Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. Mevcut e-mail adresinize erişemiyorsanız, en aşağıdaki destek linkinden bize ulaşınız. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

bence pek sorun yoksa kafaya fazla takmamak lazım. ben ilk geldiğinde update den yükledim hiç bir hata görmedim öylece kullanıyorum. insider güncellemeleri de beni ilgilendirmiyor.

benim lenovo p2 telefon var. kıymeti sonradan anlaşılan ve sonradan fiyatı yükselen bir telefon. 2. el aldım ama sıfır gibi. ilk başta elime aldığımda bir düzeltme güncellemesi vardı. indirdim yüklerken hata verdi.  ve telefon recovery modda kısır döngüye girdi.  ordan itibaren çok hızlı tanışmamız oldu. belki hataları minimize edinceye kadar 15 kez rom atmışımdır.  son olarak android 7 sürümü yüklü. en önemli hataları benim için bir programı kullanırken aniden o programın durması veya aniden donarak veya donmayarak reset atması. .  ikiside minimize oldu. fakat reset yinede atıyor ayda yılda bir. bende kapalı kalmasın diye pini kaldırdım resetten sonra..  böylece kafaya takacak hiç bir problem kalmadı. sorun donanımsalmı yazılımsalmı yüklediğim programlardanmı hala tam olarak çözemedim.  ama dediğim gibi reset bile atsa sorun olmayacağından kafaya takılacak bir şey kalmadı. 

tavsiyem insider falan olmayanlar bence fazla kafayı takmasın. zaten rs5 düzelmeden radium mu ne onun adı anılmaya başladı.  rs5 belki tam düzelecek 19H1 sürümü çıkacak. taktığınıza bile değmeyecek.

DJ_Rush, 16 saat önce yazdı:

Aynı güncellemeyi üstüne yükleyerek mümkün.

Bir sorunla karşılaşmadum. Ltsc sürümünü kullanıyorum.

LTSC ye .107 güncellemesi yüklenebiliyor mu sistemi kurduktan sonra? İSO ya mı entegre ediyorsunuz?

Hiç kullanmadığım bir sürüm merak ediyorum açıkçası

Edited by efe34

efe34, 2 saat önce yazdı:

LTSC ye .107 güncellemesi yüklenebiliyor mu sistemi kurduktan sonra? İSO ya mı entegre ediyorsunuz?

Hiç kullanmadığım bir sürüm merak ediyorum açıkçası

Kurulu sistemde yüklenebiliyor.

Büyük eksiklik. Ltsc her Wndows 10 kullanıcı mutlaka denemeli. Ltsb de öyle, Rs1 olmasına rağmen.

Windows 10 da gereksiz güncelleme almayan ve gereksiz uygulama bulunmayan sürüm. Zaten bu yüzden de sıkıntı olmadı mı Win10 ? Millete zorla güncelleme yükletmek. Güncellemeleri kapatmak için binbir takla atılıyor yazık.

Boş uygulamalar da cabası.

İşte bu yüzden denemelisin.

Ha, bu sürümde güncelleme alıyor ama öyle diğer sürümler gibi değil. Güncelleme manyağı olmzsınız en azından.

Edited by DJ_Rush
  • Thanks 1

@DJ_Rush  .107 yi içeren CU varsa (x64)upload edbilirmisiniz ya da linki varsa bulamadım hiçbir yerde

Sanalda kurmuştum bu arada önceden aktivasyonu denemek için ama incelemedim.

HDD de rs6 için boş bir yer var oraya kurayım

teşekkürler

Edited by efe34

efe34, 27 dakika önce yazdı:

@DJ_Rush  .107 yi içeren CU varsa (x64)upload edbilirmisiniz ya da linki varsa bulamadım hiçbir yerde

Sanalda kurmuştum bu arada önceden aktivasyonu denemek için ama incelemedim.

HDD de rs6 için boş bir yer var oraya kurayım

teşekkürler

İndikten sonra dosya uzantısını .cab olarak değiştir.

Please register to see this content.

Edited by DJ_Rush
  • Thanks 1

• 2 hafta sonra ...

donanımım msı carbon erkran ,kartım 750 ti  ,8 gb ram,   fakat win 10  da son guncellemeler olduktan sonra  mausta takılamalar yasadım, updteleri kaldırdım sorun duzeldi..... ama updateleri kapatmama ragmen kendı kendine yine yapıyor.........  wın 10 bu ara uzuyor...... bılgınıze...

rockerr, 10 dakika önce yazdı:

donanımım msı carbon erkran ,kartım 750 ti  ,8 gb ram,   fakat win 10  da son guncellemeler olduktan sonra  mausta takılamalar yasadım, updteleri kaldırdım sorun duzeldi..... ama updateleri kapatmama ragmen kendı kendine yine yapıyor.........  wın 10 bu ara uzuyor...... bılgınıze...

Destroy windows 10 spying gibi yazılımlar ile kapatmayı deneyin.Bende güncellemeler hep kapalı ve yüklenmez.

DJ_Rush, Bir saat önce yazdı:

Windows 10 RS5 resmi iso dosyasını dağıtıma sundu.

Update den veriyormu? veriliyormuş. x86 için 25 mb, x64 için 95 mb. tabi iso ile düzeltme yaması farklı. bir an aklım yeni sürüme gitti :) bu kadar zaman bekleyince yeni sürüm çıkacakmış gibi beklenti oluşmuş zihnimde demekki.

Edited by abdulhey_

Linkler sürelidir. bağlantıların sona erme zamanı 11/15/2018 3:08:40.

Üsteki linkten Windows İşletim Sistemi üzerinden direk olarak iso dosyalarını vermiyorlar. MediaCeationTool aracı ile indirebilirsiniz. Yada verdiğim bağlantılardan.

Farklı işletim sistemi kullananlar ve mobil kullanıcılar iso linklerini görebiliyor.Windows 10 Sürüm 1809 (İS Derlemesi 17763.107)

İso içeriği:
Home Single Language
Home
Education
Pro

Edited by DJ_Rush
  • Like 3
  • Thanks 2

ustasoft, 34 dakika önce yazdı:

hangisi en son güncel sorunsuz sürüm acaba ?

107 sorunsuz yayınlanan 1809 iso'su daha sonra bu isoyu formatla veya yükselterek kurduktan sonra toplu güncelleme indirip sürümü 134 oluyor.

image.png.6e4e9820861784fa840fe4c154a91e40.png