Jump to content
Son zamanlarda artan kullanıcı hesap hırsızlıkları sebebiyle tüm kullanıcılara şifre sıfırlama maili gönderilmiştir. Lütfen güveli şifreler seçiniz. ×

Son Windows Güncelleştirme Durumu Bilgilendirmeleri

kocamanadam
 Share

Recommended Posts

ephialltes, 7 saat önce yazdı:

Windows 10, 1903'ü yayınlayacaklarına tekrar 1809 güncellemesi yayınladılar. Demin güncelledim, amaç ne anlayamadım da.

Her RS sürümü ve son 19h1 mayıs güncellemelerini aldı: olağandışı bir durum yok

Spoiler

?May 14, 2019 's, Windows 10 Version's:
1903>
1809>
1803>
1709>
1703>
1607>
1507>

Please register to see this content.

Edited by efe34

KB4497936 numaralı güncellemeyi yükleyince Windows başlangıncında dönüp duran halka kısmında kalıyor. Donmuyor o halka sürekli dönüyor ve bekliyor. Sabaha kadar açık bıraktım pc yi halen aynıydı. Sistem geri yükleme yapıp 3-4 kez denedim hep aynı sorun. Nasıl çözülür bu? 

Şuan kullandığım sürüm: 

blue7, 2 dakika önce yazdı:

KB4497936 numaralı güncellemeyi yükleyince Windows başlangıncında dönüp duran halka kısmında kalıyor. Donmuyor o halka sürekli dönüyor ve bekliyor. Sabaha kadar açık bıraktım pc yi halen aynıydı. Sistem geri yükleme yapıp 3-4 kez denedim hep aynı sorun. Nasıl çözülür bu? 

Şuan kullandığım sürüm: 

Güvenli modda açıp kaldırmayı deneyebilirsin, yeniden yüklersin.

abdulhey_, 59 dakika önce yazdı:

Güvenli modda açıp kaldırmayı deneyebilirsin, yeniden yüklersin.

Öyle yapıp kaldırıyorum ve yeniden yüklüyorum aynı sorun oluyor. 5-6 kez denedim en az olmuyor.

efe34, 10 saat önce yazdı:

Her RS sürümü ve son 19h1 mayıs güncellemelerini aldı: olağandışı bir durum yok

İçeriği Görüntüle

?May 14, 2019 's, Windows 10 Version's:
1903>
1809>
1803>
1709>
1703>
1607>
1507>

Hocam peki neden dün resmi olarak 1903 yayınlanmadı? Niye tekrar 1809 güncellemesini yayınladılar? Sizin bildiğiniz kesin bir tarih var mı resmi olarak dağıtılmaya ne zaman başlanacak 1903?

blue7, 2 saat önce yazdı:

Şuan kullandığım sürüm: 

aynı sorun bende de var bir türlü çözüm bualamdım.

blue7, 7 saat önce yazdı:

Şuan kullandığım sürüm: 

KB4497093  X64 (64 bit)

KB4497093  X86 (32 bit)

güncellemeyi yükle vbs scriptini rardan çıkartıp indirdiğiniz cab dosyasını üzerine sürükleyip bırakın ve güncellemenin yüklenmesini bekleyin

güncellemeyi manuel yükle daha sonra güncellemeleri yeniden denetle ve yükle (çözüm olabilir)

@blue7  Güncelleme boot ta sorun çıkardığı zaman fazla şansını zorlamamak bence en iyisi.  Alternatif zararsız yollar denenebilir. ama bootu bir kere bozdunmu sistemi bir şekilde açmayı başarsan bile  devamlı sorunlar çıkıyor. onun için olmuyorsa başka güncellemeyi beklemeni tavsiye ederim.

Ben windows 10 u SSD ye kurunca boşta kalan önceki HDD ime windows 7 kurdum. Easy bcd yetmedi Grub2 win gibi programlarla  açmayı başardım. ama sağlıklı olmuyor. Hep windows 10 u direkt açarsam pek sorun olmuyor. ama Windows 7 yi açmak istediğimde illaki biostan açılış sırasına müdehale etmem gerekiyor. veya tersi.. yetmedi birde hata veriyor.

Yeni windows 10 çıkınca komple sistemi silip Onun ile temiz format atarım belki.

arkadaşlar  sitesinden indirdiğim cmd sürekli hata veriyor (

) bununla isoyu indirebilen oldu mu? Yönetici olarak çalıştırdım klasörün yazma izinlerini kontrol ettim ama olmadı, bir yerden sonra hata veriyor. İndirip hayrına bir yere upload eden olursa duamızı alır valla :)

blue7, 22 saat önce yazdı:

Şuan kullandığım sürüm: 

Aynı sorun bende de var. Geri yükleme yaptım. Güncellemeyi henüz yüklemedim. Aşağıdaki makalede bigisayara bağlı USB Sürücüsü veya SD bellek kartlarının bilgisayardan çıkarılıp güncellemenin yüklenmesinden bahsediliyor. Ben henüz denemedim.

Windows Yüklemesini Engelleyen Bilinen Sorunların Listesi 10 May 2019 Güncellemesi

• Harici sürücüler bağlı . , bir USB sürücü veya bir SD bellek kartı bilgisayarınıza , Windows 10 Mayıs 2019 Güncelleştirmesi'ne güncellenmesi engellenir. Tüm harici USB aygıtlarını ve / veya SD bellek kartlarını çıkarırsanız, güncelleme normal şekilde kurulmalıdır. Bu sorun Windows 10 için gelecekteki bir güncellemede çözülecektir. için, bu sorun içinde çözülmüş ve daha sonra oluşturulmuştur.
  • Oyunlar için anti-hile programlarının eski versiyonları . Oyunlarda kullanılan dolandırıcılık önleme programının eski sürümleri bilgisayarınıza yüklenmişse, Windows 10 May 2019 Güncelleştirmesi'nden engelleneceksiniz. Hile önleme programlarının bazı eski sürümleri, Windows 10'a (sürüm 1903) yükselttikten sonra PC'de çökmelere (GSOD) neden olabilir. Microsoft, yazılımlarını yükseltmek için iş ortaklarıyla çalışıyor ve oyun geliştiricilerin çoğu bu sorunun oluşmasını önlemek için düzeltmeler yayınladı. Engelleme olasılığını en aza indirmek için, işletim sistemini güncellemeye çalışmadan önce oyunlarınızın en son sürümlerini kullandığınızdan emin olun.
  • Bilinen klasörleri yönlendir . Bilinen herhangi bir sistem klasörünü (örneğin, Masaüstü, Belgeler, Görüntüler) yeniden yönlendirirseniz, % userprofile% dizininizde aynı ada sahip boş bir klasör (Merhaba,
    ) oluşturulur. !).
    OneDrive Kurulum Sihirbazı'nı kullanarak OneDrive'da dosyalarınızın yedek kopyalarının oluşturulmasını etkinleştirmeye karar verirseniz veya içeriğinizi yedek kopyalarını bilgisayarınızda ilk Windows başlattığınızda ayarlarda tutmaya karar verirseniz, yönlendirilen klasörler yönlendirilir. Ayrıca bilinen klasörleri, Explorer’daki Özellikler menüsü üzerinden manuel olarak da yönlendirmiş olabilirsiniz. Bu sorun hiçbir kullanıcı dosyasını silmez ve bir düzeltme hazırlanmaktadır.

yancisulo320, Bir saat önce yazdı:

Selamlar,

Farkettiğim konu pc'de "KB4494441" yüklü olmasına rağmen windows update sürekli bu güncellemeyi tekrar yüklüyor. Acaba bir sorun mu var bende. Yoksa herkes de mi oluyor.

Kronik bir sorun, sadece sende değil.

• Like 1

borz_50, 15.05.2019 - 00:22 yazdı:

aynen.yeni geldi güncelleme.galiba isolar ay sonuna kaldı.

İçeriği Gizle

tema paketini atarmısın güzelmiş

Dün akşam HadibeOlsun'un Windows 10 (18362.30) pro'sunu yükledim. candy crush soda saga çalışmaz oldu. Proğrama tıklayınca açılır gibi oluyor. tekrar kapanıyor. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı? Eski sistemim windows 10 pro x64 1803-1809 idi.

http://download.windowsupdate.com/d/msdownload/update/software/updt/2019/05/windows10.0-kb4505057-x64_82177eb7ef0e22b331ce38804a39fbbf12c5cf86.cab

http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/updt/2019/05/windows10.0-kb4505057-x86_9bc556f9aa2f360aa2d66eda3f1d9f797ea717bc.cab

http://download.windowsupdate.com/c/msdownload/update/software/updt/2019/05/windows10.0-kb4505057-arm64_c7428f2dd4e1d8ba4828960d7c0d1e8e38027ca6.cab

Edited by efe34

Windows 10 RS6 için yeni indirme bağlantıları direkt Microsoft'tan. Linkler geçicidir.  Güncellemelerden de dağıtılmaya başlandı.

Win10_1903_V1_Turkish_x64.iso

Win10_1903_V1_Turkish_x32.iso

Windows 10 Education 1903  Turkish x64

Windows 10 Education 1903  Turkish x32

Windows 10 iso İndir

Edited by DJ_Rush
  • Like 2
  • Thanks 1