bozulmadan oldukça güzel duruyor

orjinal ican paketine dönmek isteyenleri anlayamadım. soğuk bir tema ve anlamsız tasarım yerine bu yeni tasarım win10 a biraz sempati bile uyandırdı bende... eğer mümkün ise bu icon paketlerinden çok daha alternatif leri de kullanma imkanı olsa da mikropsoft un soğuk temalarından ve simgelerinden kurtulsa insanlar

ama.. hangi tema hangi icon paketleri olursa olsun.. dosya yöneticisini açtığınızda karşınıza klasik ve soğuk yapı karşılıyor.. heleki birde denetim masasından ince ayarlara gittiğinizde....  win 8.1 buna göre daha ılımlı görüntü ve kontrol yapısına sahib

başarılar

• 2 ay sonra...
On Monday, October 29, 2018 at 12:26 AM, nadiren said:

alıyor ama .55'e update etmek için store ve defender istiyor onlar olmadığından error veriyor update... yoksa sürücüler, flash vb update'lerde sorun yok...

edit: yeni bir sürümünü yayınlamışlar .55'i base alarak! şimdi gördüm :)

denemek isteyenler için link: 

Please register to see this content.

Sayın hocam sistem güncellendi mi? Eğer güncelleme oldu ise burada paylaşırmışsınız? Konu başlığını düzelterek, konu içeriğini ve linklerini yenileyerek...

Bir de imkan varsa farklı sitelerden de upload edilmiş ve download a Hazır şekilde linki eklerseniz seviniriz...

Saygılar...

Ekremettin, 03.02.2019 - 13:47 yazdı:

Sayın hocam sistem güncellendi mi? Eğer güncelleme oldu ise burada paylaşırmışsınız? Konu başlığını düzelterek, konu içeriğini ve linklerini yenileyerek...

Bir de imkan varsa farklı sitelerden de upload edilmiş ve download a Hazır şekilde linki eklerseniz seviniriz...

Saygılar...

Sistem güncellenmiyor , ben denedim.